تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

گارانتیران ، نمایندگی لباسشویی آاگ و مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی AEG

تعمیرات لباسشویی آاگ AEG

به وب سایت رسمی نمایندگی آاگ AEG در تهران خوش آمدید . گارانتیران به عنوان قوی ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات آاگ در ایران ، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ، از جمله تعمیر لباسشویی آاگ را انجام داده و تمامی خدمات شامل ۱۸۰ روز گارانتی رسمی شرکت می باشد . لازم به ذکر است که تمامی کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی تعمیرات آ-ا-گ را گذرانده و هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ با گارانتیران تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ aeg

کارشناسان نمایندگی لباسشویی آاگ پاسخگوی سوالات شما هستند.

مطمئنا در این لحظه که از صفحه تعمیرات لباسشویی آاگ بازدید می نمایید ، ماشین لباسشویی آ-ا-گ AEG شما با یک عیب مواجه شده است . هم اکنون می توانید سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان نمایندگی آاگ در میان بگذارید تا شما را راهنمایی نمایند. در زیر به برخی از سوالات متداول کاربران آاگ در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی آاگ پاسخ داده ایم.

ماشین لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمی کند . علت چیست؟

در مواردی که آب داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده است و به همین دلیل در لباسشویی آاگ باز نمی شود در ۹۰ درصد مواقع پمپ ماشین لباسشویی دچار آسیب شده است . در ماشین لباسشویی آاگ این ایراد با ارور E20 اطلاع داده می شود . نکته قابل توجه این است که برای جلوگیری از بروز این عیب می بایست هر ۲ ماه یکبار دستگاه جرمگیری می شد و فیلتر تمیز می شد . در صورتی که این عیب در لباسشویی ااگ شما مشاهده می شود با گارانتیران تماس بگیرید.

آب وارد ماشین لباسشویی آاگ نمی شود و پودر را نمی برد . علت چیست؟

در صورتی که فشار آب منزل ایرادی ندارد به احتمال فراوان مگنت های ورودی آب و سنسورهای واترپمپ به مشکل بر خورده است . باید توجه کنید که در سری های جدید علاوه بر شیربرقی مگنت ورودی ، سیستم اکواستاپ اضافه شده است که می تواند علت از آن هم باشد .

چرا ماشین لباسشویی آاگ می لرزد و از جای خود تکان می خورد؟

آیا ماشین لباسشويي آاگ در جای خود محکم قرار گرفته است؟ آیا پایه ها لق نیستند ؟ اگر این دو ایراد در دستگاه شما نیست به احتمال زیاد یا کمک فنرهای لباسشویی خراب شده است و یا اینکه دیگ لباسشویی آاگ دچار عیب و ایراد شده است.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی آاگ چیست؟

تولید صدا در ماشین لباسشویی آ ا گ در ۹۰ درصد مواقع مربوط به سیستم دیگ و یا موتور لباسشویی می باشد. در صورتی که بلبرینگ و یا شفت آبکش لباسشویی آاگ دچار آسیب شود لباسشویی صدای فوق العاده زیادی از خود تولید می نماید . این اتفاق در موتور لباسشویی نیز رخ می دهد و احتمال تولید صدا وجود دارد . البته موارد دیگری نیز عامل تولید صدا در لباسشویی آاگ می باشد که احتمال کمتری نسبت به موارد بالا دارد.

لباسشویی آاگ خاموش است اما داخل آن آب جمع می شود.

در بسیاری از موارد مشاهده می کنید که دستگاه خاموش است و حتی از برق کشیده شده است اما داخل لگن لباسشویی آاگ آب جمع می شود . در این موارد معمولا مگنت های ولیدیشن یا شیربرقی های ورودی دچار ایران شده است و نیاز به سرویس و یا تعویض دارد . 

ماشین لباسشویی آاگ ارور می زند. معنای آن چیست؟

در یک مقاله تخصصی ، به صورت کامل به موضوع ارورهای ماشین لباسشویی آاگ اشاره شده است . برای ورود به صفحه ارورها کلیک کنید [ ورود به صفحه ارورهای لباسشویی آ-ا-گ ]

تعمیر لباسشويي آاگ

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

گارانتیران ، نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ با ۲۰۰+ کارشناس متخصص در سراسر تهران

از گذشته تا به امروز با شما هستیم…

از قدیمی ترین لباسشویی های آاگ بلا اس ال می باشد که شامل دو در می باشد . لباسشویی ۵۰۸ آاگ ، ۵۲۸ آاگ ، ۵۳۸ آاگ آاگ از اولین مدل های ماشین لباسشویی آاگ بود که ولوم مندرجی مخصوص تنظیم دمای آب دستگاه داشت. دیگ دستگاه تماما استیل می باشد که توسط دو کمک فنر ۱۰۰ نیوتون سوسپا روی کابین سوار شده است. .لباسشویی ۶۱۰ آاگ و لباسشویی ۶۱۵ آاگ و لباسشویی ۶۲۰ آاگ از خانواده سری ۶  لباسشویی آاگ هستند.ماشین لباسشویی بلا ۱۰۰۰ آاگ نیز از این سری ماشین لباسشویی می باشد با این تفاوت که دو درب دارد. ۷۴۸۵۰ آاگ یک ماشین لباسشویی هوشمند دارای برد و قدرت تشخیص عیب می باشد. دیگ این ماشین لباسشویی پلاستیک فشرده می باشد و شیربرقی ورودی آن سه قلو بوبین رنگی می باشد. پمپ این ماشین لباسشویی مگنتی می باشد و کمک فنرهای ۸۰ نیوتون مکعبی شکل دارد. سری ۸ آاگ نسل جدید آاگ می باشد. در اکثر مدل ها سنسور وزن فعال می باشد. دیگ پلاستیک می باشد و آبکش دستگاه از مرغوب ترین استیل ضد زنگ است. برای گارانتیران مدل دستگاه مهم نیست زیرا برای هر مدل چندین کارشناس آموزش دیده در اختیار دارد. هم اکنون جهت تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی آاگ

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ AEG با گارانتیران

این شرکت هم اکنون با شرکت الکترولوکس ادغام گردیده است و با نام تجاری آاگ الکترولوکس تولیدات خود را روانه بازار میکند. سوالی که فکر مشتریان را به خود درگیر میکند این است که آیا قطعات این برند همواره در دسترس است و آیا با قیمت مناسب در ایران توسط نمایندگی آاگ عرضه میگردد؟ آیا تکنسین های حرفه ای و کارآزموده در ایران برای تعمیرات آاگ آموزش دیده اند؟  گارانتیران به عنوان دپارتمان تخصصی لباسشویی آاگ افتخار دارد که تمامی تکنسین های برند آاگ در شرکت ، تمامی دوره های تخصصی تعمیرات لباسشویی آاگ AEG را گذرانده اند. این تکنسین ها نسبت به مدل لباسشویی آاگ شما آشنایی کامل دارند. از طرفی شرکت دارای اطلاعات کامل لباسشویی آاگ میباشند (برای اولین بار در ایران) که با استفاده از کد تولید محصول تمامی اطلاعات دستگاه شما را آنالیز میکنند. تمامی قطعات مورد استفاده ،قطعات اصلی لباسشویی آاگ میباشد که دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند. قیمت آن قطعه به صورت بروز و از طریق استعلام از شرکت آاگ و تبدیل یورو به ریال محاسبه میگردد. تمامی خدمات صورت گرفته در فاکتور رسمی شرکت ثبت می گردد و این فاکتور به منزله ورود شما به خانواده گارانتیران می باشد. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با ما تماس بگیرید.

  • ایرادی که ذکر کردید یک ایراد بسیار کلی بوده و بیش از ده علت می توان برای آن بیان کرد . لطفا دقیق تر عیب دستگاه را ذکر نمایید برای مثال بیان کنید که آیا دستگاه آبگیری می کند ؟ آیا نمایشگر دستگاه روشن می شود؟ چه صدایی از دستگاه می شنوید؟
   • سلام و خسته نباشید . لباسشویی من لباس ها رو بعد از شستشو خشک نمی کنه و لباس ها کامل خیس هستند .علت از چیه ؟
   • آیا فقط لباس ها مرطوب هستند یا در کف دستگاه آب جمع می شود؟ اگر در کف دستگاه آب مانده است احتمالا پمپ لباسشویی آ ا گ خراب شده است اما اگر آبی باقی نماند و فقط لباس ها خشک نمی شود ، دلایل متنوعی از جمله برد ، تایمر و یا موتور می تواند عامل بروز این عیب باشد.
 • باسلام و تشکر ماشین لباسشویی آ ا گ 8 کیلویی داریم از جلوی دستگاه سمت چپ، آب بصورت قطره ای چکه میکند. مسیر خروجی و صافی جلوی دستگاه چک شد و مشکلی ندارند. تخلیه انجام می شود. در تمام مدت کار کرد دستگاه، آب چکه میکند. سپاسگزارم
  • با عرض سلام . به احتمال زیاد اتصالات داخلی و خرطومی ها و مواد لاستیکی دچار پارگی شده است . در مواردی خاص نیز مشاهده شده است که خرابی برد و یا هیدرواستات ، باعث تغییر میزان سطح آب و نشتی آب می گردد.
فهرست
Call Now Button45396 - 021