نمایندگی جنرال الکتریک 

نمایندگی جنرال الکتریک پروفایل و تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک پروفایل در تهران با ضمانت رسمی GE

نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

گارانتیران به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک ، تعمیرات یخچال و ساید‌بای‌ساید جنرال الکتریک را در تمام مناطق تهران انجام خواهد داد. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات ، از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید ، از طریق روش های زیر اقدام نمایید.

راه های ارتباط با ما :

علت صدای زیاد یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

صدای ناهنجار دو دلیل اصلی دارد . یکی از دلایل اصلی ، صدای فن دستگاه می باشد . در برخی موارد فن دچار یخ زدگی شده و در هنگام چرخش پره ها تولید صدا می کند . و یا اینکه فن دچار سوختگی نیم شده است . در حالت دوم اگر موتور در فضای گرم کار کند به مروز تولید صدا می کند . نیاز به بررسی تخصصی توسط تکنسین می باشد.

عدم یخسازی ساید بای ساید جنرال الکتریک

در ابتدا آب ورودی به ساید بای ساید را چک کنید تا باز بوده و آب وارد ساید بای ساید گردد . توجه کنید که اگر آب از آبسرد کن خارج می شود و فقط عمل یخسازی صورت نمی گیرد حتما موتور یخساز جنرال الکتریک ایراد دارد . در ضمن توجه کنید در صورتی که آب از آبسرد کن هم خارج نشود احتمالا شیر آب ، شیربرقی و یا فیلتر ها دچار گرفتگی و خرابی شده است.

زمان مناسب برای سرویس یخچال و ساید بای ساید

به صورت کلی یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک هر ساله نیاز به سرویس کلی به ویژه سرویس کندانسور دارد . باید توجه داشت که فیلتر های خارجی ساید بای ساید جنرال الکتریک هر ۶ ماه یکبار و فیلتر های داخلی به صورت سالیانه نیاز به تعویض دارد.

علت آبریزش یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

اولین علت و کم هزینه ترین عیب در ساید بای ساید و یخچال فریزر جنرال الکتریک ، پاره بودن و شکاف بر روی شلنگ های خارجی و یا داخلی دستگاه می باشد . در مرحله دوم خرابی سیستم درین در ساید بای ساید جنرال الکتریک نیز می تواند باعث بروز این عیب گردد . در مواقعی که سیستم درین و تبخیر کار خود را به درستی انجام ندهد و یا مخزن نگه دارنده آب دچار پوسیدگی شده باشد ، دستگاه دچار آبریزش شدید خواهد شد . معمولا دو مورد ذکر شده ۹۰ درصد ایرادات آبریزش ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک را شامل می گردد . به منظور تعمیرات با گارانتیران نمایندگی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

علت گرم شدن یخچال در ساید بای ساید جنرال الکتریک

در صورتی که قسمت یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک گرم شده باشد در صورتی که فریزر آن هم چنان خنک باشد به احتمال زیاد عیب از سیستم فن گردش هوای ساید بای ساید جنرال الکتریک و یا برد دستگاه می باشد . توصیه ما این است که برای جلوگیری از بروز این عیب ، هر ۲۴ ماه سیستم کندانسور و فن را سرویس نمایید.

فیلتر داخلی یا خارجی در ساید بای ساید جنرال الکتریک؟

بسیاری از مصرف کنندگان ساید بای ساید جنرال الکتریک در تماس با نمایندگی جنرال الکتریک این پرسش را بیان می نمایند که آیا با نصب و تعویض فیلتر های داخلی ، نیاز به نصب فیلتر های خارجی نیز می باشد؟ در پاسخ به این پرسش می توان گفت که تعویض فیلتر های داخلی به صورت شش ماهه امری ضروری می باشد . این فیلتر جدا از اینکه باعث بهبود کیفیت آب مصرفی می گردد بلکه باعث جلوگیری از ایجاد رسوب در ساید بای ساید می شود . اما فیلتر خارجی بیشتر از آنکه موضوع سلامت دستگاه مهم باشد ، بحث سلامت آب مصرفی را ملاک قرار می دهد . توجه داشته باشید در صورتی که فیلتر خارجی بر روی دستگاه نصب نمایید ، به جای تعویض شش ماهه فیلتر داخلی ساید بای ساید جنرال الکتریک ، سالیانه این فیلتر می بایست تعویض گردد و به نوعی عمر مفید فیلتر داخلی بیشتر خواهد گردید.

علت چکه کردن آبسرد کن ؟

علت اصلی چکه کردن آب سرد کن در ساید بای ساید جنرال الکتریک در ۹۵ درصد مواقع شیربرقی و یا سنوسورهای قطع و وصل آب می باشد . حال باید تکنسین قطعات مرتبط را بررسی کند که ببینیم آیا قابلیت تعمیر دارد یا باید تعویض گردد . معمولا این اتفاق هر ۷ سال یکبار در ساید بای ساید جنرال الکتریک رخ می دهد.

چرا بدنه بیرونی یخچال و ساید بای ساید بیش از حد داغ است؟

اینکه بدنه دستگاه کمی گرم باشد امری طبیعی بوده و نشان از سیکل درست کارکرد دستگاه می باشد ، اما در مواردی بدنه به شدت گرم می شود . در مواقعی مشاهده می شود که پشت دستگاه فضای گردش هوای درستی ندارد که همین امر یکی از دلایل اصلی می باشد . عدم سرویس دوره ای کندانسور نیز باعث بروز این عیب می شود .

نمایندگی جنرال الکتریک

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

نمایندگی پروفایل جنرال الکتریک

در ادامه به بررسی تخصصی ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک خواهیم پرداخت.

ارور EF در یخچال جنرال الکتریک

دمای داخلی ساید بای ساید و یخچال به شدت بالا پایین می شود و سرمایش کم و نامنظم است.به احتمال بسیار زیاد باید عیب را در کاهش فشار گاز یخچال ، نشتی و در انتها سوختگی موتور بیابیم.احتمال ما این است که ساید بای ساید و یا یخچال در محیطی بسته کار کرده و موتور دستگاه به شدت در محیط گرم کار می کند .

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک

افت تدریجی دما در یک محدوده زمانی ۲۴ ساعته . در ساید بای ساید و یخچال تمام قسمت ها کاهش دما خواهد داشت.تقریبا همان عیب کد خطا EF می باشد . احتمالا موتور یخچال و ساید بای ساید نیاز به تعویض دارد.ما در ارور PF نوسانات برقی را علت بروز این عیب می دانیم.

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

دستگاه از کار می افتد و بر روی صفحه نمایش تنها ارور را مشاهده می کنید.برد دستگاه دچار آسیب دیدگی شدید شده است و عملا هیچ دستوری نمی دهد.نوسانات و شوک های شدید برقی عامل اصلی بروز این ایراد است. ( ارور HRS یخچال جنرال الکتریک )

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

موتور به شدت و به صورت یکسره کار می کند و دمای فریزر به شدت بالا رفته است و مدت زمان زیادی است که کاهش دما نداشته است. فریزر دمای بالایی دارد و موتور صدا می دهد.به هر دلیلی یخچال تصور دارد که داخل مخزن سرمایی وجود ندارد و یا اینکه یخچال نشتی هوا دارد از جمله اینکه لاستیک واشر یخچال خراب شده و یا سنسور در خراب است.

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

موتور به شدت و به صورت یکسره کار می کند و دمای فریزر به شدت بالا رفته است و مدت زمان زیادی است که کاهش دما نداشته است. فریزر دمای بالایی دارد و موتور صدا می دهد.به هر دلیلی یخچال تصور دارد که داخل مخزن سرمایی وجود ندارد و یا اینکه یخچال نشتی هوا دارد از جمله اینکه لاستیک واشر یخچال خراب شده و یا سنسور در خراب است.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک

یخچال گرم شده و عمل خنک سازی و سرمایش به درستی انجام نمی شود.سیستم دیفراست و یا همان خنک کننده به درستی عمل نمی کند . قطعات دیفراست و یا برد دچار آسیب شده است.معمولا دلیل خاصی ندارد و در حدی قطعات مصرفی میباشد.

ارور DE در یخچال جنرال الکتریک

دقیقا مشابه DF با تفاوت بسیار کم

ارور DE در یخچال جنرال الکتریک

دقیقا مشابه DF با تفاوت بسیار کم

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک

دمایی که بر روی صفحه نمایش قرار دارد و دمای داخلی یخچال فریزر جنرال الکتریک متفاوت بوده و دمای مد نظر ما را عملی نشده است.به نظر می رسد ایراد خاصی در دستگاه نباشد که نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. واشر لاستیک دور در یخچال جنرال را بررسی کنید . یخچال فریزر را ار برق کشیده و نظافت کنید و چینش مواد غذایی را مرتب کنید.

نمایندگی جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تخصص این مرکز ، تعمیر یخچال های بر پایه برند های آمریکایی می باشد که می توان از اصلی ترین آنها به جنرال آمریکا اشاره کرد . حال برای ما فرقی ندارد که این دستگاه متعلق به ۵۰ سال پیش است یا یکسال پیش ، زیرا که برای هر مدل از ساید بای ساید ها و یخچال های آمریکایی یک تکنسین مجرب به آن دستگاه را در اختیار داریم.اگر یخچال شما خاموش شده است و به هیچ وجه روشن نمیشود . اگر یخچال جنرال الکتریک و یا ساید پروفایل جنرال شما صدای ناهنجار می دهد . اگر دمای ساید بای ساید و یا یخچال شما بیش از حد بالا و پایین می شود . اگر فریزر شما برفک می زند و یا اینکه در کشو ها آب جمع شده و یخ می زند . اگر فشار آب دستگاه کم شده و یا اینکه یخساز به درستی یخ نمی سازد و یا هر عیبی که یخچال ساید بای ساید شما با آن مواجه شده است . تنها کافی است جهت رفع این عیوب و تعمیر یخچال جنرال الکتریک general electric با نمایندگی پروفایل تماس بگیرید.

نمایندگی جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی جنرال الکتریک

شما میتوانید جهت تامین قطعات ، سفارش تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر جنرال الکتریک و تامین لوازم خانگی و تعویض فیلترهای انواع ساید بای ساید آمریکایی ، با این مرکز تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس  حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که از ویژگی های این مرکز میتوان به گارانتی ۶ ماهه خدمات، وجود کارشناسان مجرب ، سرعت بالای تعمیرات و استفاده از قطعات ارجینال شرکت جنرال الکتریک اشاره کرد . اگر ساید بای ساید جنرال الکتریک  شما نیاز به تعمیر دارد و یا تصمیم به تعویض فیلتر های داخلی و خارجی ساید بای ساید جنرال الکتریک پروفایل دارید و یا اینکه به دنبال مرکزی برای سپردن سرویس های دوره ای دستگاه میباشید، درست انتخاب کرده اید. تکنسین های مجرب این مجموعه دوره های تخصصی تعمیر این برند آمریکایی را گذرانده اند و هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر و سرویس آن ندارند. علاوه بر برند جنرال الکتریک ، برندهای زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک آمریکا ،تحت نظر این شرکت میباشد که از جمله آن میتوان به مابه mabe و وایت هاوس white house اشاره کنیم. ساید بای ساید های جنرال الکتریک بیش تر با نام انحصاری پروفایل و یا پروفیلو در بازار شناخته میشود. پس اطلاع داشته باشید ساید بای ساید های پروفایل هم تحت این مرکز و در انحصار  نمایندگي جنرال الکتریک می باشد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

شاید برای شما سوال باشد که فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک general electric هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض دارد؟ در پاسخ باید گفت که فیلتر باتوجه به مصرف هر ۶ ماه یکبار معمولا باید تعویض گردد . اطلاع از زمان تعویض فیلتر توسط آلارمی بر روی نمایشگر مشخص می شود . برخی مشتریان اظهار دارند که اگر از آب دستگاه استفاده نمیکنیم باز هم فیلتر نیاز به تعویض دارد؟ بله . چون از این آب برای ساخت یخ نیز استفاده می گردد و چون میزان ساکن بودن آب بیشتر می شود پس باید زودتر از موعد تعویض گردد . هم اکنون جهت سفارش تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC با ما تماس بگیرید.

فهرست
Call Now Button45396 - 021