تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش از جمله تخصصی ترین بخش تعمیرات لوازم خانگی بوش بوده و نیاز به تجربه بالای تکنسین دارد. گارانتیران به عنوان نمایندگی بوش ، قوی ترین تیم تعمیرات کشور را در اختیار داشته و کارشناسان علاوه بر تخصص بالا ، به صورت دوره ای از جدیدترین تغییرات ماشین های لباسشویی بوش مطلع می گردند. هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی بوش با شماره ۴۵۳۹۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم درخواست آنلاین تعمیرات را تکمیل نمایید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش BOSCH

هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی بوش با گارانتیران ، نمایندگی بوش در تهران به طریق روش های ذیل اقدام نمایید. پس از ثبت اطلاعات ، تکنسین در کمتر از ۳۰ دقیقه ، به منظور هماهنگی ، با شما تماس خواهد گرفت.

راه های ثبت سفارش تعمیرات لباسشویی بوش :

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

گارانتیران به عنوان نمایندگی بوش در تهران ، به شما این امکان را می دهد تا سوالات خود را با کارشناسان این مرکز در میان بگذارید و از عیب دستگاه خود مطلع گردید . لازم به ذکر است در صورتی که عیب دستگاه به صورت تلفنی حل نگردد ، تکنسین های مجرب نمایندگی بوش در سریع ترین زمان ممکن در منزل حاضر شده و در محل عیب لباسشویی بوش شما را حل خواهند کرد. در زیر به برخی از سوالات متداول مشترکان اشاره شده است .

آب داخل ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود.

در مواردی که آب داخل دیگ ماشین لباسشویی بوش مانده است و آب را تخلیه نمی کند در اکثر موارد پمپ ماشین لباسشویی سوخته و نیم سوز شده است . اما در موارد خیلی معدود ، برد فرمان تخلیه را به پمپ نمی دهد. برای مطالعه بیشتر در این مورد میتوانید به صفحه ” عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی ” نیز مراجعه کنید

درب لباسشویی بوش باز نمی شود . علت چیست؟

در حالت کلی لباسشویی بوش در صورت بروز عیب و نمایش ارور ، به سیستم سوئیچ در فرمان قفل شدن می دهد . حال اگر دستگاه ارور نمی دهد و دستگاه کار می کند و فقط در باز نمی شود عیب از سیستم در و سوئیچ می باشد . در یک مقاله مجزا ، کارشناسان ما به بررسی این کد خطا پرداخته اند… [ ورود به صفحه دلایل باز نشدن درب لباسشویی بوش ]

لباسشویی بوش ، لباس ها را خشک نمی کند.

تفاوت این حالت با حالت اول این است که در حالت نخست آب داخل ماشین لباسشویی مانده است و تخلیه نمی شود . اما در مواردی آب ماشین لباسشویی تخلیه می شود اما لباس ها خشک نمی شود . به این صورت که عمل چرخش دور تند را انجام نمی دهد . احتمال زیاد موتور دستگاه دور خشک کن را انجام نمی دهد . در مواردی از بین رفتن بالانس لباس ها نیز باعث عدم ورود به مرحله دور خشک کن می شود.

آب داخل مخزن لباسشویی جمع می شود.

در مواردی مشاهده می شود که ماشین لباسشویی بوش خاموش می باشد و حتی از برق نیز کشیده شده است . این ایراد در مواردی از سنسورهای ورودی آب به داخل دیگ لباسشویی می باشد . نام اصلی این قطعه مگنت سونالاید بوده که در اصطلاح به شیر برقی مگنتی در ایران شهرت دارد . البته در لباسشویی های سری جدید بوش این داستان تا حدودی فرق می کند آکواستاپ الکترونیکی ورودی دچار ایراد شده است .

لاستیک ماشین لباسشویی سیاه شده است.

یکی از ایرادات اصلی ماشین لباسشویی بوش ، کپک زدگی ، قارچ زدگی و سیاه شدن لاستیک ماشین لباسشویی بوش می باشد . در مواردی لاستیک نیاز به جرمگیری ، سرویس و یا تعویض دارد . توصیه می شود با گارانتیران تماس بگیرید و با کارشناسان مشورت نمایید و یا از صفحه مقاله لاستیک لباسشویی بوش بازدید کنید. [لاستیک ماشین لباسشویی بوش – مقاله]

ماشین لباسشویی بوش صدای زیادی می دهد.

صدای زیاد در ماشین لباسشویی بوش دلایل بسیار متعددی دارد . ما در حالت اصلی سه مقوله را بررسی خواهیم کرد…

۱- پمپ ماشین لباسشویی بوش در مواردی که در پایان عمر خود باشد صدای بسیاری زیادی می دهد و این صدا به علت نفوذ آب به داخل مگنت پمپ می باشد و حتما نیاز به تعویض دارد .

۲- موتور ماشین لباسشویی بوش نیز می تواند در دراز مدت صدای تولید ناهنجار کند . از جمله بلبرینگ و شفت موتور در صورتی که کوچک ترین ناهماهنگی و آسیبی را ببیند صدای زیادی را تولید خواهد کرد.

۳- دیگ ماشین لباسشویی بوش نیز در یک دوره ۱۰ ساله دچار آسیب دیدگی شدید شده و صدای زیادی را تولید می کند که نیاز به سرویس و تعمیر دارد . 

البته موارد دیگری نیز وجود دارد که به علت احتمال کم در اینجا ذکر شده است .

لباسشویی بوش ارور می دهد . بررسی ارورهای لباسشویی بوش

به منظور بررسی دقیق ارورهای ماشین لباسشویی بوش به صفحه اصلی کد خطای ماشین لباسشویی بوش وارد شوید . [ ورود به صفحه بررسی ارورهای ماشین لباسشویی بوش ]

لباسشویی بوش لرزش های شدیدی دارد.

لرزش ماشین لباسشویی بوش در اکثر موارد مربوط به کمک فنرهای لرزه گیر ماشین لباسشویی بوش می باشد . معمولا عمر مفید این کمک فنرها یک دوره ۱۰ ساله بوده و پس از این زمان نیاز به تعویض دارد . البته در مواردی ، عدم تعادل دیگ ماشین لباسشویی و خراب بودن پایه های لرزه گیر نیز می تواند باعث بروز این عیب گردد.

لباسشویی بوش

لباسشویی بوش پیغام ۲۳ می زند. علت چیست؟

کارشناسان گارانتیران در یک مقاله تخصصی به بررسی این کد خطا پرداخته اند [ ورود به صفحه کد خطا F23 لباسشویی بوش ]

پودر به صورت کامل وارد لباسشویی بوش نمی شود.

این حالت دلایل مختلفی از جمله مسیل های سید ورودی آب می باشد . یکی از دلایل دیگر که باعث بروز این ایراد می شود خرابی شیر برقی و یا همان مگنت سونالاید لباسشویی بوش می باشد. در موارد بسیار معدود گرفتگی مخازن و خرطومی های داخلی نیز باعث بروز این ایراد می شود .

آیا ماشین لباسشویی شما دچار ایراد گشته و ارور نشان می دهد ؟ چه کد خطایی را نمایش میدهد؟ تمامی کد خطاهای لباسشویی بوش ابتدا با F و یا E نمایش داده میشود و در ادامه یک عدد دو رقمی به آن اضافه میشود . مثلا ارور F18 لباسشویی بوش مربوط به سیستم خروجی و مگنت و تخلیه میباشد و ارور F67 مربوط به ایرادات بردی میباشد. از سوی دیگر ارور F23 لباسشویی بوش مربوط به خطاهای نشتی و سیستم شمارش آب و هیدرو سنسور میباشد . یا اینکه ایراد دستگاه شما مکانیکی است ؟ مثلا صدای زیادی می دهد و یا لرزش بسیار شدیدی دارد؟برای ما تفاوتی ندارد زیرا تخصص ما تعمیر ماشین لباسشویی بوش BOSCH می باشد . هم اکنون جهت تعمیرات لباسشویی بوش با ما تماس بگیرید.

 

ما در صفحه ای جداگانه به بررسی تمام ارورهای ماشین لباسشویی بوش پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم آنرا مطالعه کنید.

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

نمایندگی لباسشویی بوش BOSCH

لازم به ذکر است که گارانتیران قوی ترین سیستم CRM (پشتیبانی ) مشتریان لوازم خانگی بوش BOSCH را دارا می باشد که همین ویژگی ، این مرکز را از دیگر شرکت ها متمایز کرده است.شش ماه گارانتی خدمات و قطعات داخلی ماشین لباسشویی بوش ، نشان از حمایت بالای این مجموعه از مشتریان خود دارد. طبق بررسی های صورت گرفته ، حدود ۴۰ درصد ایرادات ماشین لباسشویی بوش بدون اعزام تکنسین حل گردیده است و کارشناسان متعهد این مجموعه ، عیب دستگاه مشتری را تلفنی حل کرده است. از ویژگی های بارز گارانتیران ، به عنوان نمایندگی بوش BOSCH ، استفاده از قطعات ارجینال و فابریک بوش در مسیر تعمیرات ماشین لباسشویی بوش BOSCH می باشد . این قطعات علاوه بر خدمات صورت گرفته شامل گارانتی بی قید و شرط می باشد که در دفترچه گارانتی و فاکتور شرکت ثبت خواهید گردید.

لازم به ذکر است که طبق قوانین گارانتیران ، پس از تعمیرات سری اول ، از تعمیر بعدی به ازای هر تعمیر ۱۰ درصد تخفیف به اعضای خانواده گارانتیران اهدا خواهد شد. هم اکنون جهت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی بوش با ما تماس بگیرید.

نرخ تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

برای اطلاع شما از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، جدول تعرفه برخی از خدمات اصلی تعمیرات در این بخش آورده شده است . لازم به ذکر است که تعرفه تعمیرات گارانتیران ۱۰ الی ۵۰ درصد زیر نرخ تعریف شده توسط اتحادیه می باشد . ما به شما ضمانت می دهیم که گارانتیران علاوه بر اعزام مجرب ترین کارشناسان تعمیر لباسشویی بوش ، حداقل نرخ را به شما ارائه خواهد داد. این حداقل تعرفه به علت محدوده بندی تکنسین ها بوده که باعث کاهش مسیر رفت آمد تکنسین ها بوده و از طرفی سرعت تعمیرات تکنسین به بالاترین راندمان خواهد رسید . همین امر باعث شده است که گارانتیران سریع ترین و قوی ترین نمایندگی بوش در تهران باشد.

نرخ تعمیر لباسشویی بوش

فهرست
Call Now Button45396 - 021