ارورهای ماشین لباسشویی آاگ AEG

اگر ماشین لباسشویی آاگ شما کد خطا می دهد و نیاز به تعمیرات دارد هم اکنون با گارانتیران نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران تماس بگیرید. این شرکت با بیش از ۲۰ شعبه در تمام مناطق تهران ، در کمترین زمان ممکن تکنسین مجرب خود را برای تعمیر لباسشویی آاگ اعزام خواهد نمود.

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ AEG

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در تهران خوش آمدید . در این صفحه به ایرادات اصلی لباسشویی آاگ AEG و چند ارور و یا کد خطا اصلی آن اشاره خواهیم کرد . لازم به ذکر است که اطلاعات داده شده ایراد دقیق نبوده و ایرادات کلی دستگاه می باشد و برای اطلاع شما از مشکل ماشین لباسشویی ذکر شده است . پس لازم می باشد برای رفع عیب دقیق نسبت به درخواست اعزام تکنسین اقدام نمایید. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر لباسشویی آاگ و یا مشورت با کارشناسان با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

ارور E10 لباسشویی آاگ

ارورهای E10 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور در ماشین لباسشویی آاگ AEG احتمالا مربوط به سیستم ورودی آب است.البته در سری های جدید می تواند ایراد از سیستم آکواستاپ دستگاه نیز باشد. ابتدا شیر آب را بررسی کنید زیرا در صورت بسته بودن شیر آب نیز این کد خطا را مشاهده خواهید نمود . در صورتی که شیر ورود آب مشکل نداشت عیب از والید سنسورهای ورودی است که با نام تجاری شیر برقی والید وارد بازار می شود . معمولا نیاز به سرویس و یا تعویض دارد.

ارور E20 لباسشویی آاگ

ارور E20 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور احتمالا مربوط به سیستم خروجی ماشین لباسشویی آاگ AEGاست. آیا مسیر خروجی فاضلاب ماشین لباسشویی شما دچار گرفتگی نشده است ؟ ابتدا بررسی کرده و در صورتی که مشکلی در سیستم خروج آب دستگاه نیافتید احتمالا پمپ ماشین لباسشویی آاگ دچار آسیب شده است . پمپ تخلیه قطعه ای است که رابط بین مخزن شستسو و فاضلاب بوده و آب را از لباسشویی خارج می نماید . معمولا این قطعه می بایست هر ۵ سال یکبار تعویض گردد .

ارور E30 ماشین لباسشویی آاگ

ارور E30 ماشین لباسشویی آاگ

این ارور در ماشین لباسشویی آاگ مربوط به سیستم هیدرواستات است. البته در برخی مدل ها سیستم کف فعال شده که آن هم به علت خرابی هیدرواستات و آبگیری بیش از حد می باشد. آیا در لباسشویی شما بیش از حد آب جمع شده است و یا اینکه آب به خارج از ماشین لباسشویی آاگ نشت کرده است ؟ همین ارور شاید از یک نشتی داخلی باشد که در ابتدا به راحتی قابل حل است اما پس از مدتی به علت آبریزش مداوم ، آسیب خای جبران ناپذیر به لباسشویی وارد می کند.

ارور E40 لباسشویی آاگ

ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ

ایراد مربوط به سیستم سوییچینگ و یا ایراد بردی در ماشین لباسشویی آاگ AEG است. اگر به این کد خطا سریعا توجه شود با تعویض میکروسوییچ عیب دستگاه حل می گردد اما در غیر اینصورت ، آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد خواهد شد. از اولین آسیب های بردی مربوط به ارور E40 آسیب دیدن آسی های پروگرم برد لباسشویی آاگ می باشد.بعضی از مشترکان اظهار دارند که آیا می شود که برد و سوییچ با هم آسیب ببینند . به صراحت می توان گفت ضعف اصلی آاگ همین ایراد می باشد . بخصوص در مدل ۷۴۸۵۰ آاگ زمانی که میکروسوئیچ دچار خرابی می شود ، ضربات شدیدی به برد و نمایشگر وارد می شود.

ارور EFO لباسشویی آاگ

ارور EFO ماشین لباسشویی آاگ

این ارور در ماشین لباسشویی آاگ AEG مربوط به نشتی آب می باشد. حال باید دنبال این علت باشیم که چرا این اتفاق افتاده است. دربسیاری از موارد ، سوراخ شدن دیگ و خرطومی ها باعث بروز این ایراد می گردد. از سوی دیگر عیوب الکترونیکی نیز باعث افزایش میزان آبگیری در ماشین لباسشویی آ ا گ AEG و سرریز کردن از شلنگ هوای دیگ خواهد شد. در موارد محدودی نیز برد بیش از حد فرمان آبگیری می دهد که در آن صورت نیز این ارور به نمایش در می آید.

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ

اارور E9F ماشین لباسشویی آاگ

ین ارور مربوط به اتصال بین برد اصلی و برد اینورتر می باشد که در ۹۰ درصد مواقع برد اینورتر ایراد دارد. در هنگام مشاهده این ارور معمولا درب دستگاه تا ساعاتی قفل شده و موتور دستگاه هیچگونه اقدامی انجام نخواهد داد. در ضمن آیا منزل شما دارای نوسان شدید برقی نمی باشد ؟ برای پیشگیری از بروز این عیب در ماشین لباسشویی آاگ ، از استابلایزر استفاده کنید . برای رفع عیب با گارانتیران تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی آاگ

ارورهای لباسشویی آ ا گ AEG

جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ می توانید با گارانتیران تماس حاصل فرمایید . این مرکز به عنوان شرکت رسمی و نمایندگی تعمیرات آاگ در ایران قوی ترین تکنسین های تعمیر لباسشویی آاگ را در ایران در اختیار داشته و به شما تضمین خواهد داد که کارشناسان ما هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما نخواهند داشت . از دیگر ویژگی های گارانتیران استفاده از قطعات ارجینال با گارانتی رسمی و به قیمت سایت رسمی آاگ آلمان می باشد . تمامی خدمات صورت گرفته توسط کارشناسان این مرکز شامل ۶ ماه گارانتی می باشد . برای ما فرقی ندارد که ماشین لباسشویی شما متعلق به چند سال پیش بوده و یا چه مدلی می باشد . ایراد دستگاه نیز برای ما فرقی ندارد . ما برای هر مدل از لباسشویی های آاگ چندین تکنسین مجرب و کار آزموده در اختیار داریم . فرقی ندارد که لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود و یا اینکه لرزش و صدا دارد . برای ما فرقی ندارد که لباسشویی آاگ شما آب را تخلیه نمی کند و یا اینکه لباس ها را خشک نمی کند. لباسشویی شما هر ایرادی که داشته باشد ما در محل آن را رفع خواهیم کرد.

هزینه رفع ارور لباسشویی آاگ

در انتها هزینه تعمیرات و رفع ارور ماشین لباسشویی آاگ ذکر شده است . این تعرفه تا ۵۰ درصد زیر نرخ ارائه شده توسط اتحادیه می باشد که به علت تعهد خدماتی گارانتیران به عنوان نمایندگی آاگ به مشتریان این برند می باشد . هم اکنون می توانید جهت اطلاع از هزینه دقیق تعمیرات و درخواست اعزام کارشناس با گارانتیران تماس بگیرید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی