نمایندگی زانوسی zanussi

نمایندگی زانوسی در تهران با مجوز رسمی اتحادیه و سازمان اصناف و ضمانت رسمی تعمیر لوازم خانگی زانوسی ZANUSSI

نمایندگی تعمیرات زانوسی

گارانتیران به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات و نمایندگی زانوسی zanussi در تهران ، خدمات برتری را به مصرف کنندگان این برند ارائه خواهد داد. گارانتیران با بیش از ۲۰ شعبه فعال در سراسر تهران ، در کمترین زمان کارشناس مربوطه را به محل اعزام خواهد کرد . هم اکنون جهت تعمیر لباسشویی زانوسی ، تعمیر ظرفشویی زانوسی و …  با گارانتیران تماس بگیرید.

نمایندگی زانوسی

شش ماه ضمانت

اعزام فوری کارشناس

کارشناسان مجرب

تضمین پایین ترین قیمت

نمایندگی zanussi

به وب سایت شرکت گارانتیران ، نمایندگی زانوسی در تهران خوش آمدید . این مجموعه با به کارگیری تکنسین های مجرب تعمیرات زانوسی و استفاده از قطعات فابریک و ارجینال ، به معتبرترین شرکت تعمیراتی لوازم خانگی زانوسی در تهران تبدیل شده است . اعتبار شرکت گارانتیران به عنوان نمایندگی زانوسی باعث گردیده است که بیش از ۵۰۰۰۰ اشتراک فعال ، بیش از صدها برج و هتل و مجموعه با این مرکز فعالیت دارند .از ویژگی های بارز گارانتیران ، ۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات لوازم خانگی زانوسی به صورت رسمی می باشد . هم اکنون می توانید جهت دریافت اشتراک و یا سفارش تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی زانوسی و تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی و … هم اکنون با گارانتیران تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

نمایندگی رسمی زانوسی در تهران

زانوسی یکی از برندهای مطرح ایتالیایی می باشد که تولید کننده لوازم خانگی بخصوص در زمینه اجاق گاز ، لباسشویی و یخچال می باشد.بیشترین فروش این برند در ایران مربوط به ماشین لباسشویی و یخچال بوده است و دیگر لوازم خانگی زانوسی در ایران طرفدار زیادی ندارد.به همین دلیل گارانتیران به عنوان نمایندگی زانوسی در تهران ، الویت اصلی خود را بر تربیت متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی قرار داده است .مطمئنا اگر با لوازم خانگی آ ا گ نیز آشنا باشید شباهت های فراوانی در این دو برند مشاهده خواهید کرد . برای مثال تایمر ۱۲۳۰ آاگ با تایمر لباسشویی زانوسی سری z مشترک بوده و این نشانگر در ارتباط بودن این دو برند می باشد. اگر به دنبال مرکز خدمات و تعمیرات زانوسی هستید پیشنهاد ما گارانتیران می باشد.گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زانوسی zanussi به شما خدمات نوینی را هدیه خواهد داد.اما چه دلایلی منجر به تمایز گارانتیران زانوسی با دیگر شرکت ها شده است؟

نمایندگی تعمیرات زانوسی

پس از درخواست اعزام تکنسین به منظور تعمیرات لوازم خانگی زانوسی ابتدا تکنسین با شما تماس و شما را راهنمایی خواهد کرد.در صورت عدم رفع عیب دستگاه ، تکنسین در اسرع وقت در منزل و یا محل کار شما به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی حاضر خواهد شد.پیش از هرگونه اقدامی و پس از تشخیص عیب به شما حدود هزینه تعمیرات لوازم خانگی زانوسی را اعلام خواهد کرد و در صورت تایید شما اقدامات لازم را انجام خواهد داد.با ورود به خانواده گارانتیران ، نمایندگی زانوسی ، می توانید از خدمات رایگان دوره ای و بهره مندی از ده درصد تخفیف در دوره های بعدی استفاده کنید.

نمایندگی زانوسی

فهرست
Call Now Button45396 - 021