نمایندگی آاگ

به منظور بهبود کیفیت خدمات نمایندگی آاگ ، وارد صفحه لوازم خانگی آاگ مد نظر شوید

نمایندگی AEG

به وب سایت نمایندگی آاگ خوش آمدید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیرات لوازم خانگی آاگ از جمله تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیر گاز و فر آاگ ، تعمیر جاروبرقی آاگ و … با گارانتیران ، نمایندگی آ ا گ در تهران تماس بگیرید و یا فرم درخواست تکنسین را تکمیل نمایید.

راه های ارتباط با ما :

نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران

برای بهبود کیفیت خدمات ، به صفحه مورد نظر وارد شوید…

از تمام مشترکان آاگ خواهشمندیم برای بهره مندی بهتر از خدمات نمایندگی آ ا گ وارد بخش مورد نظر شوید . لازم به ذکر است در هر صفحه ، به صورت تخصصی به برخی از ایرادات متداول لوازم خانگی آاگ اشاره شده است . هم چنین می توانید به منظور مشاوره با کارشناسان ، با نمایندگی ااگ تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

برخی از مدل های ماشین لباسشویی آاگ هم اکنون بعد از گذشت ۵۰ سال از عمرشان ، باز هم لباس ها را می شویند. متریال درجه یک بخصوص استیل داخلی لباسشویی آاگ ، آن را از رقبا مجزا کرده است . گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات آ-ا-گ ، قوی ترین و بزرگترین تیم تعمیراتی کشور می باشد . هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات و یا بررسی عیب لباسشویی ااگ بر روی لینک ورود کلیک کنید.

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

باید اعتراف کرد که ماشین ظرفشویی آاگ AEG بخصوص سری جدید ، انتظارات مشتریان را برآورده نکرده است. اما این به آن معنا نیست که تمام مشتریان از ظرفشویی آاگ ناراضی اند. اما می توان گفت آاگ در تولید ماشین ظرفشویی به مرور زمان دچار افت شدیدی شد. اگر از مشتریان آاگ باشید و دغدغه تعمیرات ظرفشویی آاگ را دارید با گارانتیران تماس بگیرید .

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

یکی از پرفروش ترین و البته خاص ترین جاروبرقی های موجود در جهان مربوط به ااگ می باشد . این جاروبرقی که با نام تجاری آاگ – الکترولوکس وارد بازار می شود حدود ۳۰ درصد بازار جاروبرقی جهان را در اختیار دارد . سیستم جاروبرقی بوش به گونه ای طراحی شده است که تکنسین هایی که آشنایی لازم به برند را نداشته باشند از تعمیرات آن عاجز هستند . جهت تعمیرات با گارانتیران تماس بگیرید.

تعمیر یخچال آاگ

تعمیر یخچال و ساید آاگ

متاسفانه یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ نسبت به دیگر دستگاه های تولید شده این شرکت ، کیفیت مناسبی ندارد . بخصوص در تولیدات جدید این مجموعه به شدت ضعوفی وجود دارد . اولین نکته عمر کم قطعات و قیمت بالای این قطعات می باشد . با این وجود ، گارانتیران به عنوان نمایندگی آاگ ، اقدام به آموزش تکنسین های مجرب تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ کرده است.

نمایندگی آاگ

اعتبار بالای مجموعه

سرعت بالای خدمات

تضمین پایین ترین قیمت

پشتیبانی همه جانبه

نمایندگی آاگ در تهران

تیم پشتیبانی گارانتیران به عنوان تخصصی ترین تیم تعمیرات آاگ AEG در ایران ، به سوالات و ابهامات شما پاسخ داده و این سوالات را با دیگر مشترکان آاگ به اشتراک می گذارد . شما می توانید به منظور سفارش تعمیرات و یا مشاوره با تعمیرکاران آاگ با گارانتیران تماس بگیرید.

گارانتیران به عنوان نمایندگی آاگ تعمیرات چه لوازمی را انجام می دهد؟

گارانتیران ، تعمیرات لوازم خانگی آاگ از جمله تعمیرات لباسشویی آاگ ، تعمیرات ظرفشویی ااگ ، تعمیرات جاروبرقی آاگ ، تعمیرات گاز آاگ و … را انجام می دهد و برای تعمیرات ، تکنسین متخصص را به محل اعزام خواهد نمود . توجه نمایید که گارانتیران تعمیرات ابزار آاگ از جمله دریل و … را انجام نمی دهد.

تعمیرات آاگ شامل چند ماه ضمانت می باشد؟

پس از پایان اتمام تعمیرات ، تمامی خدمات شامل ۱۸۰ روز معادل ۶ ماه گارانتی بوده که در فاکتور رسمی مجموعه نمایندگئ آ ا گ ثبت می گردد . این قانون برای تمامی شعب گارانتیران و تکنسین ها لازم الاجرا می باشد.

آیا قطعات مصرفی آاگ ، ارجینال می باشد؟

بله . تمامی قطعات استفاده شده در تمام مراحل تعمیرات آاگ ارجینال بوده و قیمت قطعات بر اساس قیمت وب سایت رسمی آاگ محاسبه می گردد . لازم به ذکر است که نرخ محاسبه شده به صورت قیمت خام سایت آاگ است .

قیمت قطعات آاگ توسط نمایندگی تعمیرات آ ا گ AEG بر چه اساسی اعلام می شود؟

تمامی قیمت های اعلام شده برای قطعات ، براساس نرخ وب سایت رسمی آاگ آلمان اعلام می گردد . قیمت این قطعات در این وب سایت به پوند ثبت شده است و گارانتیران با ۲۰ % پایین تر از نرخ پوند روز ، قیمت قطعه را محاسبه خواهد نمود . برای مثال قیمت برد لباسشویی آاگ در یکی از مدل ها در وب سایت آاگ ۳۰ پوند در نظر گرفته شده است . اگر امروز قیمت پوند برای مثال ۱۷۰۰۰ تومان باشد ، قیمت پوند برای نمایندگی آاگ ۱۳۶۰۰ محاسبه شده است . حال ۳۰*۱۳۶۰۰ می شود ۴۰۸۰۰۰ تومان .

قطعات مصرفی آ ا گ آلمانی می باشد؟

اینکه لوازم خانگی آاگ ساخت کشور آلمان می باشد لزوما به آن معنا نیست که قطعات دستگاه نیز آلمانی باشد . برای مثال در ماشین لباسشویی های آاگ اکثر پمپ های تخلیه ساخت کشور ایتالیا می باشد . گارانتیران به شما این تضمین را می دهد که قطعات مصرفی ارجینال و متعلق به شرکت آاگ می باشد .

آیا تمام عیوب لوازم خانگی آاگ نیاز به اعزام تکنسین دارد؟

خیر . معمولا ۶۰ درصد تماس هایی که با مجموعه گرفته می شود عیب نبوده و به دلیل بی اطلاعی مشترکان از طرز کار دستگاه می باشد که کارشناسان ما به صورت تلفنی شما را راهنمایی می نمایند.

نمایندگی آاگ با الکترولوکس مشترک می باشد؟

بله . برند آاگ و الکترولوکس با یکدیگر ادغام شده و هم اکنون به صورت مشترک خدمات دریافت می نمایند . جهت ورود به صفحه نمایندگی الکترولوکس کلیک کنید.

نمایندگي آ ا گ

نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران

تکنسین های مجرب مجموعه در کم ترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را می یابند و این مشکل را در اسرع وقت حل می کنند. اگر لباسشویی آ ا گ شما خراب شده است و درخواست تعمیر لباسشویی آاگ خود را دارید ، نگران نباشید زیرا ما قوی ترین تکنسین های آاگ را در اختیار داریم . فرقی ندارد که ماشین لباسشویی آاگ شما قدیمی ترین مدل باشد یا جدید ترین مدل .مدل بلا اس ال یا ۶۱۰ آاگ را دارید و یا مدل ۷۴۸۵۰ و یا سری ۸۰۰۰ آ ا گ. ما قوی ترین تکنسین مجرب به دستگاه شما را در اختیار داریم که تخصص بالایی نسبت به تمامی مدل های این برند دارند تعمیر ماشین ظرفشویی های آاگ ، یکی از تخصص های نمایندگی ااگ می باشد و هر شخصی قادر به تعمیر این دستگاه نمی باشد. اگر جاروبرقی شما صدای ناهنجار می دهد و یا مکش ندارد و یا پاکت جاروبرقی اورجینال لازم دارید. اگر قطعات جانبی لوازم خانگی آاگ را نیاز دارید و یا قطعه ای می خواهید که در شهرتان یافت نمی شود ما برای شما ارسال خواهیم کرد.روزانه چندین تایمر و مواد شوینده و فیلتر ساید و … برای شهرها و مناطق دور ارسال می گردد که این اقدام از خدمات ویژه گارانتیران می باشد. این رویه کاری در قهوه ساز ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید و خشک کن و مایکروفر و جاروبرقی و … به همین شکل می باشد.

نمایندگی آ ا گ

آیا می دانید که تمامی خدمات صورت گرفته توسط گارانتیران ، نمایندگی آاگ در تهران شامل ۱۸۰ روز گارانتی بی قید و شرط بوده که در فاکتور رسمی این مجموعه به صورت کتبی ثبت می گردد؟

نمایندگی آاگ در تهران

فهرست
Call Now Button45396 - 021