تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی آریستون در تهران و مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون و هات پوینت خوش آمدید . این مرکز شرکت رسمی تعمیر لوازم خانگی آریستون ، عضو رسمی اتحادیه ، عضو رسمی سازمان اصناف ایران و حامی حقوق مشتریان بوده و با بیش از ۱۵ سال رزومه موفق ، به قوی ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات ظرفشویی آریستون در تهران تبدیل شده است . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون ، تعمیرات ماشین ظرفشویی هات پوینت و سرویس و نصب ، با گارانتیران تماس حاصل فرمایید .

تعمیر ظرفشویی آریستون

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی آریستون شما دچار عیب شده و نیاز به تعمیر و یا سرویس و لوازم جانبی دارد؟ کیفیت شسشتشوی خود را از دست داده و مثل روز اول ظرف ها رو تمیز نمی شوره؟ هیچ نگرانی ای نداره . فقط کافیه با گارانتیران تماس بگیرید تا همین امروز مشکل دستگاه شما حل بشه . این مجموعه ، نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی هستش و تمامی تکنسین ها از مجرب ترین اساتید تعمیرات ظرفشویی آریستون هستن. آریستون که یکی از شرکت های زیر مجموعه ایندزیت ایتالیا میباشد به منزله تولید ماشین لباسشویی و البته محصولات توکار خود، در ایران به شهرت رسید. می توان گفت لوازم خانگی توکار آریستون، جز اولین لوازم خانگی توکار وارداتی به ایران بود.اما ماشین ظرفشویی آریستون در ایران فروغ چندانی نداشت.البته باید گفت که ماشین های ظرفشویی آریستون در جهان هم تنها حدود ۵ درصد از سهم بازار جهان را در اختیار دارند. این عدد در ایران زیر ۳ درصد میباشد که آمار ضعیفی به حساب می آید. اما این به آن معنا نیست که ماشین های ظرفشویی آریستون ARISTON یک دستگاه درجه دو به حساب بیاید. طبق نظر سنجی های صورت گرفته حدود ۷۰ درصد مشتریان از ظرفشویی آریستون خود راضی هستند.

پس علت استقبال کم ایرانیان از ماشین ظرفشویی این برند چیست؟ باید گفت علت اصلی عرضه کم به بازار و تبلیغات اندک این شرکت میباشد. از طرفی این برند در مقابل برندهای مطرح بوش و آاگ آوازه ی کم تری دارد در صورتی که از لحاظ قیمتی با این برندها برابری دارد. از طرف دیگر تنوع مدل های آریستون بسیار کم است و طراحی خاصی در ماشین های ظرفشویی آریستون صورت نگرفته است.

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی آریستون

سوال این جاست که با این شرایط آیا از خرید ظرفشویی آریستون صرف نظر کنیم؟  جواب ما یقینا مثبت نیست…

چرا ظرفشویی آریستون نخریم وقتی مشتریان این برند ، هرچند کم تعداد ، از این برند راضی هستند. چرا آریستون نخریم وقتی تمامی قطعات را هم اکنون گارانتیران به وفور در اختیار دارد و قیمت آن ها با قیمت روز سایت آریستون محاسبه می گردد. و چرا آریستون نخریم وقتی تکنسین های مجرب گارانتیران دوره های تخصصی ماشین ظرفشویی آریستون را دیده اند. با خیال آسوده به انتخاب خود اطمینان داشته باشید و خدمات پس از فروش آن را به گارانتیران بسپارید. 

نمایندگی آریستون ariston

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی