تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس SIEMENS و مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس و برندهای زیر مجموعه شرکت B/S/H خوش آمدید . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات لباسشویی زیمنس در تهران با گارانتیران تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی زیمنس

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیرات تخصصی لباسشویی زیمنس

زیمنس یکی از برترین برندهای موجود در جهان است که زیر مجموعه شرکت B/S/H میباشد. لباسشویی زیمنس SIEMENS  که برگرفته از ماشین لباسشویی بوش BOSCH میباشد و از همه لحاظ مشابه لباسشویی بوش میباشد طرفداران زیادی در جهان دارد.کارخانه اصلی تولید لباسشویی زیمنس هم اکنون در کشور ترکیه قرار دارد و در کنار این برند ، برندهای نف ، گاگنا و بوش نیز تولید میشود. یکی از سوالات مهم این است که ماشین لباسشویی زیمنس به چه مشکلاتی بر میخورد و آیا مرکز تخصصی برای تعمیرات این برند آلمانی وجود دارد؟ این مجموعه قوی ترین مجموعه در زمینه نصب ، مشاوره رایگان و تعمیرات زیمنس در تهران بوده و تمامی خدمات صورت گرفته توسط این مرکز شامل ۱۸۰ روز گارانتی رسمی شرکت زیمنس آلمان میباشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس

۱- ماشین لباسشویی زیمنس روشن نمی شود .

یکی از ایرادات ماشین لباسشویی زیمنس عدم روشن شدن می باشد . در ابتدا پریز برقی و برق منزل را بررسی کنید و در صورت عدم رفع عیب احتمالا مشکل از سیستم تغذیه برد و یا مین برد می باشد. برای جلوگیری از بروز این عیب در لباسشویی زیمنس ، حتما از نوسانات برق منزل خود با خبر باشید.

۲- لباسشویی زیمنس لرزش دارد و هنگام خشک کردن لباس می لرزد .

در صورت بروز این ایراد ابتدا دستگاه را تراز کنید . این به این معناست که لباسشویی زیمنس SIEMENS در جای خود دچار لقی نباشد. اگر هیچگونه لق بودن در لباسشویی زیمنس مشاهده نکردید احتمالا پایه های لرزه گیر و کمک فنرهای لباسشویی زیمنس دچار ایراد شده است . در مواردی محدود ایرادات دیگ لباسشویی زیمنس دچار باعث ایجاد تاب و لرزش های شدید می باشد.

۳- در ماشین لباسشویی زیمنس باز نمی شود.

در این حالت باید ابتدا دقت کنید که در داخل دستگاه آب نمانده است؟ اگر داخل دستگاه آب بود سیستم تخلیه دچار مشکل شده است. اما اگر داخل دستگاه آب نیست و کار دستگاه تمام شده است احتمالا سیستم سوییچ درب و یا دستگیره درب مشکل دارد.البته در مواردی بسیار محدود ، برد دستگاه نیز دچار ایراد شده و فرمان باز شدن درب را نمی دهد.

۴- ماشین لباسشویی زیمنس SIEMENS صدای شدیدی می دهد .

این ایراد یک ایراد کلی در لباسشویی می باشد. احتمال دارد قطعه و شی صلبی از لباس وارد دیگ دستگاه شده است و یا اینکه دیگ دستگاه ایراد بر خورده است. از طرفی موتور لباسشویی زیمنس siemens نیز پس از مدتی دچار صدا میگردد.برای جلوگیری از بروز این ایراد خواهشمندیم از شستن پتو و روفرشی های سنگین در لباسشویی های زیر ۹ کیلو زیمنس جدا خودداری نمایید.

۵- لباسشویی زیمنس آب را تخلیه نمی کند .

در حالت کلی وقتی آب تخلیه نشود مشکل از پمپ دستگاه میباشد. اما با این وجود شما فاضلاب منزل را نیز بررسی کنید. فیلتر را نیز مرتب هر ۲ ماه یکبار نظافت کنید. توصیه ما استفاده مداوم ماهیانه از جرمگیر مخصوص زیمنس siemens میباشد.البته استفاده از جرمگیر خاصیت پیشگیری داشته و بعد از بروز این عیب فایده ای ندارد.

تعمیر لباسشویی زیمنس

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی