تعمیر قهوه ساز بوش تعمیر اسپرسوساز بوش تعمیرات بوش نمایندگی بوش دیسکل و کلین قهوه ساز بوش جرمگیری قهوه ساز بوش جرمگیری اسپرسوساز بوش

تعمیر قهوه ساز بوش

به وب سایت رسمی گارانتیران نمایندگی بوش و شرکت رسمی تعمیر قهوه ساز بوش BOSCH در ایران خوش آمدید . این مرکز به عنوان تخصصی ترین مجموعه در زمینه تعمیرات قهوه ساز بوش به قوی ترین شرکت خدماتی بوش در ایران تبدیل شده است . تکنسین های این مرکز دوره های تخصصی تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز بوش را گذرانده اند و هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیرات دستگاه شما نخواهند داشت . هم اکنون جهت سفارش تعمیر قهوه ساز بوش BOSCH با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر قهوه ساز بوش

گارانتیران هدف اصلی خود را تربیت تکنسین های مجرب تعمیر قهوه ساز بوش قرار داده است . اولین علت این امر ، کمبود کادر حرفه ای تعمیر قهوه ساز بخصوص قهوه ساز برند بوش در ایران می باشد.بدین منظور گارانتیران قوی ترین کادر این محصول را گرد آورد و دوره های تخصصی تعمیرات قهوه ساز شرکت BSH را برگزار کرد تا دغدغه مشتریان در این مورد حل گردد. تمامی این تکنسین های دارای پنل کاربری شرکت بوش آلمان می باشند و از طریق سرویس QUICK FINDER عیب دستگاه شما را خواهند یافت. بر پایه این سیستم ، دیگر هیچگونه حدس و گمانی برای تمیر قهوه ساز و اسپرسوساز باقی نمی ماند و عیب دقیق دستگاه به سهولت پیدا خواهد شد. اعتبار مجموعه از سوی دیگر به علت استفاده از قطعات ارجینال و فابریک دستگاه می باشد. عقیده گارانتیران بر این است که تعمیر نکردن دستگاه بهتر از تعمیر کردن دستگاه با قطعات تقلبی می باشد.

تعمیرات اسپرسوساز بوش  نمایندگی بوش

تعمیرات قهوه ساز بوش

اگر بخواهیم عیوب کلی قهوه ساز بوش را برای شما بیان کنیم می توان ایرادات را به ۳ بخش کلی تقسیم کرد:

۱- عیوبی که مربوط به جرم داخلی دستگاه میباشد و از کثیفی و عدم جرمگیری بوجود می آید که راه حل این موضوع عموما دیسکل و جرمگیری قهوه ساز بوش BOSCH میباشد . شما می توانید جهت سفارش تعمیر قهوه ساز بوش و یا تهیه قرص جرمگیر قهوه ساز با گارانتیران تماس بگیرید.

۲- عیوبی که مربوط به سیستم الکترونیکی دستگاه میباشد که این ایراد معمولا نشات گرفته از نوسانات برقی میباشد و معمولا نیاز به ریست کردن ، پروگرم کردن و یا سرویس برد دستگاه میباشد.

۳- عیوبی که مربوط به قطعات مصرفی دستگاه می باشد که این عیوب معمولا امری عادی می باشد و هر چند سال یکبار اتفاق می افتد مثل تعویض فیلتر ها و …

از نکاتی که در استفاده از قهوه ساز BOSCH باید رعایت کرد این است که:

اولا پس از تهیه قهوه حتما مخزن شیر و قهوه تمیز گردد تا در استفاده بعدی قهوه ای با کیفیت به شما بدهد.

دوما هر دوماه یکبار از شوینده های مخصوص قهوه ساز استفاده کنید تا دستگاه خطا ندهد.

سوما قبل از هر بار استفاده سعی کنید دستگاه یکبار خالی کار کند تا جرم های استفاده بار قبلی خارج گردد.

تاکید گارانتیران برای رفع تمامی عیوب ، سرویس دستگاه در منزل و یا محل کار مشتری میباشد. شما عزیزان همواره می توانید با گارانتیران تماس گرفته و درخواست اعزام تکنسین نمایید. تکنسین های مجموعه در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و زمان حضور خود را با شما تنظیم میکنند. پس از حضور در منزل و یا محل کار شما عیب دقیق دستگاه شما را تشخیص داده و هزینه حدودی تعمیرات را برای شما تعیین میکنند. پس از تایید شما مشتری گرامی ، اقدام به رفع عیب دستگاه شما خواهند کرد.

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی