تعمیر ساید جنرال

به وب سایت رسمی گارانتیران ، تعمیر گاه مرکزی یخچال فریزر جنرال الکتریک خوش آمدید.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

۸۸۶۷۵۳۴۸-۴۹

۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸

نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
پشتیبانی قوی
سرعت بالا

تعمیر گاه مرکزی یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر گاه مرکزی یخچال فریزر

جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یک برند معتبر جهانی میباشد که وسیع ترین تولیدات صنعتی را در اختیار دارد. صنایع هوا فضا ، صنایع الکترونیکی و… از جمله تولیدات این شرکت میباشد..جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC یکی از معتبرترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان میباشد. این تولیدات وارد ایران نیز شده است و اتفاقا در ایران طرفداران زیادی نیز دارد. تمامی محصولات جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC دارای کیفیت بالایی می باشند . سیستم های برودتی این شرکت از جمله یخچال فریزر و ساید با ساید جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC با نام تجاری پروفایل ، در ایران طرفداران زیادی را جذب کرده است. فضای مناسب ، زیبایی بی نظیر ، طراحی فوق العاده ، مرغوبیت متریال مصرفی و خلاقیت در ساخت از جمله دلایل محبوبیت ساید بای ساید و یخچال فریزر جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC پروفایل می باشد.به علت خاص بودن تولیدات جنرال الکتریک ، سرویس و تعمیرات و تامین قطعات این برند بخصوص برای ساید بای ساید و یخچال فریزر شرایط پیچیده ای دارد که به آسانی امکان پذیر نمی باشد.

تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک پروفایل

تعمیر تخصصی ساید بای ساید پروفایل جنرال الکتریک

به همین منظور گارانتیران تصمیم بر واردات قطعات ارجینال و اصل برند جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC نمود. این قطعات همگی اصلی و شامل گارانتی بی قید و شرط میباشد.

شرایط قطعه و مدت گارانتی ثبت میگردد. از طرفی تمامی مشاوران ، کارشناسان و تکنسین های گارانتیران تمامی آموزش های لازم را نسبت به برند جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC دیده اند. در صورت نیاز به مشورت با کارشناسان و یا اعزام تکنسین به منظور نصب ، سرویس و تعمیر و یا تعویض فیلتر داخلی و یا خارجی ساید با گارانتیران تماس حاصل فرمایید. تعمیر ساید جنرال

نمایندگی لوازم خانگی آاگ  نمایندگی لوازم خانگی بوش   نمایندگی لوازم خانگی نف  نمایندگی لوازم خانگی آریستون  نمایندگی لوازم خانگی فریجیدر   نمایندگی وستینگهاوس   نمایندگی الکترولوکس

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی