علت خاموش شدن لباسشویی بوش

به گارانتیران ، وب سایت رسمی تعمیرات لوازم خانگی بوش و نمایندگی مجاز بوش در تهران خوش آمدید . در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی تخصصی دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش بپردازیم . گارانتیران به عنوان اولین مرجع تخصصی تعمیراتی ، آموزشی بوش BOSCH در ایران ، تحت نظارت سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه ، حامی حقوق مشتریان بوده و دارای معتبرترین مدارک و گواهینامه های تعمیراتی می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، با گارانتیران تماس حاصل فرمایید و یا اینکه فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

تعمیر لباسشویی بوش BOSCH

پریز برق و تبدیلات را چک کن!

اولین نکته و البته عاقلانه ترین اقدام ، راحت ترین کار می باشد و آن این است که پریز برق منزل را بررسی کنید . شاید مشکل از سر چشمه گل باشد . ابتدا پریز برق ورودی را با یک وسیله مصرفی مثل سشوار چک کنید تا برق ورودی لازم وارد دستگاه شود . سپس تبدیل سر دو شاخه ورودی را چک کنید تا دچار آسیب نشده باشد . این صفحه را باز نگه دارید و نسبت به بررسی پریز اقدام کنید.

لباسشویی شما بیش از حد نمی لرزد!

اگر لباسشویی شما بیش از حد می لرزد باید به این فکر فرو رفت که آیا سیم ها و اتصالات لباسشویی بوش از قسمت خاصی قطع نشده است؟ آیا فیشی از قطعات دیجیتالی دستگاه خارج نشده است و یا اینکه بردهای الکترونیکی لباسشویی دچار شکستگی و آسیب نشده است ؟ اگر لرزش لباسشویی بوش شما بالا است همین الان فکر رفع آن باشید.زیرا کمرین آسیب به سیم کشی و برد لباسشویی بوش می باشد.

روی نمایشگر لباسشویی آب ریخته!

روی نمایشگر لباسشویی بوش شما آب ریخته شده است و صفحه روشن نمی شود؟ به نظر ما کار از کار گذشته است زیرا نمایشگر شما آسیب دیده است و می توان گفت که بدترین ایراد ممکن می باشد . اگر روی نمایشگر آب ریخته شده و و لباسشویی بوش شما خاموش شده و روشن نمی شود ایراد از دیس پلی و پنل می باشد و نیاز به تعمیرات و یا در برخی موارد تعویض دارد که باید بررسی شود.

 نوسانات برقی !

اگر هیچ کدام و موارد گفته شده ایراد دستگاه نبود باید عیب را در برد اصلی ماشین لباسشویی بوش یافت که در ۹۹ درصد مواقع شوک ها و نوسانات شدید برقی باعث بروز این عیب می شود . لازم به ذکر است که اعلام داریم گارانتیران قوی ترین تعمیرکاران برد لباسشویی بوش را در اختیار دارد که می توانند عیب لباسشویی بوش شما را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند.

خاموش شدن لباسشویی بوش

یکی از ایرادات متداول لباسشویی بوش این است که لباسشویی خاموش می شود و به هیچ وجه روشن نمی شود. بسیاری از مشتریان در همان ابتدا تصور می کنند که برد دیجیتال ماشین لباسشویی بوش دچار ایراد شده است و یا اینکه سوخته است . البته ایرادات بردی یکی از عوامل اصلی می باشد اما این نظر به صورت حتمی درست نیست . در بسیاری از موارد ایرادات دیگری از جمله قطعی اتصالات داخلی و سنسورها باعث بروز این عیب و ایراد می شود . در ادامه به بررسی تک تک این دلایل خواهیم پرداخت .

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

نمایندگی بوش

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی