تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ

گارانتیران ، شرکت رسمی و تخصصی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران آماده خدمت رسانی به تمام مشتریان این برند کره ای می باشد . این مرکز با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ ، به شما این اطمینان را خواهد داد تا قوی ترین و برترین خدمات و تعمیرات را برای شما انجام دهد . هم اکنون می توانید جهت سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ samsung

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

شاید از نکات قابل توجه در مورد لباسشویی سامسونگ این باشد که بیش ترین سهم از بازار ماشین لباسشویی را در اختیار دارد . این برند به تنهایی حدود ۴۰ درصد بازار لباسشویی ایران را تامین کرده است که این به نوعی یک رکورد خیره کننده به حساب می آید . اما چه دلیلی برای این فروش بالا وجود دارد ؟ نکته اول قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت بالای ماشین لباسشویی سامسونگ در ایران می باشد و دلیل دوم سهولت تامین قطعات نسبت به برندهای اروپایی مانند بوش و آاگ می باشد . البته زیبایی منحصر به فرد بخصوص در مدل های جدید ماشین لباسشویی سامسونگ بی تاثیر نیست . گارانتیران به عنوان شرکت رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ سابقه ۱۵ سال فعالیت رسمی را در اختیار داشته و دارای ضمانت رسمی خدمات و تعمیرات سامسونگ در تهران می باشد . ویژگی بارز گارانتیران ، جهت اعتماد شما بابت تعمیر لباسشویی سامسونگ ، اعتبار بالای این مجموعه می باشد . این مرکز تحت نظارت سازمان اصناف ایران بوده و عضو رسمی اتحادیه خدمات و تعمیرات می باشد و حامی حقوق مشتریان می باشد . پس ما این تضمین را به شما می دهیم که علاوه بر تخصص بالا در زمینه تعمیرات سامسونگ ، اعتبار بسیار بالایی در بین مراکز خدمات و تعمیرات برندهای معتبر جهان داریم . اگر اعتبار برای شما در الویت است با گارانتیران تماس بگیرید.

اعزام فوری

تضمین حداقل نرخ

۶ ماه ضمانت

پشتیبانی قوی

تعمیر لباسشویی سامسونگ

آیا استفاده از قطعات ارجینال سامسونگ و قیمت مناسب این قطعات در خلال تعمیر لباسشویی سامسونگ برای شما اهمیت زیادی دارد ؟ ما نیز به این موضوع توجه بسیاری داریم . بدین منظور به تامین قطعات ارجینال سامسونگ پرداخته و با توجه به تعداد بالای سفارش ، قیمت قطعات را پایین تر از قیمت عرضه به شرکت های معمولی قرار دادیم تا شما به هیچ وجه قیمت قطعات را بیش از ارزش واقعی نپردازید . این قطعات اصلی لباسشویی سامسونگ ، دارای گارانتی بی قید و شرط مدت دار بوده که در فاکتور رسمی شرکت ثبت خواهد شد .

.

ارورهای متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

در این قسمت قصد داریم به کد خطاهای پر تکرار ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازیم . لازم به ذکر است این ارورها برای اطلاع همکاران و مشتریان از ایراد دستگاه بوده و به هیچ وجه افراد غیر متخصص نسبت به تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدام نکنند.

ارور SE – ES لباسشویی سامسونگ :

این ارور مربوط به گرفتگی سیستم داخلی لباسشویی و یا سوختگی پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد . پمپ لباسشویی نیاز به تعویض دارد . جهت هماهنگی اعزام تکنسین با گارانتیران تماس بگیرید.

ارور ۸E – ۳E لباسشویی سامسونگ :

موتور ماشین لباسشویی سامسونگ روی مدار نمی آید . شاید برد دستگاه این فرمان را نمی دهد و یا اینکه موتور ماشین لباسشویی سامونگ دچار ایراد شده است . نیاز به بررسی بیشتر می باشد .

ارور AE ماشین لباسشویی سامسونگ :

در حالت کلی در ایراد ایراد ارتباط بین ساب و برد اصلی از بین رفته است . به عقیده کارشناسان نوسانات برقی نیز شامل علل این ایراد می شود . می بایست کل سیستم برد لباسشویی سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد.

ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ :

دمای آب ماشین لباسشویی به حد مورد نظر نرسیده است . در این حالت دو قسمت عامل اصلی هستند . یا اینکه گرمکن درست عمل نمی کند و یا اینکه سنسور تشخیص دمات از کار افتاده است . این دو قطعه را بررسی کنید.

ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ :

آیا درب ماشین لباسشویی سامسونگ را درست بسته اید ؟ پس به دنبال عیب در برد و سیستم سوییچ سنسور باشید .

ارور OE لباسشویی سامسونگ :

لباسشویی شما بیش از حد آبگیری کرده است . عوامل مرتبط با ورود آب بخصوص هیدرواستات را بررسی کنید .  در برخی موارد در صورت سوختگی پمپ لباسشویی نیز این ارور را خواهید دید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شاید اصلی ترین نکته برای مشتریان در هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، گارانتی تعمیرات و خدمات صورت گرفته می باشد . این مرکز تمامی خدمات خود را ۶ ماه گارانتی می کند تا به شما این اطمینان را بدهد قوی ترین و معتبرترین شرکت در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می باشد . علاوه بر این ما ضمانت می دهیم که تمامی قیمت ها و خدمات بر پایه و کف نرخ مصوب بوده و در غیر اینصورت ۱۰۰% ضمانت عودت مبلغ را خواهیم داد پس اطمینان داشته باشیم پایین ترین نرخ خدمات و بالاترین کیفیت را از گارانتیران خواهید دید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی