نمایندگی وستینگهاوس | نمایندگی وایت هاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس | وایت هاوس

گارانتیران پشتوانه وایت وستینگهاوس آمریکا در ایران .به وب سایت رسمی وایت وستینگهاوس نمایندگی لوازم خانگی وایت هاوس و وستینگهاوس خوش آمدید . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات لوازم خانگی خود با گارانتیران تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست تکنسین را کامل نمایید.

نمایندگی وستینگ هاوس

نمایندگی وایت هاوس – نمایندگی وستینگهاوس

هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات و یا بهره گیری از خدمات نوین گارانتیران نمایندگی وایت هاوس و وستینگهاوس با ما تماس بگیرید. اعتبار ما این است که بیش از ۹۰ درصد کاربران برندهای ساید بای ساید و یخچال آمریکایی هاوس به گارانتیران اعتماد دارند و حدود ۹۵ درصد از خدمات این مجموعه رضایت کامل دارند. این مجموعه عضو رسمی اتحادیه بوده و قیمت های ارائه شده علاوه بر نظارت اتحادیه ، تحت نظارت پشتیبانی گارانتیران قرار دارد. قوی ترین تکنسین های سیستم های برودتی آمریکایی و اروپایی را گرد آوردیم و دوره های تخصصی را زیرنظر کمپانی وایت وستینگهاوس برگزار کردیم تا هیچگونه ابهامی نسبت به لوازم خانگی شما نداشته باشیم. یکی از پرفروش ترین ساید بای ساید ها و یخچال فریزر و در حالت کلی سیستم های برودتی مربوط به برند وستینگهاوس و وایت هاوس می باشد. در دیگر تولیدات لوازم خانگی از جمله لباسشویی و ظرفشویی و … برند هاوس فروش بسیار اندکی در ایران داشته است. بدین منظور گارانتیران بیشترین تخصص خدماتی خود را بر روی ساید بای ساید وستینگهاوس و وایت هاوس قرار داده است. تاکید مجموعه بر تعمیرات لوازم خانگی در منزل و در حضور مشتری می باشد تا هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیرات وجود نداشته باشد. بدین منظور بر تکنسین ها تاکید می گردد که تمامی قطعات را با خود به همراه داشته باشند تا سرویس دستگاه در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. تکنسین ها ملزم به اعلام هزینه حدودی پیش از هر اقدامی می باشند تا مشتری دچار هیچگونه دغدغه ای نگردد. در صورت بروز هرگونه ایراد بردی و الکترونیکی ساید و یخچال وایت وستینگهاوس ، نگران هزینه های تعویض برد دستگاه نباشید. کادر تعمیرات الکترونیک شرکت از قوی ترین اساتید الکترونیک می باشند که برد دستگاه را تعمیر و سرویس خواهند کرد.

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

نمایندگی تعمیرات وایت هاوس-وستینگ هاوس

تخصص گارانتیران به عنوان نمایندگی وستینگهاوس نمایندگی وایت هاوس Westing white house تعمیرات تخصصی لوازم خانگی این برند می باشد.تمامی تکنسین های مجموعه ، از زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان برندهای آمریکایی می باشند که در کمترین زمان مشکل دستگاه شما را حل خواهند کرد. گارانتیران تنها شرکتی می باشد که دوره های تخصصی تعمیرات برند وایت هاوس و وستینگهاوس از جمله ساید بای ساید و یخچال  را گذرانده است. گارانتیران تنها شرکتی می باشد که دوره های ماهیانه بروزرسانی کارشناسان را برگزار می کند تا ابهام در مورد دستگاه های جدید از بین برود. قطعات مصرفی توسط شرکت گارانتیران همگی ارجینال و دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد. اگر ساید شما دچار ایراد شده و یخچال فریزر شما درست کار نمی کند و یا هر ایرادی که باید نگرانی شما شده است. اگر میخای فیلتر ساید بای ساید رو عوض کنی و یا اینکه فشار آب دستگاه کم شده . اگر یخسازی درست صورت نمیگیره و یا قطعات جانبی یخچال وستینگ وایت هاوس رو لازم دارید و یا هر مشکل دیگه ای که برای دستگاهت بوجود اومده. فقط کافیه با گارانتیران تماس بگیری.

نمایندگی وایت هاوس|وستینگ هاوس

اگر نیاز به قطعات و لوازم جانبی وایت هاوس و وستینگهاوس دارید و یا موعد تعویض فیلتر دستگاه شما فرا رسیده است.اگر نمی دانید که فیلتر داخلی و یا خارجی شما نیاز به تعویض دارد و یا نه.اگر دستگاه شما ( ساید بای ساید یخچال فریزر لباسشویی ظرفشویی و … ) نیاز به سرویس دارد.و یا اگر به سرویس های دوره ای یخچال و ساید بای ساید اعتقاد دارید و می خواهید دستگاه شما بازدید سالیانه شود.در تمامی موارد می توانید با تماس با گارانتیران مشکل دستگاه خود را حل کنید. در صورتی که ساید بای ساید ، یخچال و … وایت هاوس و وستینگهاوس دچار خرابی شد چه اقدامی انجام دهیم؟تماس با گارانتیران، ثبت اطلات مشتری و تماس تکنسین .پس از تماس و ثبت اطلاعات ، تکنسین نهایتا تا ۳۰ دقیقه بعد با شما تماس خواهد گرفت و زمان حضور را با شما هماهنگ خواهد کرد.حضور تکنسین، تکنسین برای تعمیر در منزل و یا محل کار حاضر خواهد شد. تکنسین مراجعه خواهد کرد و عیب دقیق دستگاه را تشخیص می دهد و هزینه حدودی تعمیرات را به شما خواهد گفت . در صورت تایید مشتری اقدامات لازم انجام خواهد شد.

نمایندگی وستینگ هاوس

نمایندگی وستینگهاوس | نمایندگی وایت هاوس

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی