نمایندگی الکترولوکس

نمایندگی الکترولوکس در ایران و مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس electrolux با ضمانتنامه رسمی

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران

به وب سایت رسمی نمایندگی الکترولوکس در تهران خوش آمدید . گارانتیران ، عضو رسمی سازمان اصناف ایران و اتحادیه بوده و تمامی خدمات این مرکز تحت نظارت سازمان های نظارتی می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات الکترولوکس ، از جمله تعمیر  لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ، تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس و … با گارانتیران تماس بگیرید.

نمایندگی الکترولوکس در تهران

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

اعزام فوری

تضمین بهترین قیمت

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

بی شک می توان گفت که خاص ترین جاروبرقی جهان متعلق به برند الکترولوکس می باشد به نوعی که حتی تکنسین هایی که بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات جاروبرقی را دارند ، بدون نقشه انفجاری و تخصص بالا ، حتی قادر به باز کردن مخزن این جاروبرقی نمی باشند.کارشناسان گارانتیران به عنوان نمایندگی الکترولوکس ، دوره های تخصصی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس را گذرانده اند و هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما نخواهند داشت . لازم به ذکر است که گارانتیران علاوه بر پذیرش تعمیرات جاروبرقی های این برند ، قطعات و لوازم جانبی ، فیلتر و پاکت الکترولوکس را نیز در اختیار دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اکثر ماشین های ظرفشویی الکترولوکس ، با برند مشترک آاگ الکترولوکس در ایران به فروش می رسد . متاسفانه یکی از دغدغه های اصلی مشتریان الکترولوکس عدم وجود کارشناسان و تعمیرکاران مجرب جهت تعمیر ظرفشویی الکترولوکس در ایران می باشد . گارانتیران با نگاهی مثبت به این دغدغه ، به تربیت تکنسین های متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس پرداخت به گونه ای که هم اکنون قوی ترین تکنسین های الکترولوکس در این مجموعه مشغول به فعایت می باشند . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس، با گارانتیران نمایندگی الکترولوکس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

پرفروش ترین محصول شرکت الکترولوکس ، ماشین لباسشویی تولیدی این شرکت می باشد . این برند پس از ادغام با برند آ ا گ آلمان به شدت رشد کیفیت و به طبع فروش بالایی را به خود اختصاص داده است . هم اکنون حدود ۸۰ درصد ماشین لباسشویی های الکترولوکس با برند مشترک آاگ الکترولوکس روانه بازار می شود . از معروف ترین و بهترین مدل های لباسشویی الکترولوکس که به خصوص در ایران طرفداران فراوانی را به خود اختصاص داده است مدل سری L به ویژه مدل ۱۴۹۹۱L می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس به ویژه ماشین لباسشویی الکترولوکس با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان نمایندگی تعمیرات الکترولوکس پاسخگو هستند…

وجه تمایز گارانتیران ، به عنوان نمایندگی رسمی الکترولوکس ، با شرکت های متفرقه ، پاسخگویی دقیق و تخصصی کارشناسان و تکنسین های مجموعه می باشد . شما می توانید سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید و دقیق ترین پاسخ را دریافت نمایید. در زیر به برخی از این سوالات متداول ، پاسخ داده ایم.

آیا الکترولوکس زیر مجموعه برند آاگ می باشد؟

بله . الکترولوکس زیر مجموعه برند آاگ آلمان بوده و هم اکنون تمامی تولیدات این دو شرکت به صورت مشترک روانه بازار می شود . گارانتیران نمایندگی آاگ را نیز در اختیار دارد.

نمایندگی الکترولوکس تعمیرات چه لوازمی را انجام می دهد؟

گارانتیران به عنوان نمایندگی الکترولوکس ، تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، گاز و فر و ماکروفر ، جاروبرقی و جاروشارژی و … را انجام می دهد . لازم به ذکر است که این مرکز تعمیرات لوازم صنعتی را نمی پذیرد.

آیا قطعات مصرفی ارجینال الکترولوکس می باشد؟

بله . تمامی قطعات مصرفی ارجینال شرکت الکترولوکس ، دارای کد شناسایی بوده و دقیقا هم سری همان قطعه ای است که بر روی دستگاه شما نصب می باشد.

نمایندگی الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس در تهران

تکنسین های آموزش دیده و مجرب و استفاده از پارت های ارجینال برند آاگ AEG الکترولوکس Electrolux از ویژگی های بارز ماست. مزیت استفاده از قطعات ارجینال این است که همگی دارای گارانتی و با قیمت سایت رسمی آاگ AEG الکترولوکس Electrolux شاپ آلمان محاسبه خواهد شد. وقتی تکنسینی نسبت به دستگاه شما از جمله لباسشویی ، ظرفشویی و … زبده باشد خطای کاری به شدت کاهش می یابد و آسیب های ناشی از عدم آگاهی از بین خواهد رفت. 

گارانتیران به دنبال رساندن خطای کار و تعمیرات به صفر می باشد زیرا اعتقاد دارد برند لاکچری الکترولوکس Electrolox ، تکنسین های لاکچری و مجرب می خواهد. از دیگر ویژگی های مجموعه ، سرعت بالای خدمات می باشد به گونه ای که پس از تماس با مرکز مشتریان ، در کمترین زمان ممکن تکنسین در منزل شما حاضر خواهد شد و مشکل لوازم خانگی الکترولوکس Electrolox شما همان روز حل خواهد شد.هم اکنون جهت سفارش تعمیرات الکترولوکس ، از جمله تعمیر لباسشویی الکترولوکس ، تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ، تعمیر گاز الکترولوکس ، تعمیر فر الکترولوکس ، تعمیر جاروبرقی الکترولوکس و … با گارانتیران تماس بگیرید.

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی