نمایندگی تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

تعمیرات تخصصی سامسونگ

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ SAMSUNG خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

مرکز تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

محدوده تعمیرات سامسونگ گارانتیران ، لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، ساید بای ساید و یخچال فریزر می باشد. این محدوده کوچک تعمیرات باعث گردیده است که گارانتیران به تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ تبدیل گردد. تمامی تکنسین های مجموعه گارانتیران ، همگی از قوی ترین و زبده ترین کارشناسان آموزش دیده این برند کره ای می باشند. تمامی این تکنسین ها ، از مدرسان تخصصی ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ساید بای ساید و یخچال این برند می باشند. ویژگی دیگر گارانتیران استفاده از قطعات اورجینال و وارانتی دار سامسونگ samsung می باشد .

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

متاسفانه بسیاری از مشتریان سامسونگ در تماس با مجموعه نسبت به تعمیرات گذشته دستگاه که توسط شرکت های متفرقه صورت گرفته است اعلام نارضایتی می کنند. بر همین اساس گارانتیران تاکید خود را بر آموزش های تخصصی به تکنسین های خود قرار داد. علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی و همایش های مختلف ، تکنسین های مجموعه موظف اند در کلاس های ماهانه بروز رسانی نیز شرکت نمایند. بدیهی است که گارانتیران به تکنسین هایی که نتوانند خود را با معیار های مجموعه وقف دهند همکاری نخواهد کرد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که مجرب ترین و متعهد ترین سرویسکاران را در اختیار داریم.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ SAMSUNG

حال سوال اینجاست که در صورت بروز ایراد در لوازم خانگی سامسونگ چه اقداماتی باید انجام دهید. برای مثال فرض می کنیم ساید بای ساید سامسونگ شما دچار خرابی شده است. ابتدا با گارانتیران تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما اطلاعات شما را ثبت کنند و یک کد اشتراک به شما تقدیم کنند. سپس در اسرع وقت تکنسین های مجموعه با شما تماس گرفته و در تلاش می کنند تا عیب دستگاه شما را به صورت تلفنی حل کنند. در صورتی که مشکل ساد بای ساید شما حل نگردید در اسرع وقت در منزل و یا محل کار شما حاضر خواهند شد. سپس ابتدا به تشخیص عیب دستگاه شما خواهند پرداخت و پس از یافتن دقیق عیب به شما هزینه حدودی تعمیرات را اعلام خواهند کرد. ما به شما تضمین می دهیم که منصفانه ترین و سریع ترین خدمات لوازم خانگی سامسونگ را انجام خواهیم داد.

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021