تعمیر جاروبرقی زیمنس

تعمیرات جاروبرقی زیمنس SIEMENS

به سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی زیمنس خوش آمدید .گارانتیران به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس ، تحت نظارت سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه ، حامی حقوق مشتریان و ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها به صورت تضامنی می باشد . این مرکز معتبرترین و قوی ترین شرکت زیمنس در زمینه تعمیرات و تامین قطعات می باشد . لازم به ذکر است که در مراحل تعمیرات یک فیلتر هوا و یک پاکت به صورت هدیه بر روی جاروبرقی زیمنس شما نصب خواهد شد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات جاروبرقی زیمنس آلمان با این مرکز تماس حاصل فرمایید . 

تعمیر جاروبرقی زیمنس siemens

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی زیمنس

جهت سفارش تعمیرات با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت عیب دستگاه زیمنس  شما حل گردد. ما به شما ضمانت می دهیم که قوی ترین مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس در ایران می باشیم.آن چه که گارانتیران را از دیگر شرکت های تعمیرات جاروبرقی زیمنس متمایز کرده است استفاده از قطعات اصل و گارانتی مدت دار می باشد. در ضمن می توانید علاوه بر سفارش تعمیرات، جهت دریافت لوازم جانبی از جمله پاکت اصلی و فیلتر هپا و هوا با ما تماس بگیرید . در زیر به برخی از سوالات متداول مشترکان زیمنس پاسخ خواهیم داد.

آیا جاروبرقی زیمنس و بوش مشترک است؟

زیمنس به عنوان یکی از برندهای معروف زیر مجموعه شرکت بوش آلمان بوده و تمامی مدل های جاروبرقی زیمنس با بوش مشترک بوده و تنها در مواردی خاص ، آن هم از لحاظ ظاهر ، با جاروبرقی بوش تفاوت دارد.

موتور جاروبرقی صدا می دهد . راه حل چیست؟

در صورتی که تعویض بلبرینگ و کلکتور جواب دهد مطمینا تلاش مجموعه بر این است که با هزینه حداقل ، عیب دستگاه حل گردد . اما در مواردی نیاز به تعویض موتور می باشد که در این صورت گارانتیران پایین ترین نرخ را به شما ارائه خواهد داد . لازم به ذکر است که در هنگام تعویض موتور ، مخزن به صورت کامل شستشو داده شده و فیلتر ها تعویض می گردد . موتور تعویض شده توسط گارانتیران شامل ۶ ماه گارانتی رسمی می باشد.

فیلتر جاروبرقی زیمنس چند وقت یکبار می بایست تعویض گردد؟

پس از تعویض ۵ عدد پاکت ارجینال جاروبرقی زیمنس ، فیلتر هوا و هپا باید به صورت کامل تعویض گردد . لازم به ذکر است که حتما از فیلترهای ارجینال شرکت زیمنس B/S/H استفاده نمایید.

دکمه ON/OFF جاروبرقی زیمنس کار نمی کند علت چیست؟

در مورد این ایراد معمولا دو دلیل عیب اصلی وجود دارد ، یا دکمه روی برد آسیب دیده است و یا اینکه قطعات رساننده برق به موتور آسیب دیده است . برای مثال سیم جمع کن دچار خرابی شده است و یا پلاتین های انتقال برق بر روی برد دچار خرابی است.

تعمیر جاروبرقی زیمنس

پاکت جاروبرقی زیمنس سری p

۳۰۰۰۰ تومان

یکی از پرکاربردترین پاکت های جاروبرقی های بوش و زیمنس ، پاکت های نانو تکس سری p می باشد. هم اکنون جهت سفارش تماس بگیرید.

پاکت جاروبرقی بوش ارجینال سری p

پاکت جاروبرقی زیمنس سری G

۳۰۰۰۰ تومان

پاکت جاروبرقی سری G زیمنس خاص ترین مدل های پاکت جاروبرقی می باشد که در سری های ۲۰۰۰وات سایز کوچک کاربرد بالایی دارد.

پاکت جاروبرقی زیمنس

فیلترارجینال زیمنس

۵۲۰۰۰ تومان

تعویض مرتب فیلتر موجب می شود که موتور دستگاه دچار آسیب دیدگی و افزایش صدا نگردد . مرتب فیلتر  را تعوض کنید.

تعمیر جاروبرقی زیمنس SIEMENS

آیا می دانید تمام قطعات مصرفی ، اصل بوده و دارای گارانتی معتبر گارانتیران میباشد. بی شک یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس ، گارانتیران میباشد. گارانتیران که نمایندگی مرکزی مجاز تعمیرات جاروبرقی میباشد ارائه دهنده خدمات نوین در زمینه زیمنس siemens  میباشد.  ویژگی بارز گارانتیران استفاده از قطعات اورجینال و فابریک میباشد که باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه خواهد شد. تکنسین های مجرب ، سرعت ایده آل و گارانتی تعمیرات از دیگر ویژگی های تعمیرگاه مرکزی زیمنس میباشد. هم اکنون تمامی قطعات ارجینال مصرفی و جانبی و انواع پاکت جاروبرقی زیمنس در انبار شرکت موجود میباشد. از دیگر ویژگی های گارانتیران ، قیمت منصفانه خدمات و قطعات می باشد که ما را از دیگر شرکت ها متمایز کرده است. اگر قصد تعمیر جاروبرقی و یا تامین قطعات دستگاه زیمنس خود را دارید با ما تماس بگیرید. ما پس از دریافت دستگاه شما ، در کمترین زمان ممکن هزینه تعمیر جاروبرقی را به شما اعلام میکنیم. در صورت تایید شما ، در کمتر از ۲۴ ساعت جاروبرقی شما آماده تحویل میباشد.  پک هوا و پاکت جاروبرقی به صورت اشانتیون روی دستگاه شما قرار خواهد گرفت. توجه کنید که برای جلوگیری از سوختگی موتور و کاهش کیفیت مکش ، فیلتر هپا و هوا را هر ۶ ماه یکبار تعویض کنید.

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی