تعمیرات ایندزیت

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات ایندزیت indesit خوش آمدید.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
پشتیبانی قوی
سرعت بالا

تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت

گارانتیران ، تعمیرات تخصصی یخچال ایندزیت

اگر به دنبال تعمیر یخچال و ساید بای ساید ایندزیت  در محل با دقت و سرعت و تخصص بالا می باشید با گارانتیران تماس بگیرید. گارانتیران نمایندگی مجاز تعمیرات و دپارتمان تخصصی خدمات پس از فروش ایندزیت در ایران می باشد.

کادر حرفه ای ، قطعات اصلی و دارای گارانتی ، سرعت بالا و تخصص فوق العاده در کنار پشتیبانی قوی ، از ویژگی های گارانتیران می باشد. در صورت بروز هرگونه عیب و ایراد در سیستم های برودتی و یخچال فریزر و ساید بای ساید ایندزیت با گارانتیران تماس بگیرید. بین ۳۰ دقیقه تا ۶ ساعت پس از تماس ، تکنسین مجرب دستگاه شما در منزل و یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

این تکنسین ها عیب یخچال ایندزیت و … در کمترین زمان ممکن یافته و در حداقل زمان عیب را حل خواهند کرد.

تماس با گارانتیران

گارانتیران هرگونه تعمیر یخچال ایندزیت ، فریزر و ساید ایندزیت و برندهای زیر مجموعه ایندزیت را انجام خواهد داد. منظور از برندهای زیر مجموعه در اصل برند آریستون و هات پوینت می باشد. هم اکنون تمامی قطعات در انبار گارانتیران موجود می باشد که در صورت نیاز و تشخیص تکنسین برای دستگاه شما بکار گرفته خواهد شد.

اگر یخچال شما خاموش شده است و روشن نمیشود… 

و اگر یخچال شما خنک می باشد اما فریزر ایندزیت در حال گرم شدن میباشد.

اگر ساید بای ساید شما به صورت غیر عادی بوق های مکرر می زند و درست کار نمیکند.

اگر فیلتر ساید بای ساید ایندزیت indesit شما نیاز به تعویض دارد…

فرقی ندارد دستگاه شما چه ایرادی دارد . هیچ عیبی بر ما پوشیده نیست . تخصص ما تعمیر سیستم های برودتی ایندزیت آریستون میباشد. با گارانتیران تماس بگیرید تا عیب دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن حل گردد.

مهم نیست که ساید ایندزیت و یا یخچال ایندزیت شما چه مدل و مربوط به چند سال پیش میباشد. ما برای هر مدل از سیستم های برودتی ایندزیت یک تکنسین مجرب مربوط به آن مدل را داریم .

گارانتیران قوی ترین دپارتمان تعمیرات برد لوازم خانگی را داراست پس اگر حتی برد دستگاه شما ایراد دارد ما میتوانیم تعمیرات ضمانت دار روی آن انجام دهیم. کافی است با گارانتیران تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب مجموعه در اسرع وقت در منزل و یا محل کار شما حاضر شوند.

تعمیر یخچال ایندزیت

تعمیر یخچال ایندزیت,تعمیرات ساید ایندیت,تعمیرگاه یخچال فریزر ایندزیت,نمایندگی ایندزیت

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی