تعمیر لباسشویی زانوسی

نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی زانوسی و مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی زانوسی خوش آمدید . گارانتیران به عنوان معتبرترین شرکت زانوسی در ایران ، تحت نظارت سازمان اصناف ایران و عضو رسمی اتحادیه و دارای گواهینامه های معتبر زانوسی و برندهای در ارتباط این برند از جمله آاگ و الکترولوکس می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی با گارانتیران تماس بگیرید .

تعمیر لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

لباسشویی زانوسی یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی برند در ایران میباشد . نکته قابل توجه وجه مشترک فراوان لباسشویی زانوسی با لباسشویی های آاگ و الکترولوکس میباشد . این تشابه به علت ادغام این سه شرکت آلمانی ، ایتالیایی و سوئدی میباشد . پس شما با خرید لباسشویی زانوسی ، یک دستگاه تحت نظارت اتحادیه اروپا خریداری خواهید کرد . نکته پر اهمیت در مورد لباسشویی زانوسی ، کمبود تکنسین مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در ایران میباشد . بدین منظور الویت اول این مرکز تربیت متخصصان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی زانوسی میباشد . پس در صورتی که کارشناسان این مرکز اقدام به تعمیر لباسشویی زانوسی کنند اطمینان داشته باشید که هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند . فرقی ندارد دستگاه شما متعلق به چند سال پیش باشد و چه مدلی است زیرا ما برای هر مدل از لباسشویی های زانوسی چندین متخصص مجرب در اختیار داریم . یکی از ویژگی های منحصر به فرد ماشین لباسشویی زانوسی ، تعمیرات بسیار کم این دستگاه می باشد . به گونه ای که به طور میانگین این دستگاه هر ۳ سال یکبار دچار ایراد شده و عمر مفید آن حدود ۱۵ سال می باشد . اما اگر بیش ترین ایرادات لباسشویی زانوسی را بیان کنیم به ۴ ایراد اصلی می توان اشاره کرد . این ۴ ایراد طبق بررسی های به عمل آمده طی ۵۰۰۰ تماس تلفنی رتبه بندی شده اند .

شش ماه ضمانت

اعزام فوری کارشناس

کارشناسان مجرب

تضمین پایین ترین قیمت

لباسشویی زانوسی صدای زیادی می دهد و هنگام خشک کردن لباس ، لرزش زیادی دارد .

این ایراد عموما مربوط به ضعف در قسمت دیگ ماشین لباسشویی زانوسی می شود . شفت ضعیف دیگ این لباسشویی باعث شکستگی های شدید در این ناحیه می شود . در صورتی که شفت دیگ لباسشویی شما دچار خوردگی شود ، به علت نفوذ آب به داخل بلبرینگ های ماشین لباسشویی ، صدای دستگاه به شدت زیاد می شود . لرزش لباسشویی زانوسی نیز عموما مربوط به کمک فنرهای دستگاه می شود .

لباسشویی زانوسی آب را تخلیه نمی کند. آب داخل لباسشویی مانده و درب باز نمی شود .

البته ایراد عدم تخلیه آب مربوط به ماشین لباسشویی زانوسی نبوده و معمولا این عیب از متداول ترین عیوب ماشین لباسشویی می باشد . اگر لباسشویی زانوسی شما آب را تخلیه نمی کند می تواند ایراد از گرفتگی مخازن و سیستم گردش آب ، سیکور و پمپ ماشین لباسشویی زانوسی باشد .

تایمر لباسشویی زانوسی گیر می کند برای ادامه کار با دست به جلو انداخته شود. برنامه کار نمی کند .

البته لباسشویی های جدید زانوسی با سیستم برد دیجیتال فعالیت می کند اما با این وجود به دلیل فروش بالای ماشین لباسشویی های تایمری زانوسی ، این عیب هم اکنون به فراوانی به مجموعه گزارش می شود . این ایراد در لباسشویی زانوسی مربوط به گیربکس تایمر و موتور ساعت دستگاه بوده که توسط کارشناسان مجرب این مرکز حل خواهد شد.

لباسشویی زانوسی آبگیری نمی کند.آب وارد لباسشویی نمی شود و شروع به کار نمی کند.

سوال اینجاست که آیا دستگاه شروع به کار کرده است و آب وارد دستگاه نمی شود یا اینکه به هیچ وجه کار نمیکند . اگر دستگاه به هیچ وجه کار نمی کند ایراد از برد و تایمر و یا سیستم میکروسوییچ می باشد اما اگر شروع به کار کند و آب وارد دستگاه نشود احتمالا عیب از مگنت های ورودی آب می باشد و یا اینکه فرمان ورود آب توسط برد داده نمی شود.

تعمیر لباسشویی زانوسی

تعمیر لباسشویی زانوسی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی