تعمیر گاز بوش

هم اکنون وارد وب سایت تخصصی تعمیر گاز بوش و نمایندگی رسمی بوش BOSCH شده اید. هم اکنون می توانید به منظور سفارش تعمیر انواع گاز رومیزی و اجاق گاز بوش با گارانتیران تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید.

نمایندگی گاز بوش BOSCH

اگر قصد تعمیر اجاق گاز و یا تعمیر گاز رومیزی بوش را دارید تنها کافی است با گارانتیران، نمایندگی بوش تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را تکمیل کنید. در کمتر از ۳۰ دقیقه تکنسین مربوطه به منظور هماهنگی و حضور در محل با شما تماس خواهد گرفت.

راه های ثبت سفارش تعمیرات گاز بوش :

تعمیر گاز بوش

تعمیر گاز رومیزی بوش

یکی از برندهایی که در تولید گازهای رومیزی موفقیت چشمگیری داشته است برند بوش می باشد. اکثر طراحان حرفه ای دیزاین، توصیه می کنند که در طراحی های داخلی از گازهای بوش استفاده کنید.

هم امر سبب شده است که گارانتیران نگاه ویژه ای به تعمیرات گاز بوش BOSCH داشته باشد به گونه ای که هم اکنون قوی ترین تیم تعمیرات گاز بوش در اختیار این نمایندگی می باشد.

استفاده از قطعات ارجینال و دارای ضمانت، سرعت بالای خدمات، اعزام تکنسین های مجرب و ارائه تعمیرات تخصصی در محل، از ویژگی های این مجموعه می باشد. علاوه بر این پس از پایان تعمیرات فاکتور رسمی به شما داده می شود که در آن مدت گارانتی تعمیرات ثبت خواهد شد.

هم اکنون جهت ثبت سفارش تعمیر گاز بوش با گارانتیران تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیر گاز بوش BOSCH

در ادامه به برخی از سوالات متداول مشتریان در ارتباط با تعمیر گاز بوش پاسخ داده ایم. اگر سوال و یا ابهامی دارید در انتهای همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید…

اجاق گاز به صورت پشت سر هم جرقه می زند؟

به احتمال بسیار زیاد ترانس گاز بوش دچار ایراد شده است زیرا در این مواقع پالس های مداوم به جرقه زن ها از طرف ترانس وارد خواهد شد. علت اصلی بروز این عیب ورود رطوبت به داخل گاز بوده که از دلایل اصلی آن سر رفتن آب بر روی گاز می باشد.

اولین اقدام برای جلوگیری از آسیب جدی به گاز بوش این است که آن را از برق بکشید و سپس با نمایندگی به منظور اعزام تکنسین تماس بگیرید.

شعله های گاز بوش روشن نمی شود؟

چندین دلیل عمده می تواند باعث این شود که شعله ها به هیچ وجه روشن نشود.

اولین احتمال این است که گاز وارد اجاق نشده و عمل احتراق صورت نگیرد . در این صورت در هنگام باز کردن ولوم، صدای نشت گاز را نخواهید شنید. در حالت دوم احتمال دارد که جرقه زن ها به درستی عمل نمی کند و یا از جایگاه خود خارج شده اند که نیاز به تعویض و یا سرویس دارد. این ایراد می توانید از خود جرقه زن ها و فندک ها و یا از سیم فندک ها باشد.

در مرحله آخر نیز احتمال می رود که ترانس دستگاه دچار ایراد شده باشد و به درستی برق رسانی برای روشن کردن گاز صورت نپذیرد.

شعله گاز بوش روشن می شود اما پس از چند لحظه خاموش می شود؟

اگر شعله گاز بوش روشن می شود اما پس از چند لحظه ( معمولا پس از رها کردن ولوم ) خاموش می شود ایراد از ترموکوپل اجاق گاز می باشد.

ترموکوپل وسیله ای امنیتی در گاز است برای زمانی که شعله به هر دلیلی خاموش شود، این قطعه از ورود گاز به داخل دستگاه جلوگیری کند. معمولا در گازهای بوش این قطعه به نوعی پیشرفته محسوب شده و عملا یک سنسور دیجیتالی و حرارتی می باشد.

فشار شعله های اجاق گاز بوش کم است؟

اگر گاز ورودی به اجاق گاز بوش کم فشار است می بایست با اداره گاز تماس بگیرید.

اما در صورتی که فشار گاز شهری مناسب بوده و باز هم فشار شعله ها کم است احتمالا دستگاه دچار گرفتگی شده و یا اینکه اتصالات داخلی نشتی دارد.

تعمیر گاز رومیزی بوش

انواع اجاق گاز بوش BOSCH

در حالت کلی سه نوع اجاق گاز توسط شرکت بوش تولید و روانه بازار می شود…

۱- اجاق گاز های فردار:

تنها ۱۰ درصد از تولید اجاق گاز کمپانی بوش به صورت فردار می باشد زیرا هم اکنون دستگاه های فردار در طراحی داخلی منازل سهمی ندارد. در این سبک اجاق گاز ها فر در زیر گاز قرار دارد که بستگی به ورژن دستگاه شامل دو یا ۳ طبقه می باشد.

۲- اجاق گاز های رومیزی صفحه ای شعله دار بوش:

این اجاق گاز ها معمولا از صفحات استیل و در معدود مدل ها از صفحات شیشه ای تشکیل شده اند و به صورت توکار بر روی صفحات کابینت نصب می شود. ۶۰ درصد بازار اجاق گازهای تولیدی شرکت بوش از این نوع می باشد.

۳- اجاق گازهای صفحه ای المنتی:

این اجاق گازها هیچگونه شعله ای نداشته و از صفحات المنتی شبکه ای تشکیل شده است. معمولا از این گازها برای پخت و پز حرفه ای استفاده نمی شود و معمولا برای مواقعی به کار می رود که توقعی سطحی از گاز می رود.

ضعف اصلی این مدل گازها محدودیت در پخت و پز و آسیب پذیر بودن صفحات شیشه ای گاز می باشد.

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

چرا گارانتیران؟

گارانتیران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات بوش در ایران با بیش از ۱۰ سال سابقه تخصصی تعمیر اجاق گاز بوش، تمامی قطعات اجاق گازهای بوش BOSCH را در اختیار داشته و از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات گاز بوش بهره می برد.

همین امر سبب شده است که تمامی تعمیرات خود را تحت پوشش ۶ ماه گارانتی قرار دهد که این مدت گارانتی، در فاکتور تعمیر گاز بوش ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که این ضمانتنامه بی قید و شرط می باشد.

گارانتیران در تمامی مناطق شهر تهران تکنسین های مجرب در اختیار دارد که تمامی آن ها آموزش دیده و زیر نظر دفتر مرکزی گارانتیران می باشند. علاوه بر آن این کارشناسان به صورت دوره ای از جدیدترین تغییرات و ایرادات اجاق گازهای بوش BOSCH مطلع می شوند.

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی