تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت

به سایت رسمی نمایندگی ایندزیت در تهران و مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خوش آمدید .این مرکز عضو رسمی سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه و حامی حقوق مشتریان می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی ایندزیت از طریق روش های ذیل اقدام نمایید.

نمایندگی ایندزیت

کارشناسان نمایندگی ایندزیت پاسخگویی سوالات شما هستند.

در زیر به برخی از سوالات و ابهامات مشترکان لوازم خانگی ایندزیت در ارتباط با تعمیرات لباسشویی ایندزیت پاسخ داده شده است . شما می توانید هم اکنون به منظور مشورت با کارشناسان ، با گارانتیران ، نمایندگی ایندزیت تماس بگیرید.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

صدای زیاد معمولا مربوط به ایرادات دیگ لباسشویی و یا موتور لباسشویی ایندزیت می باشد . اگر بلبرینگ موتور و یا دیگ لباسشویی دچار خرابی و عیب گردد صدای ناهنجار بخصوص در هنگام خشک کردن لباس تولید می گردد. این تازه ابتدای کار است زیرا احتمال دارد شفت دیگ نیز آسیب دیده باشد که محتمل زمان و هزینه بالاتری می باشد.

علت عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

در صورتی که آب داخل ماشین لباسشویی ایندزیت مانده باشد معمولا ایراد از پمپ تخلیه آب لباسشویی می باشد. پمپ لباسشویی های ماشین لباسشویی های ایندزیت در سری های جدید مگنتی سیکوله دار بوده و در سری های قدیمی ، پمپ های تمام سیم با پوسته می باشد . معمولا عمر مفید پمپ های ماشین لباسشویی بین ۵ الی ۷ سال می باشد . در اکثر موارد پمپ به صورت لحظه ای نمی سوزد و نیم سوز می شود .

علت لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

دیگ ماشین لباسشویی بر روی دو یا سه کمک فنر قرار گرفته است . مقیاس قدرت کمک فنرهای لباسشویی ایندزیت بر پایه نیوتون می باشد . هر چه نیوتون بالاتر باشد یعنی قدرت کمک فنر بالاتر می باشد . البته این موضوع بزوما به آن معنا نیست که هرچه کمک فنر قوی تر باشد یعنی لرزش دستگاه کمتر می باشد. هر ماشین لباسشویی نیازمند کمک فنر ارجینال و متعلق به همان دستگاه می باشد . معمولا در ۹۰ درصد مواقع لرزش ماشین لباسشویی ایندزیت متعلق به کمک فنر دستگاه می باشد.

درب لباسشویی ایندزیت بسته نمی شود. علت چیست؟

وقتی درب لباسشویی بسته نشود معمولا یا ایراد از زبانه داخلی درب بوده و یا سوئیچینگ دچار خرابی شده است . در حالتی که مربوط به سیستم درب باشد احتمالا دستگیره و یا زه داخلی دچار شکستگی شده است و اگر از سیستم سوئیچ باشد احتمالا میکروسوئیچ دچار خرابی یا شکستگی شده است.

در لباسشویی ایندزیت بسته نمی شود. علت چیست؟

بسته نشدن دلایل معمولا به علت خرابی سوییچ درب لباسشویی ایندزیت می باشد . در این مواقع میکروسوئیچ توانایی نگه داشتن زیانه را ندارد . در موارد دیگر احتمال دارد که زبانه درب لباسشویی خراب شده باشد و یا اینکه فنر داخلی از جایگاه خود خارج شده باشد .

آب وارد لباسشویی ایندزیت نمی شود و پودر داخل مخزن می ماند. علت چیست؟

در هر لباسشویی ، قطعه ای به نام والید مگنت یا به عبارت عام شیربرقی وجود دارد که باعث قطع و وصل شدن آب ورودی به ماشین لباسشویی می شود . در صورتی که این مگنت دچار خرابی گردد ، آب به هیچ وجه وارد لباسشویی نمی شود . در لباسشویی های ایندزیت این شیربرقی طراحی خاص تری دارد و به نوعی بوبین های متعدد با تنها یک شیربرقی ورودی می باشد . شیربرقی با دو الی سه پیچ به محفظه پودر وصل می گردد.

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت به چه معناست؟

ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور f01 : موتور دستگاه مشکل دارد و شروع به گردش نمی کند.

ارور f02 : موتور از حالت طبیعی خارج شده است و می تواند از زغال و تاخو باشد.

ارور f05 , f04 : مربوط به ایرادات هیدرواستات می باشد . البته این ایراد می تواند به برد نیز آسیب وارد کند.

ارور f07 , f08 : المنت لباسشویی ایندزیت درست عمل نمی کند و یا اینکه برد فرمان گرمایش را نمی دهد.

ارور F11 : پمپ تخلیه درست عمل نمی کند . آب داخل لباسشویی ایندزیت مانده است و تخلیه نمی شود.

ارور f17 : درب ماشین لباسشویی ایندزیت باز نمی شود . قفل دستگاه و سوییچینگ بررسی شود.

ارور f18 : برد ماشین لباسشویی ایندزیت دچار خرابی شده است و نیاز به سرویس و تعمیر دارد.

 

چرا باید خدمات لوازم خانگی ایندزیت خود را به گارانتیران بسپاریم؟

ویژگی بارز گارانتیران ، بهره گیری از قوی ترین تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد . از سوی دیگر این مرکز تنها مجموعه ای می باشد که به برگزاری همایش های بروز رسانی کارشناسان اعتقاد عمیقی داشته است . پس مطمئن باشید تعمیرکاران این مجموعه هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت شما نخواهند داشت . جهت بهره گیری از اطلاعات کارشناسان و یا مشورت با تعمیرکاران ، با گارانتیران تماس بگیرید.

اگر به دنبال خدمات متفاوت و خاص و بهره گیری از قوی ترین تکنسین ها و کارشناسان ، استفاده از قطعات ارجینال و فابریک و گارانتی معتبر می باشید و اعتبار مجموعه برای شما اهمیت دارد با گارانتیران نمایندگی ایندزیت تماس حاصل فرمایید. اگر ماشین لباسشویی ایندزیت شما روشن نمی شود و یا اینکه برنامه ها به درستی عمل نمی کند . اگر چراغ های لباسشویی ایندزیت به صورت مداوم روشن و خاموش می شود . اگر ماشین لباسشویی شما آب را تخلیه نمی کند و یا اینکه لباس ها را خشک نمی کند . اگر ماشین لباسشویی ایندزیت صدای شدیدی می دهد و یا اینکه لرزش دارد و یا هر ایراد دیگری که در ماشین لباسشویی خود می بینید و احساس می کنید نیاز به تعمیر دارد . برای ما ایراد تفاوتی ندارد زیرا تخصص ما تعمیر لباسشویی ایندزیت است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

اعزام فوری

تضمین حداقل نرخ

۶ ماه ضمانت

پشتیبانی قوی

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت

از طریق راه های ذیل می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته ، سفارش تعمیر لباسشویی ایندزیت indesit خود را ثبت نمایید . لازم به ذکر است که پس از ثبت اطلاعات به هر روش ، تکنسین نهایتا در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما جهت هماهنگی تماس خواهد گرفت . هم اکنون اطلاعات خود را جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت ثبت نمایید.

تعمیر لباسشویی ایندزیت

    • آیا پایه های ماشین لباسشویی ایندزیت ریگلاژ شده است ؟ در صورت عدم ریگلاژ پایه ها ، ماشین لباسشویی لرزش شدیدی دارد . اگر پایه ها تنظیم بود احتمالا ایراد از کمک فنرهای لرزه گیر ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد.
فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی