تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در ایران با ضمانت رسمی گارانتیران

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس

با توجه به طراحی خاص و ویژه جاروبرقی الکترولوکس، تعمیرات جاروبرقی این برند نیاز به تخصص بسیار بالایی داشته و عدم آگاهی از نقشه طراحی الکترولوکس می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، از روش های ذیل اقدام نمایید.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

چرا تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس را به نمایندگی الکترولوکس بسپاریم؟

یکی از برندهای تولید کننده جاروبرقی در جهان که در طراحی خود، ایده های نوین را وارد بازار کرده است شرکت الکترولوکس می باشد. استفاده از قاب های خاص، پیچیدگی داخلی، استفاده بیش از حد از تلق و شیشه و … باعث شده است که تعمیرات آن نیاز به تخصص بالایی داشته باشد.

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بسیاری از شرکت های متفرقه در هنگام تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، آسیب های جدی از جمله شکستگی ، به دستگاه وارد کرده اند که هزینه های سنگینی را به مشتری وارد نموده است.

در شرکت گارانتیران به عنوان نمایندگی الکترولوکس electrolux ، تمامی تعمیرکاران دوره های تخصصی این کمپانی را گذرانده و تمامی مراحل باز و بست دستگاه را به کمک نقشه های انفجاری انجام می دهند.

مراحل تعمیرات جاروبرقی در نمایندگی الکترولوکس

بازدید اولیه جاروبرقی(رایگان)

در ابتدا کارشناس مجرب نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس دستگاه شما را بازدید کرده و عیب دقیق جاروبرقی الکترولوکس شما را مشخص کرده و هزینه دقیق تعمیرات را به شما اعلام خواهند نمود. در صورت تایید مشتری، ادامه تعمیرات صورت میگیرد.

انجام مراحل تعمیرات

پس از تایید مشتری، مراحل تعمیرات آغاز شده و معمولا زمان تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در کمترین زمان ۱۵ دقیقه و در طولانی ترین حالت ۲۴ ساعت می باشد. در مدت زمان تعمیرات، بر روی تمامی قطعات داخلی کد اشتراک اختصاصی ثبت خواهد گردید.

مخزن شویی و تعویض فیلتر

در طی مراحل تعمیرات، به صورت کامل مخزن دستگاه شستشو داده شده و فیلتر هوای جاروبرقی شما به صورت کامل تعویض خواهد گردید. در پایان نیز یک عدد پاکت ارجینال جاروبرقی الکترولوکس بر روی دستگاه شما قرار خواهد گرفت.

انجام تست نهایی و تحویل

در پایان تعمیرات، جاروبرقی الکترولوکس شما به صورت کامل در شرایط مختلف تست شده و تحویل مشتری داده خواهد شد. لازم به ذکر است که دستگاه پس از ثبت آخرین تست، شامل شش ماه ضمانت رسمی نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس می باشد.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

گارانتیران به عنوان نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس ، تعمیرات تخصصی جاروبرقی های این برند سوئدی-آلمانی را انجام داده و در تمام مراحل تعمیرات، از قطعات ارجینال استفاده شده که شامل گارانتی ۶ ماهه می باشد.

اگر قصد خرید قطعات جانبی، پاکت و یا تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را دارید هم اکنون می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

نمایندگی الکترولوکس

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی