نمایندگی نف

به وب سایت رسمی نمایندگی نف ، مرکز تخصصی نصب و تعمیرات لوازم خانگی نف NEFF در ایران خوش آمدید.

نمایندگی تعمیرات نف

هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی نف ، تعمیر ماشین ظرفشویی نف NEFF ، تعمیر قهوه ساز نف ، تعمیر گاز نف ، تعمیر مایکرویو نف ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید نف و … با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.گارانتیران شرکت تخصصی ثبت شده ،  عضو رسمی سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه می باشد.

نمایندگی نف

تعمیر ماشین لباسشویی نف

تعمیر لباسشویی نف

یکی از پرفروش ترین محصولات نف در ایران ، ماشین لباسشویی می باشد . بخصوص ماشین لباسشویی های توکار نف طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . اما همیشه دغدغه مشتریان وجود تعمیرکاران حرفه ای و قطعات ارجینال ماشین لباسشویی نف می باشد . شما می توانید هم اکنون جهت تعمیر ماشین لباسشویی نف با گارانتیران نمایندگی نف تماس بگیرید. تمامی کارشناسان این مرکز دوره های تخصصی نف آلمان و ترکیه را گذرانده اند.

تعمیر ظرفشویی نف

تعمیر ظرفشویی نف

اگر ظرفشویی نف شما ظروف را تمیز نمی شوید و یا اینکه آب را تخلیه نمی کند . اگر دستگاه شما خاموش شده است و به هیچ وجه روشن نمی شود . اگر ماشین ظرفشویی شما ارور هایی مانند E15 , E23 , E14 , E09 و کد خطاهای دیگر می دهد . اگر ماشین ظرفشویی شما صدای ناهنجار می دهد و یا اینکه هر ایرادی دارد فقط کافی است با گارانتیران نمایندگی نف تماس بگیرید تا قوی ترین تکنسین ها در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

تعمیر قهوه ساز نف

تعمیر قهوه ساز نف

اگر قهوه ساز نف شما نیاز به سرویس دوره ای و یا تعمیرات دارد و یا اینکه میخواهید قهوه ساز نف شما جرمگیری و دیسکل و کلین شود هم اکنون با گارانتیران تماس بگیرید . لازم به ذکر است تیم تعمیرات قهوه ساز این نمایندگی دوره های تخصصی را گذرانده اند و قطعات اصلی از جمله هیتر ، اسبک ، سنسور حرارتی ، دیگ مخزن و … را در اختیار داشته و در صورت لزوم در اختیار شما قرار خواهد داد.

نمایندگی نف

تعمیر گاز و فر نف

اگر گاز نف شما نیاز به نصب مجدد دارد و یا اینکه از عملکرد آن راضی نبوده و میخواهید سرویس و یا تعمیر گردد هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران تماس بگیرید. لازم به ذکر است که با توجه به حساسیت تعمیرات گاز نف ، تکنسین های گاز و سیستم های پخت و پز نف بیش ترین دوره های تخصصی تعمیرات نف را در ترکیه گذرانده اند.ویژگی بارز ما استفاده از قطعات اصلی است.

نمایندگی نف در تهران

این مجموعه با عنوان تعمیرگاه مرکزی نف در تهران ، از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمود و به آموزش و تربیت یک تیم متخصص تعمیراتی برای برندهای آلمانی زیر مجموعه B/S/H پرداخت . بدین منظور ابتدا کارشناسان خود را با قوی ترین و خاص ترین دیزاین های آشپرخانه جهان آشنا نمود تا در هنگام نصب و تعمیرات ، خللی در مراحل خدمات صورت نگیرد . نمایندگی نف با نام برند گارانتیران از سال ۹۳ در قالب وب سایت کنونی شروع به فعالیت آنلاین نمود که همین امر باعث بهبود و تسریع در ارائه خدمات به مشتریان گردید. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر لوازم خانگی neff با گارانتیران تماس بگیرید.

نمایندگی NEFF

متاسفانه در سال های اخیر نرخ های نجومی تعمیرات نف در ایران ، بسیاری از مشتریان را با مشکل مواجه کرده است . در همین راستا گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات نف اقدام به ارائه نرخ مصوب کرده که بر طبق آن ، تعرفه تعمیرات لوازم خانگی نف تا ۵۰ درصد زیر نرخ مصوب اتحادیه می باشد . لازم به ذکر است که رعایت این نرخ یکی از الزامات اصلی در تمامی شعب گارانتیران و لازم الجرا برای تمامی تکنسین ها می باشد . هم اکنون جهت اطلاع از لیست کامل هزینه تعمیرات و یا سفارش درخواست اعزام تکنسین با گارانتیران تماس بگیرید.

اجرت تعمیرات نف

نمایندگی نف

در صورتی که برای تعمیرات لوازم خانگی نف NEFF نیاز به مشاوره با کارشناسان دارید تنها کافی است با نمایندگی تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های مرکز ، قوی ترین نظرات کارشناسی را به شما بیان نمایند. هم چنین می توانید علاوه بر ثبت اطلاعات تعمیرات به صورت تلفنی ، فرم درخواست تعمیرات را به صورت آنلاین تکمیل نمایید.

نمایندگی نف

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی