تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیرات تخصصی لباسشویی ال جی

به گارانتیران ، شرکت رسمی تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خوش آمدید . این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و بیش از ۳۰۰۰۰۰ اشتراک فعال ، از قوی ترین شرکت های تعمیراتی در تهران می باشد . ویژگی بارز این مرکز به کارگیری قوی ترین تکنسین های آموزش دیده تعمیر لباسشویی الجی می باشد . هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات و یا مشاوره با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

برخی از ارورهای متداول ماشین لباسشویی الجی

لازم به ذکر است این کد خطاها برای اطلاع شما و همکاران محترم از ایراد احتمالی ماشین لباسشویی می باشد و به هیچ وجه اقدام به تعمیرات توسط افراد غیر متخصص توصیه نمی شود.(احتمال برق گرفتگی شدید در دستگاه های گیربکس و اینورتر )

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

یکی از ویژگی های اصلی شرکت الجی ، تمایز در طراحی و ویژگی های ساختاری ماشین لباسشویی های تولیدی این شرکت می باشد . برای مثال شرکت الجی اولین طراح و تولید کننده ساختار دایرکت درایو یا گیربکس دار در ماشین های لباسشویی بوده است . همین ابداع باعث گردید مصرف برق ماشین لباسشویی به شدت کاهش یافته و از سوی دیگر صدای لباسشویی الجی به مقدار قابل توجهی کاهش یابد . ماشین لباسشویی الجی در سیستم direct drive دیگر از سیستم موتور و تسمه و فولی خارج شده است و دارای روتور گیربکس و دیسک چرخنده می باشد . علاوه بر این تاخو دیجیتال کوچکی نیز بر روی سیم پیچ های روتور در لباسشویی الجی نصب شده است . اگر تعمیر ماشین لباسشویی گیربکس دار الجی برای شما دغدغه شده است هم اکنون با گارانتیران تماس بگیرید . تمامی تکنسین های گارانتیران دوره های تخصصی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الجی کره را دیده اند تا بتوانند عیب ماشین لباسشویی شما را در حضور شما و در منزل شما حل نمایند . این تعمیرکاران همگی زیر نظر مجموعه مشغول به فعالیت هستند و دارای گواهینامه های آموزشی و اعتباری شرکت الجی می باشند . گارانتیران اصلی ترین هدف خود را تربیت تعمیرکاران خبره و متعهد قرار داده است و به همین جهت به شما اطمینان خواهیم داد که هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر لباسشویی الجی شما وجود ندارد.

ارور IE لباسشویی ال جی :

ابتدا ورودی آب ماشین لباسشویی را چک نمایید . در غیر اینصورت احتمالا هیدرواستات ماشین لباسشویی خراب شده است . با مشاوران ما مشورت کنید …

ارور OE لباسشویی ال جی :

آیا مسیر خروج آب فاضلاب ماشین لباسشویی ال جی دچار گرفتگی نشده است ؟ ما احتمال سوختگی پمپ ماشین لباسشویی الجی را می دهیم . با گارانتیران تماس بگیرید.

ارور AE ماشین لباسشویی الجی :

ماشین لباسشویی شما دچار نشتی شدید شده است . توصیه ما این است که لباسشویی را از برق کشیده و سریعا تماس بگیرید.

ارور DE لباسشویی ال جی :

آیا درب ماشین لباسشویی ال جی را به درستی بسته اید ؟ احتمال ما خرابی سینسورهای امنیتی درب و یا برد لباسشویی می باشد .

ارور CE لباسشویی ال جی :

اطمینان می دهیم که موتور ماشین لباسشویی الجی دچار ایراد شده است . می تواند سیستم درایو نیز در سری های جدید عامل اصلی باشد.

ارور IE لباسشویی ال جس

اعزام فوری

تضمین حداقل نرخ

۶ ماه ضمانت

پشتیبانی قوی

تعمیر لباسشویی ال جی

بسیاری از مشتریان الجی از عدم پاسخگویی شرکت ها پس از انجام تعمیرات اعلام نارضایتی می کنند . این مرکز با نگاهی مثبت به این موضوع به راه اندازی سیستم متمرکز پشتیبانی روی آورد تا این مشکل رفع گردد . پس اطمینان داشته باشید پس از تعمیر ماشین لباسشویی الجی شما در منزل ، فعالیت تکنسین پس از اتمام کار مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا هیچگونه مشکل احتمالی در مراحل تعمیرات بوجود نیامده باشد. هم چنین شما می توانید پس از اتمام تعمیرات با تنها یک تماس با گارانتیران هرگونه انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کرده و یا اینکه شکایات خود را اعلام نمایید تا در کمترین زمان ممکن به اعتراضات و شکایات شما رسیدگی شود.

جهت ورود به صفحه اصلی بررسی ارورهای ماشین لباسشویی ال جی ، کلیک کنید.

تعمیر تخصصی لباسشویی ال جی

باید به این نکته توجه داشت که هم اکنون سرعت تعمیرات از نکات مورد توجه مشتریان برای سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد . در بسیاری از مواقع همین عامل باعث عدم توجه برخی مشتریان به اعتبار شرکت می باشد . با این وجود گارانتیران به این دغدغه مشتریان نیز پاسخ مثبت داد . پس لازم است بدانید که پس از تماس شما با مجموعه جهت سفارش تعمیر لباسشویی ال جی ، تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهد گرفت تا با مشتری جهت تعمیرات هماهنگ گردد . پس هم اکنون جهت سفارش سرویس و تعمیر لباسشویی کره ای الجی با گارانتیران تماس بگیرید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی