تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات تخصصی یخچال جنرال الکتریک

به گارانتیران ، نمایندگی جنرال الکتریک و مرکز تخصصی تعمیر یخچال جنرال الکتریک خوش آمدید . این مرکز با بیش از ۱۵ سال رزومه تخصصی ، قوی ترین و معتبرترین شرکت رسمی در زمینه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد . شما از دو طریق زیر می توانید سفارش تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را انجام دهید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک GE

این بخش به ایراد شناسی در یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک مربوط می باشد . در این بخش به ایرادات متداول سیستم های برودتی جنرال الکتریک آمریکا خواهیم پرداخت . لازم به ذکر است که ایرادات بیان شده و دلایل بروز این ایراد نمی تواند مستندات قوی برای تعمیرات باشد اما تا حدود ۶۰ درصد می تواند ما را راهنمایی نماید . ایراداتی که در زیر به آن ها اشاره خواهد شد چند ایراد اصلی بررسی شده در بیش از ۹۰۰۰ گزارش تعمیرات می باشد .

دلایل تولید صدای زیاد در یخچال جنرال الکتریک چیست؟

در صورتی که یخچال فریزر وساید بای ساید جنرال الکتریک شما صدای غیر معمول و زیادی را تولید می کند ما احتمال می دهیم دو علت اصلی داشته باشد . ایراد اول می تواند از فن دستگاه باشد و صدای ایجاد شده از چرخش نامنظم فن دستگاه باشد . ایراد دوم می تواند از موتور  یخچال جنرال الکتریک باشد. توجه داشته باشید که پس از تکان های شدید ، دستگاه را بعد از ۱۲ ساعت به برق بزنید و یخچال فریزر و ساید را هر ۲ ماه نظافت کنید.

علت گرم شدن یخچال یا فریزر چیست؟

گرم شدن یخچال و ساید بای ساید گستره ی بسیار وسیعی از ایرادات را شامل می شود . از نشتی گاز یخچال جنرال الکتریک تا خرابی در موتور یخچال . از خرابی فن دستگاه تا ایرادات برد دیجیتال می تواند از دلایل بروز این عیب در یخچال جنرال الکتریک باشد . اگر جای ساید بای ساید و یخچال خود را به تازگی عوض کرده اید به این نکته توجه کنید که آیا یخچال هواخور پشت دارد . به دلیل اینکه در صورتی که موتور دستگاه بیش از حد داغ شود کیفیت عملکرد افت می کند.

 

علت نشتی آب یخچال فریزر جنرال الکتریک چیست؟

در یخچال فریزر و ساید و بای ساید اگر مشکل آبریزش از مخازن فیلتر و شلنگ های رابط و داخلی نباشد می تواند از سیستم المنت و درین دستگاه باشد . در این صورت یا المنت سنسور ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک آسیب دیده است . یا ایر تخلیه و درین پوسیده شده است و نیاز به تعویض دارد . یا سنسور حرارتی دستگاه قابلیت تشخیص دما را جهت انجام درین ندارد . معمولا در اینگونه مواقع آب در کشوی آخر دستگاه جمع شده و در برخی موارد یخ می زند.

یخچال جنرال الکتریک خاموش شده و روشن نمی شود.

ساید بای ساید و یا یخچال فریزر جنرال الکتریک شما خاموش شده است ؟ آیا پزیر برق یخچال دچار خرابی نشده است . در غیر اینصورت باید عیب را در برد پاور دستگاه بیابیم . برد اصلی ساید بای ساید و یخچال در اصل مغز آن می باشد و تمامی فرمان های کار از آن داده می شود . تلاش گارانتیران بر این است که برد ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک را تا حد امکان تعمیر نماید و در غیر اینصورت در صورت نیاز برد دستگاه تعویض گردد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی