قفل کودک ماشین لباسشویی بوش

در این صفحه به بررسی تخصصی دلایل قفل کودک شدن ماشین لباسشویی بوش و راه های باز کردن آن می پردازیم . اگر قصد ورود به صفحه نمایندگی بوش را دارید کلیک کنید.

قفل کودک ماشین لباسشویی بوش

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش BOSCH خوش آمدید . در این بخش از سایت قصد داریم به بررسی تخصصی قفل کودک بوش BOSCH و دلایل بروز این حالت در ماشین لباسشویی بوش بپردازیم. لازم به ذکر است که توضیحات زیر تنها بخشی از موارد بوده و در برخی موارد ، قفل کودک به آسانی باز نشده و اصلا ایراد از قسمتی دیگر می باشد که خود را با قفل کودک نشان داده است . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات و رفع عیب احتمالی دستگاه با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

وقتی که در ماشین لباسشویی بوش BOSCH ، قفل کودک فعال گردد ، برنامه ها به هیچ وجه کار نمی کند و معمولا عکس کلید بر روی صفحه به نمایش در خواهد آمد . درب دستگاه معمولا باز نخواهد شد و در اکثر مواقع عبارت child lock روی صفحه نشان داده خواهد شد . توجه نمایید که در هنگام قفل کودک ، روی صفحه هیچگونه اروری نمی آید و اگر کد خطایی مشاهده کردید به آن معناست که دستگاه شما ایراد دارد . برای مثال وقتی روی دستگاه ارور F23 نمایش داده شود برنامه ها کار نکرده و در قفل است اما قفل کودک نیست. از سوی دیگر اگر برنامه ها کار می کنند و تنها درب ماشین لباسشویی بوش باز نمی شود ، باز هم لباسشویی ایراد داشته و قفل کودکی در کار نیست . در برخی موارد حتی قفل کودک هم یک کد خطا به حساب آمده و توضیحات داده  شده برای باز کردن و غیرفعالسازی قفل کودک کافی نیست و نیاز به ریست کلی و یا برخی تعمیرات بردی و … دارد  و حضور تکنسین الزامی است.

دکمه استارت و یا همان شروع به کار را ۵ ثانیه نگه دارید . در غیر اینصورت دکمه RPM را ۹ ثانیه ثابت نگه دارید . به هیچ وجه دکمه اضافی را فشار ندهید. در صورت باز نشدن با گارانتیران تماس بگیرید.

قفل کودک لباسشویی بوش

دکمه استارت را ۹ ثانیه نگه دارید . در این مدل علاوه بر قفل کودک ، نوسانات و شوک های برقی نیز کد خطایی مشترک با قفل کودک دارد . در صورتی که باز نشد حتما با گارانتیران تماس بگیرید.

قفل شدن برنامه های لباسشویی بوش

دکمه RPM و FINISHED IN را ۵ ثانیه مداوم نگه دارید . به هیچ وجه برای باز کردن درب لباسشویی ، به در فشار وارد نکنید زیرا در حالت قفل کودک ، سوییچینگ درب نیز فعال است . در صورت نیاز با گارانتیران تماس بگیرید.

زیر نمایشگر دو دکمه میبینید که زیر آن دو دکمه متنی با عنوان … ۳ SEC نوشته شده است . این دو دکمه را ۳ ثانیه مداوم نگه دارید . در صورتی که باز نشد با گارانتیران تماس بگیرید چون احتمال کد خوردگی وجود دارد.

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

فهرست
Call Now Button45396 - 021