تعمیر جاروبرقی بوش

نمایندگی رسمی تامین قطعات و تعمیر جاروبرقی بوش در ایران با ضمانت رسمی گارانتیران

تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

گارانتیران به عنوان نمایندگی جاروبرقی بوش ، تخصصی ترین و معتبرترین مرکز تعمیر جاروبرقی بوش در تهران بوده و قطعات و لوازم جانبی ارجینال بوش از جمله فیلتر و پاکت را به مصرف کنندگان ارائه می کند . تمامی خدمات صورت گرفته توسط این مرکز شامل ۶ ماه گارانتی رسمی بوش می باشد و وجه تمایز این مجموعه با دیگر شرکت ها در این است که تشخیص عیب کاملا رایگان بوده و هزینه تعمیرات جاروبرقي بوش پیش از انجام تعمیرات به شما اعلام خواهد گردید. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات و تهیه لوازم جانبی با گارانتیران ، نمایندگی بوش تماس حاصل فرمایید.

تعمیر جاروبرقی بوش

سوالات مرتبط با تعمیرات جاروبرقی بوش

کارشناسان مجرب گارانتیران به صورت تخصصی به سوالات و ابهامات شما در ارتباط با تعمیر جاروبرقي بوش پاسخ می دهند…

تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش BOSCH چیست؟

از دلایل اصلی صدای ناهنجار در جاروبرقی بوش ، خرابی سیستم چرخنده موتور دستگاه می باشد . برای جلوگیری از بروز این عیب در دستگاه به صورت منظم پاکت دستگاه را تعویض کرده و از پاکت های ۵ لایه نانو استفاده نمایید . از سوی دیگر به ازای هر ۵ بار تعویض پاکت ، فیلتر هوا و هپای جاروبرقی بوش را تعویض نمایید . این کار از نفود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب های بعدی جلوگیری می کند .  راه حل رفع عیوب موتوری ، تعویض بلبرینگ ، کلکتور و یا تعویض موتور جاروبرقی بوش می باشد.

علت روشن نشدن جاروبرقی بوش چیست؟

از اصلی ترین دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش BOSCH سوختگی موتور دستگاه می باشد که حدود ۹۰ درصد دلیل روشن نشدن را محتمل می شود . از دیگر دلایل بروز این ایراد سوختن برد دستگاه و ایجاد قطعی سطحی بر روی برد جاروبرقی می باشد . در آخرین مرحله نیز می توان آسیب های سیم جمع کن و یا شکستگی های پلاتین را دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش دانست.با گارانتیران تماس بگیرید.

تفاوت پاکت و فیلتر اصلی با فیک در چیست؟

در مورد پاکت ، پاکت اصلی بوش ۵ الی ۷ لایه ۵ میکرونی نانو دارد که از نفوذ گرد و خاک به داخل مخزن جلوگیری می کند ، در صورتی که پاکت های تقلبی اکثرا تک لایه بوده و یا اینکه جنس آن ها کاغذی می باشد . در مورد فیلتر هم باید گفت فیلتر های اصلی بوش ، صفحات شبکه ای آکاردئونی می باشد که گردش هوای کاتوره ای دارد اما در فیلتر های فیک ، این صفحات ابر معمولی می باشد .

ولوم کم و زیاد کردن جاروبرقی خراب شده است . راه حل چیست؟

در اینگونه موارد سه علت اصلی وجود دارد . یا خود ولوم مشکل برخورده است ، یا پانسومتر روی برد جاروبرقی بوش خراب شده است و یا اینکه سلکتورهای گردشی دچار خرابی و آسیب شده است که نیاز به بازدید و رفع عیب دارد که در اکثر موارد این عیب سطحی بوده و در لحظه حل می گردد.

سیم جاروبرقی گیر کرده است و داخل نمی رود. راه حل چیست؟

زمانی که سیم داخل دستگاه نمی رود و به نوعی بیرون از مخزن قفل شده باشد ، توپی سیم جمع کن دچار خرابی شده است و یا اینکه فنر سیم جمع کن دچار اختلال شده است . به منظور سرویس با گارانتیران تماس بگیرید.

مکش جاروبرقی بوش کم شده است. علت چیست؟

دو دلیل اصلی برای کاهش مکش جاروبرقی بوش وجود دارد . یکی از این دلایل پر شدن پاکت جاروبرقی و یا استفاده از پاکت های جاروبرقی تقلبی می باشد که باعث کاهش شدید مکش جاروبرقی بوش می شود . از سوی دیگر خرابی موتور نیز می تواند باعث کاهش مکش دستگاه گردد . علاوه بر این اگر فیلتر هپا و یا فیلتر هوای پشت موتور نیز دچار گرفتگی باشد مکش دستگاه تا ۷۰ درصد کاهش خواهد یافت.

بدنه جاروبرقی بوش شکسته است . آیا گارانتیران قطعه مورد نظر را دارد؟

بله . گارانتیران اکثر مدل های بدنه ، درب فیلتر ، ولوم های مندرج ، دستگیره و … را موجود داشته و در صورت نیاز در اختیار مشترکان قرار خواهد داد.

تعمیر جاروبرقی بوش

آیا می دانید تمامی مراحل تشخیص عیب جاروبرقی بوش توسط گارانتیران رایگان بوده و در صورت عدم تایید تعمیرات توسط مشترک ، هیچگونه هزینه ای بابت تشخیص عیب و سرویس دریافت نمی گردد؟

تفاوت پاکت جاروبرقی بوش TYPE P با TYPE G در چیست؟

پاکت های جاروبرقی بوش به دو دسته کلی P و G دسته بندی می شود . معمولا پاکت های پی به جاروبرقی های ورژن پروفشنال و هوم پروفشنال ، هوم گرین و جاروبرقی های ارگو گرین متعلق می باشد و جی مربوط به جاروبرقی های ارگومکس جدید ، ارگو هپا فیلتر، ارگو مکس سیلور و … قرار می گیرد . تفاوت این دو نوع پاکت در دریچه ورودی محفظه پاکت می باشد.

خرطومی جاروبرقی بوش پاره شده است . آیا تعویض می شود؟

بله . با توجه به اینکه کوپل های سر و ته خرطومی ، به صورت پرس حرارتی می باشد ، کارشناسان ما پرس خرطومی را باز کرده و یک خرطومی جدید را جایگزین قبلی می نمایند. لازم به ذکر است که خرطومی ۴ میل ارجینال جاروبرقی بوش هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد که مرغوب ترین خرطومی تولیدی شرکت بوش می باشد.

جاروبرقی بعد از چند دقیقه خاموش می شود.علت چیست؟

توصیه کارشناسان این است که ابتدا فیلترها و پاکت جاروبرقی بوش را تعویض نمایید زیرا در صورتیکه که جاروبرقی در فضای خفه و گرفته کار کند خاموش می شود و مجددا شروع به کار می کند . در صورتیکه این مورد را نیز بررسی کردید و مشکلی نبود به احتمال زیاد موتور دستگاه دچار آسیب جزیی شده است.

درب پشت فیلتر جاروبرقی بوش شکسته است .

یکی از ویژگی های بارز گارانتیران ، تامین تمامی قطعات جاروبرقی بوش از جمله درب پشت فیلتر جاروبرقی می باشد . تمامی رنگ های این قطعه از جمله مشکی ، زرد ، آبی ، نوک مدادی ، قرمز و … موجود بوده و در اختیار مشترکان قرار داده خواهد شد.

جاروبرقی بوش بوی سوختگی می دهد . علت چیست؟

علت اصلی بوی سوختگی گرم شدن بیش از حد موتور جاروبرقي می باشد . در صورت مواجهه با این ایراد حتما با نمایندگی بوش تماس بگیرید تا موتور دچار سوختگی نگردد . در کمترین حالت ، فیلتر های دور موتور جاروبرقي بوش BOSCH دچار گرفتگی و خفه کار کردن موتور دستگاه شده است .

جای پاکت جاروبرقی گم شده است . موجود می باشد؟

بله . محفظه نگهدارنده پاکت جاروبرقی بوش در تمامی مدل ها موجود بوده که توسط کارشناسان گارانتیران ، نمایندگی جاروبرقی بوش ، به صورت کاملا رایگان تعویض می گردد .

زانویی جاروبرقی بوش شکسته است.

یکی از قطعات پرمصرف جاروبرقی بوش می باشد . در بسیاری از موارد مشترکان در این تصورند که زانویی رابط بین خرطومی و تلسکوپی به تنهایی وجود ندارد و باید خرطومی به صورت کامل تعویض گردد . گارانتیران با تامین این قطعه ، تا ۷۵ درصد در هزینه ها صرفه جویی کرده است.

آیا پارویی و تلسکوپی قابلیت تعمیر دارد ؟

به صورت قطع نمی توان گفت که قابلیت تعمیر دارد یا خیر ، اما با توجه به قیمت های بسیار مناسب قطعات که توسط گارانتیران ارائه می گردد ، معمولا صرفه به تعویض است .

تشخیص عیب رایگان

۶ ماه گارانتی تعمیرات

تضمین پایین ترین قیمت

تخصص فوق العاده

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش BOSCH

اگر می خواهید قبل از تماس با گارانتیران و درخواست تعمیرات جاروبرقی بوش از تعرفه تعمیرات جاروبرقی بوش مطلع گردید می توانید نرخ گارانتیران را مشاهده فرمایید . این نرخ در تمامی شعب گارانتیران یکسان بوده و لازم الاجرا می باشد . نرخ اعلام شده از ۱۰ تا ۵۰ درصد کمتر از نرخ اعلام شده توسط اتحادیه می باشد . لازم به ذکر است که تمامی مراحل تشخیص عیب رایگان بوده و در صورت عدم تایید مشترک ، هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد گردید. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات و یا اطلاع از هزینه تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH با گارانتیران تماس بگیرید.

نمایندگی جاروبرقی بوش

فیلترهای جاروبرقی بوش را چگونه تعویض کنیم؟

در این ویدیو همانگونه که مشاهده می کنید آموزش کامل تعویض فیلتر جاروبرقی بوش BOSCH داده شده است . لازم به ذکر است به هیچ وجه از فیلتر های ابری استفاده نکنید زیرا علاوه بر کاهش مکش ، به موتور جاروبرقی بوش فشار زیادی وارد خواهد کرد و منجر به صدای زیاد می شود .فیلتر های پشت موتور ارجینال بوش آکاردئونی و فشرده بوده و تا ۹۸ درصد گرد و خاک را به خود جذب می کند . باید توجه داشته باشید که فیلتر هوا و هپا جاروبرقی بوش را می بایست پس از استفاده از ۴ پاکت ، تعویض نمایید . در غیر اینصورت آسیب جدی به سیستم موتور وارد خواهد شد . جهت سفارش و تهیه فیلتر و پاکت ارجینال بوش BOSCH یا تعمیر جاروبرقی بوش BOSCH با نمایندگی بوش تماس بگیرید.

قطعات ارجینال جاروبرقی بوش BOSCH

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی