نمایندگی زیمنس

گارانتیران ، نمایندگی زیمنس و مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی زیمنس در تهران با ضمانت رسمی B/S/H آلمان

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

به نمایندگی زیمنس در تهران و مرکز تخصصی تعمیرات این برند خوش آمدید. گارانتیران با بیش از ۱۵ سال سابقه تعمیرات تخصصی زیمنس آلمان ،قوی ترین و معتبرترین شرکت رسمی بوده و به قطب خدمات پس از فروش زیمنس در تهران تبدیل شده است. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات زیمنس از روش های ذیل اقدام نمایید.

نمایندگی زیمنس siemens

نمایندگی رسمی زیمنس

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی

اگر ماشین لباسشویی زیمنس SIEMENS شما دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر دارد هم اکنون با ما تماس بگیرید . برای ما تفاوت ندارد که دستگاه شما برای چند سال پیش است و چه مدلی می باشد . ما برای هر کدام از مدل های لباسشویی زیمنس ، یک تکنسین مجرب در اختیار داریم که تمامی اطلاعات در مورد دستگاه شما را داراست . حال فرق نمی کند که لباسشویی زیمنس شما روشن نشود و یا اینکه آب داخل آن خارج نشود . فرقی نمی کند که صدا می دهد و یا اینکه موقع خشک کردن لباس لرزش دارد . فرقی نمی کند که برنامه ها به درستی عمل نمی کند و یا اینکه لباس ها را درست نمی شوید . تخصص ما تعمیر تمام مدل های لباسشویی زیمنس است و ایراد برای ما تفاوتی ندارد .

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی زیمنس

اگر از تعمیرات متعدد ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS خسته شده اید نگران نباشید زیرا این مرکز تخصص بسیار بالایی نسبت به برند زیمنس و برندهای تحت بوش B/S/H آلمان دارد . اگر در این لحظه ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نکرده است و یا اینکه کار نمی کند و روشن نمی شود . اگر آب وارد آن نمی شود و یا اینکه روی ظروف لک و کثیفی می ماند . اگر قطعات داخلی ظرفشویی شما دچار خرابی شده است . اگر ظرفشویی شما ارور می دهد و یا اینکه آب دستگاه داغ نمی شود و ظروف خشک نمی شود. و یا اینکه در حالت کلی نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس SIEMENS دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی بوش

یکی از پرفروش ترین جاروبرقی های در ایران مربوط به برند زیمنس SIEMENS می باشد . اگر قصد خرید جاروبرقی زیمنس دارید نگران خدمات و تعمیرات آن نباشید زیرا ما قوی ترین مرکز تامین قطعات و لوازم جانبی آن بوده و قوی ترین کارشناسان را برای تعمیر جاروبرقی زیمنس SIEMENS در اختیار داریم . بیش ترین ایرادی که در جاروبرقی زیمنس رخ می دهد مربوط صداهای ناهنجار و یا روشن نشدن دستگاه و یا کاهش مکش می باشد که این مرکز در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را حل خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید برای تامین لوازم جانبی از جمله فیلتر و پاکت و … با ما تماس بگیرید.

چرا گارانتیران بزرگترین جامعه آماری مشتریان زیمنس را در اختیار دارد؟

پشتیبانی قوی

اعزام فوری

۶ ماه ضمانت

قطعات اصلی

نمایندگی زیمنس در تهران

این مرکز به عنوان نمایندگی زیمنس siemens تخصصی ترین دپارتمان تعمیر لوازم خانگی زیمنس SIEMENS از جمله ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال و ساید بای ساید ، جاروبرقی ، فر ، گاز و … می باشد. این مرکز عضو رسمی سازمان اصناف ایران بوده و دارای معتبر ترین مدارک اعتبار سنجی در ایران می باشد . از دیگر ویژگی های مرکز تعمیرات زیمنس ایران ، به کارگیری کارشناسان مجرب و کار آزموده و متعهد می باشد که وظیفه خود را در وهله اول خدمت رسانی به مشتریان می دادند و دارای مدارک معتبر در زمینه تعمیرات زیمنس می باشند. این تکنسین ها در هنگام تعمیر ملزم به اطلاع رسانی دقیق به مشتری از لحاظ قیمت تعمیرات و زمان تعمیرات می باشند . از سوی دیگر استفاده از قطعات اورجینال زیمنس از دیگر خط قرمز های این مجموعه می باشد . توجه داشته باشید که خدمات صورت گرفته توسط این مرکز از دو ماه تا یک سال دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات لوازم خانگی زیمنس می توانید با گارانتیران ، نمایندگی زیمنس تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از یکساعت ، عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر لباسشویی زیمنس ، تعمیر ظرفشویی زیمنس ، تعمیر یخچال زیمنس ، تعمیر ماکروفر و فر زیمنس ، تعمیر قهوه ساز زیمنس ، تعمیر گاز زیمنس و …  با نمایندگی زیمنس تماس بگیرید.

نمایندگی زیمنس در تهران

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی