نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید بوش

به وب سایت نمایندگی رسمی تعمیرات بوش ، مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی B/S/H از جمله تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خوش آمدید . هم اکنون میتوانید به منظور مشورت با کارشناسان و رفع عیب تخصصی دستگاه با گارانتیران تماس بگیرید . لازم به ذکر است که از راه های ذیل می توانید نسبت به سفارش تعمیرات یخچال بوش اقدام نمایید .

تعمیر یخچال بوش

کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید بوش به سوالات شما پاسخ خواهند داد…

یکی از ویژگی های بارز گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش ، پاسخگوی کارشناسان به صورت دقیق و حرفه ای بوده و تمام تلاش مجموعه بر این است که بتوانند شما را راهنمایی نمایند.

چرا یخچال بوش صدای زیادی می دهد؟

علت اصلی صدای زیاد ساید بای ساید و یخچال بوش در اکثر موارد مربوط به فن و یا موتور یخچال فریزر وساید بوش می باشد . اگر زمانی که درب یخچال را باز می کنید صدا می شنوید به احتمال فراوان فن و ساید بای ساید یخچال بوش سوخته است اما در صورتی که صدا مداوم است به احتمال زیاد عیب از موتور یخچال می باشد .

البته این تنها ۹۰ درصد از ایرادات است و دلایل مختلف دیگری نیز می تواند داشته باشد که احتمال کم تری دارد.

ساید بای ساید بوش آبریزش دارد . علت چیست؟

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش

آبریزش در ساید بای ساید های بوش دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد از جمله اینکه اتصالات داخلی دچار عیب و ایراد شده باشد و یا اینکه فیلتر ساید بای ساید دچار نشتی شده است . اگر این موارد نباشد به احتمال زیاد سیستم درین ساید بای ساید و یخچال فریزر دچار ایراد شده است .

چند وقت یکبار باید فیلتر ساید بای ساید بوش را تعویض کرد؟

به صورت پیش فرض فیلتر های داخلی ساید بای ساید بوش را باید هر ۶ ماه یکبار تعویض نمایید . اما در صورتی که قبل از مسیر ورودی ساید بای ساید فیلتر خارجی نیز گذاشته اید این زمان را می توان تا یکسال نیز تمدید کرد.

چند وقت یکبار باید فیلتر ساید بای ساید بوش را تعویض کرد؟

به صورت پیش فرض فیلتر های داخلی ساید بای ساید بوش را باید هر ۶ ماه یکبار تعویض نمایید . اما در صورتی که قبل از مسیر ورودی ساید بای ساید فیلتر خارجی نیز گذاشته اید این زمان را می توان تا یکسال نیز تمدید کرد.

یخچال بوش چند سال گارانتی دارد؟ ساید بای ساید بوش چند سال گارانتی دارد؟

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش

یخچال فریزر و ساید بای ساید های بوش بستگی به مدل و شرکت وارد کننده از ۶ ماه تا ۲۴ ماه گارانتی دارد . یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های عرضه شده توسط گارانتیران ۲۴ ماه ضمانت رسمی B/S/H را دارا می باشد.

تعمیر یخچال بوش ساید بای ساید بوش

تعمیر گاه یخچال فریزر ساید بای ساید بوش BOSCH

خاص بودن طراحی یخچال و ساید بای ساید بوش باعث گردیده است که سرویس و تعمیرات سیستم های برودتی بوش یکی از تخصصی ترین تعمیرات در زمینه لوازم خانگی به حساب می آید.  این بدین معناست که تکنسینی قادر به تعمیر و نگه داری یخچال فریزر و ساید بوش شما می باشد . اولا نسبت به سیستم لوازم خانگی مارک بوش آشنایی لازم داشته باشد.ثانیا همواره خود را نسبت به اطلاعات برند بوش بروز کند.  بدین منظور گارانتیران با برگزاری جلسات دوره ای منظم ماهیانه ، تکنسین های خود را نسبت به جدیدترین تغییرات برند بوش و اطلاعات جدید مطلع می سازد. تمامی این تکنسین ها خود از برترین کارشناسان لوازم خانگی بوده که گواهینامه های معتبر را در اختیار دارند.این کارشناسان با جدیدترین سیستم های عیب یابی شرکت بوش آشنا بوده و هیچگونه عیبی بر آنان پوشیده نیست.  تمامی این تکنسین ها عضو بوش بوده و مجهز به سیستم quick finder می باشند. سرعت بالا ، تکنسین های حرفه ای ، قطعات ارجینال ، گارانتی بی قید و شرط و پشتیبانی همه جانبه از ویژگی های گارانتیران می باشد.از خدمات نوین گارانتیران بهره ببرید…

فهرست
Call Now Button45396 - 021