تعمیر ماشین لباسشویی

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی با مجوز رسمی از اتحادیه و سازمان اصناف با ضمانتنامه رسمی

تعمیرات ماشین لباسشویی

گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران ، آماده سرویس دهی به تمام مناطق تهران با حداقل نرخ مصوب میباشد . گارانتیران قوی ترین تیم تعمیرات لوازم خانگی کشور ، با بیش از ۱۵ سال رزومه درخشان بوده و عضو رسمی سازمان اصناف ایران و تحت نظارت اتحادیه خدمات میباشد . هم اکنون به منظور سفارش تعمیرات ماشین لباسشوئی ، از طریق راه های ذیل اقدام نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی

شرکت رسمی گارانتیران ، شامل ۳ دپارتمان اصلی تعمیرات و سه بخش اصلی تعمیر ماشین لباسشویی می باشد . بخش تعمیرات لباسشویي های اروپایی و آمریکایی ، بخش تعمیرات لباسشویی های کره ای و ژاپنی و بخش تعمیرات لباسشویی های ایرانی ، ۳ بخش تعمیر لباسشوئی گارانتیران می باشد . برندهای اروپایی شامل : تعمیر لباسشویی آاگتعمیر لباسشویی بوش – نف – زیمنس – آریستون – ایندزیت – الکترولوکس – زانوسی – هات پوینت و … می باشد . در بخش ژاپنی و کره ای برندهای الجی – سامسونگ – دوو و … می باشد و در بخش تعمیرات لباسشویی ایرانی برندهای آبسال ، ارج ، آزمایش ، اسنوا ، پارس ، حایر و … می باشد.

گارانتیران در چه مناطقی تعمیرات لباسشوئی را می پذیرد؟

گارانتیران در حال حاضر به تمام مناطق ۲۲گانه تهران سرویس دهی داشته و در سریع ترین زمان ممکن تکنسین مجرب تعمیر ماشین لباسشویی را اعزام خواهد نمود . مهم ترین ویژگی گارانتیران نرخ مشترک اعزام تکنسین در تمام مناطق تهران و با حداقل نرخ مصوب توسط سازمان های نظارتی می باشد . پس اطمینان داشته باشید که کارشناسان گارانتیران در تمام مناطق تهران حضور دارند. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات لباسشویی تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی

به گارانتیران اعتماد داریم زیرا با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان ، عضو رسمی اتحادیه تعمیرات و خدمات پس از فروش بوده و تمامی فعالیت های این مرکز تحت نظارت سازمان اصناف ایران می باشد . از سوی دیگر تمامی فعالیت های تکنسین ها به صورت نامحسوس بررسی شده و هیچگونه قصوری توسط کارشناسان پذیرفته نخواهد شد . این مرکز تنها مجموعه ای می باشد که هم به صورت شرکت ثبت شده مسئولیتی بوده و دارای جواز رسمی و گواهینامه معتبر می باشد . تمامی فعالیت های گارانتیران دارای ۶ ماه گارانتی معتبر بوده که در فاکتور رسمی شرکت ثبت خواهید گردید . هم اکنون جهت تعمیرات ماشین لباسشویی با ما تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی با گارانتیران

آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود

یکی از ایرادات اصلی در تعمیرات ماشین لباسشویی ، عدم تخلیه آب داخل مخزن ماشین لباسشویی می باشد . در این هنگام لباس ها به هیچ وجه خشک نمی شود و از سوی دیگر درب ماشین لباسشویی باز نمی شود . این ایراد می تواند از خرابی پمپ دستگاه باشد . در مدل های قدیمی تایمر نیز از عیوب اصلی می باشد

ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد

از صدای ناهنجار ماشین لباسشویی خسته شده اید ؟ مقصر اصلی خودتون هستید که بیش از حد حجم ماشین لباسشویی ، لباس داخل مخزن ریخته اید . به احتمال زیاد سیستم دیگ دستگاه دچار ایراد شده است و یا موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد شده است.

ماشین لباسشویی لرزش زیادی دارد

ماشین لباسشویی پس از مدتی دچار لرزش های شدیدی خواهد شد . اگر لباسشویی شما در محل استقرار خود تراز شده است و لق نمی زند احتمالا ایراد از کمک فنرهای ماشین لباسشویی می باشد . در نظر داشته باشید دیگ دستگاه نیز در برخی موارد علت این ایراد است .

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

همین ابتدا قبل از تماس با گارانتیران پریز برق منزل را چک نمایید . اگر درست بود احتمالا ایراد از نمایشگر و یا برد اصلی دستگاه می باشد . لازم به ذکر است نوسانات برقی اصلی ترین دلیل آسیب به سیستم دیجیتال ماشین لباسشویی می باشد.

فهرست
Call Now Button45396 - 021