نمایندگی آریستون

نمایندگی آریستون در تهران و مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون

به صفحه رسمی گارانتیران ، نمایندگی آریستون ARISTON و مرکز تخصصی تعمیرات آریستون در تهران خوش آمدید . هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات لوازم خانگی آریستون ، از جمله تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ، تعمیر ظرفشویی آریستون ، تعمیر گاز آریستون ، تعمیر یخچال آریستون ، تعمیر فر و ماکروفر آریستون و … با گارانتیران ، نمایندگي تعمیرات آریستون تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را حل نمایند.

نمایندگی آریستون ARISTON در تهران

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

نمايندگي آریستون در تهران

نمایندگی تعمیرات آریستون در چه محدوده ای سرویس دهی دارد؟

گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات آریستون ARISTON در تهران ، به تمام مناطق تهران اعزام تکنسین دارد . وجه تمایز گارانتیران با شرکت های خدماتی و تعمیراتی در این است که نرخ تعمیرات در تمام مناطق مشترک و کم تر از نرخ اعلام شده از سوی سازمان های نظارتی می باشد.

آیا تعمیرات آریستون شامل گارانتی می باشد؟

بله . تمامی خدمات صورت گرفته توسط نمایندگی آریستون شامل ۱۸۰ روز گارانتی بی قید و شرط می باشد که در فاکتور رسمی ثبت خواهد گردید.

گارانتیران تعمیرات کدام یک از لوازم خانگی آریستون را انجام می دهد؟

تمام لوازم خانگی آریستون ARISTON ایتالیا شامل ماشین لباسشویی – ماشین ظرفشویی – گاز – فر – ماکروفر – هود – یخچال – ساید بای ساید – قهوه ساز و …

گارانتیران به عنوان نمایندگي آریستون ، آیا فروش لوازم خانگی این برند را نیز انجام می دهد؟

در حال حاضر این شرکت نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آریستون بوده و فروش لوازم خانگی آریستون را انجام نمی دهد . البته کارشناسان این مرکز شما را در زمینه خرید یاری خواهند نمود اما گارانتیران نمایندگی تعمیرات آریستون ARISTON می باشد.

برندهای مشابه آریستون چه برندهایی می باشد؟

در حالت کلی برند آریستون یک شرکت مادر بوده و برندهای معتبر زیادی از جمله هات پوینت ، ایندزیت ، شولتز نیز زیر مجموعه این شرکت ایتالیایی می باشد .

از کجا اطمینان یابیم که قیمت اعلام شده تعمیرات توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات آریستون منصفانه و دقیق می باشد؟

ابتدایی ترین حق یک مشتری این است که بداند که قیمت اعلام شده توسط تکنسین درست می باشد و یا خیر . به همین منظور تیم پشتیبانی نمایندگي آریستون به صورت دقیق فعالیت های کارشناسان را بررسی می نماید و پس از انجام تعمیرات نیز ، فاکتور و هزینه دریافت شده از مشتری از فیلتر بازرسان نمایندگی تعمیرات آریستون خواهد گذشت . پس ما به شما تضمین می دهیم که فعالیت تمامی تعمیرکاران به صورت کامل بررسی و زیر ذره بین بوده و هیچگونه حقی از هیچ یک از مشترکان ضایع نخواهد شد .

از کجا اطمینان یابیم گارانتیران شرکت معتبری می باشد؟

متاسفانه در حال حاضر به علت ضعف سیستم های نظارتی ، بسیاری از مجموعه ها حتی بدون داشتن یک دفتر مشخص ، اقدام به تعمیرات لوازم خانگی آریستون می نمایند که متاسفانه باعث سودجویی های فراوان گردیده است . گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات آریستون ، عضو رسمی اتاق اصناف ایران ، عضو رسمی کانون شرکت های اقتصادی با کد انحصاری ۵۲۶۰۲ ، عضو رسمی اتحادیه تعمیرات ، شرکت خاص ثبت شده و … بوده و دارای بالاترین گواهینامه های اعتبار سنجی می باشد.

نمایندگی تعمیرات آریستون در تهران

اگر ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده و دغدغه ی شما تعمیر آن می باشد نگران نباشید. ما در اسرع وقت عیب دستگاه شما را حل خواهیم کرد. توسط کادر حرفه ای آریستون Aristonو قطعات ارجینال این شرکت ایتالیایی. بدنه مقاوم ، صدا و لرزش کم ، وزن کم و حمل و نقل آسان ، تعمیر آسان و برنامه های متعدد از ویژگی های لباسشویی آریستون Ariston می باشد. البته لباسشویی های آریستون Ariston از لحاظ سیستم بردی و الکترونیکی به شدت ضعف دارد. نوسانات برق منزلتان را حتما بررسی کنید.

در سال های اخیر ظرفشویی آریستون Ariston در ایران بسیار مهجور مانده است. در حالت کلی ، در صورت استفاده درست و منظم از ظرفشویی آریستون ، عیب متداول خاصی را نمی توان اشاره کرد. حتما به صورت مرتب هر ۲ ماه یکبار از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی در ظرفشویی آریستون Ariston استفاده کنید. معمولا ایرادات ماشین ظرفشویی آریستون با یک کد خطا به صورت کد نشان داده می شود که در ابتدای این کد کلمه A قرار دارد .

تعمیر اجاق گاز آریستون

گارانتیران قوی ترین مرکز تعمیرات گاز آریستون در تهران بوده و تکنسین های این مرکز هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر گاز آریستون ندارند . اگر فندک گاز آریستون شما دچار ایراد شده است و یا اینکه شعله های گاز به هیچ وجه روشن نمی ماند و خاموش می شود . اگر شعله گاز آریستون شما کم و زیاد می شود . اگر ولوم های گاز شما شکسته است و یا اینکه ظاهری نامطلوب دارد و درست کار نمی کند و یا … تنها کافی است با گارانتیران ، نمایندگی آریستون در تهران تماس بگیرید.

تعمیر فر و ماکروفر آریستون

فر و مایکروویو آریستون از جمله پرفروش ترین لوازم آریستون در ایران بوده و می باشد زیرا جز اولین برندهایی بود که مایکروویو های توکار را وارد ایران کرد . اگر فر و مایکرویو شما عمل گرمایش را به درستی اجرا نمی کند و یا اینکه صدا می دهد . اگر کیک و یا مواد شما در آن نیم سوز می شود . اگر فیوز منزل می پرد و یا صفحه دستگاه کامل نمایش نمی دهد و یا اینکه مایکروویو آریستون هات پوینت شما دچار هر ایرادی شده است فقط کافی است با گارانتیران تماس بگیرید.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز آریستون

یکی از پر طرفدارترین قهوه ساز های توکار در ایران مربوط به برند آریستون می شود . جدا از کیفیت بالای تولیدات آریستون ، قهوه ساز این برند ، اولین مدل دستگاه های توکار بود که وارد ایران شد . بیش ترین موردی که در تعمیرات قهوه ساز آریستون گزارش شده است مربوط به دیسکل و کلین و خرابی های برد اسپرسوساز و قهوه ساز های آریستون می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات قهوه ساز آریستون با نمایندگی تعمیرات اریستون تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید آریستون

یکی از خاص ترین تولیدات شرکت آریستون ، سیستم های سرمایشی و برودتی این برند ایتالیایی می باشد . به طور کلی تمامی برندهای تولیدات سیستم های برودتی مثل یخچال از یک الگو خاص پیروی کرده و بسیاری از قطعات داخلی آن ها مشترک می باشد . اما یخچال فریزر و ساید بای ساید های آریستون به صورت بسیار خاص طراحی شده و می توان گفت تنها تکنسین مجرب و آشنا به این برند قدرت تعمیرات و سرویس این دستگاه را خواهد داشت . هم اکنون به منظور تعمیر یخچال آریستون تماس بگیرید.

تعمیرات آریستون

پس از ثبت اطلاعات به صورت آنلاین در وب سایت و یا تماس مستقیم با نمایندگی تعمیرات آریستون ، تنها ۳۰ دقیقه زمان لازم است تا کارشناس مربوطه به منظور هماهنگی جهت تعمیرات آریستون با شما تماس بگیرد . اعتبار و تخصص گارانتیران وجه تمایز این مجموعه با دیگر شرکت ها می باشد . لازم به ذکر است که این شرکت تحت نظارت سازمان اصناف و اتحادیه خدمات می باشد.

نمایندگی آریستون ARISTON در تهران

آیا می دانید تمامی خدمات صورت گرفته توسط نمایندگی آریستون شامل ۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات می باشد؟

نمایندگی آریستون

قوی ترین کارشناسان تعمیرات ariston را گرد آوردیم و دوره های تخصصی تعمیرات آریستون و مشتری مداری را برای آن ها برگزار کردیم تا هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر لوازم خانگی آریستون شما وجود نداشته باشد . از سوی دیگر به تامین قطعات ارجینال و فابریک روی آوردیم و تمامی قطعات را با قیمت سایت مرجع آریستون ایتالیا به عرضه گذاشتیم و تمامی خدمات و قطعات را ضمانت مدت دار کردیم تا ثابت کنیم گارانتیران به عنوان نمایندگی آریستون قوی ترین مجموعه تعمیرات آریستون در ایران است که ارائه دهنده خدمات طلایی به تمام مشتریان می باشد. هم اکنون جهت مشورت با کارشناسان گارانتیران و سفارش تعمیرات آریستون ، با نمایندگی آریستون تماس حاصل فرمایید.

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی