تعمیر لباسشویی الکترولوکس

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الکترولوکس

گارانتیران ، نمایندگی الکترولوکس ایران و زیر مجموعه شرکت ضمانتی امید پشتیبان پارسیان و مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس و آاگ خوش آمدید . شما عزیزان می توانید هم اکنون با تماس با نمایندگی و درخواست تکمیل فرم درخواست اعزام تکنسین ، جهت اعزام تکنسین جهت تعمیر لباسشویی الکترولوکس خود اقدام نمایید . لازم به ذکر است که ویژگی بارز گارانتیران electrolux ، سرعت بالای خدمات ، پشتیبانی قوی ، بهره گیری از تخصص تکنسین های مجرب و ۶ ماه گارانتی خدمات می باشد. پس از اعلام اطلاعات خود به مجموعه گارانتیران ، تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه جهت هماهنگی و حضور در منزل جهت رفع عیب با شما تماس خواهد گرفت .

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E10 لباسشویی الکترولوکس

این ارور مربوط به سیستم ورودی آب می شود . زمانی که این کد خطا را می بینید به احتمال زیاد آب وارد دستگاه نمی شود که در اکثر موارد مربوط به سیستم آکو استاپ ورودی ، سنسورهای آب و یا شمارنده آب می باشد .از وصل بودن آب اطمینان حاصل کنید. با ما تماس بگیرید.

ارور E20 لباسشویی الکترولوکس

در حالت کلی این ارور مربوط به عیب در سیستم خروج آب دستگاه می باشد . از جمله این موارد ، خرابی پمپ دستگاه ، اینورتر دستگاه ، مگنت های تخلیه دستگاه  خرابی فیلتر ماشین لباسشویی الکترولوکس و در برخی موارد ایرادات برد دستگاه می باشد .

ارور E40 لباسشویی الکترولوکس

در مواقعی که این کد خطا را می بیند دستگاه به هیچ وجه شروع به کار نخواهد کرد . دو دلیل اصلی باعث نمایش این کد خطا می شود که از جمله این موارد ، عیب در سوییچینگ دستگاه و سیستم های امنیتی می باشد و در مرحله دوم می تواند ایراد برد دستگاه باشد .

 

موتور دستگاه کار نمی کند

دلایل متعددی می تواند باعث نچرخیدن موتور دستگاه شود که از جمله آن می توان به سوختن کامل موتور و یا زغال و تاخو دستگاه اشاره کرد . در سری جدید که موتور دستگاه اینورتر می باشد ، برد اینورتر نیز می تواند باعث نچرخیدن موتور شود.

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس

اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما نیاز به تعمیر و یا سرویس دارد با گارانتیران تماس بگیرید. در اسرع وقت عیب دستگاه شما تشخیص داده شده و در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی الکترولوکس شما رفع عیب خواهد شد. الکترولوکس ، این برند سوئدی یکی از برندهای لاکچری پرفروش در ایران میباشد. تولیدات اصلی این برند لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید و یخچال و … می باشد. البته الکترولوکس پس از ادغام با شرکت آاگ دارای طرفدارانی دوچندانی شد. بیشترین فروش لوازم خانگی الکترولوکس ، ماشین لباسشویی اتوماتیک و ماشین های ظرفشویی می باشد. اما ماشین لباسشویی های الکترولوکس چه ویژگی هایی دارد که مورد توجه قرار گرفته است. اولین ویژگی ماشین لباسشویی های الکترولوکس ، کیفیت بالای موتور دستگاه میباشد. به ندرت پیش می آید که موتور لباسشویی های الکترولوکس دچار آسیب دیدگی جدی شود. اما از سوی دیگر باید اعتراف کرد که سیستم دیجیتال و برد لباسشویی الکترولوکس به شدت دچار ضعف میباشد. در موارد دیگر هیچگونه ضعف خاصی گزارش نشده است. در نظرسنجی های مختلف حدود ۸۰ درصد مشتریان لباسشویی الکترولوکس از این دستگاه راضی هستند .

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

گارانتیران ، به عنوان نمایندگی الکترولوکس به شما این تضمین را می دهد که تمامی تکنسین های این مرکز ، دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس از جمله آموزش سرویس های دوره ای ، آموزش کارکرد تخصصی دستگاه ، آموزش اوراق و مونتاژ دیگ ، آموزش تعمیرات برد ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux و … را در کارگاه های تخصصی شرکت الکترولوکس در کشورهای ترکیه ، امارات و سوئد دیده اند . این مرکز عضو رسمی سازمان اصناف و حامی حقوق مشتریان بوده و دارای بیشترین میزان رضایتمندی ( طبق CRM متمرکز مرکزی ) به میزان بیش از ۹۵ درصد می باشد . پس هم اکنون جهت تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی