من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column]

به وب سایت رسمی گارانتیران ، تعمیر ساید بای ساید ال جی LG  خوش آمدید.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸

نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
پشتیبانی قوی
سرعت بالا

تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

     گارانتیران ، تعمیر ساید بای ساید ال جی LG

اگر ساید بای ساید و یا یخچال فریزر شما دچار ایراد شده و سرد نمی کند و مواد غذایی در حال ذوب می باشد.اگر دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نمی شود و بوق های مکرر ارور را می شنوید.اگر فیلتر ساید بای ساید الجی شما نیاز به سرویس و یا تعویض دارد و میخواهد دستگاه شما سرویس دوره ای شود.با گارانتیران تماس بگیرید. برای ما فرقی ندارد که دستگاه شما دچار چه مشکلی شده است . ما عیب دستگاه شما را حل خواهیم کرد.فقط کافیست با گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید تا همین امروز عیب دستگاه شما را حل کنیم.

ما به شما تخصص بالا ، قطعات اورجینال و سرعت را هدیه خواهیم داد…

اما سوال اینجاست که تفاوت گارانتیران با دیگر مراکز تعمیرات الجی در چیست که توانسته نظر مشتریان زیادی را جلب کند.اولین نکته سرعت تخصص بالای تکنسین های گارانتیران می باشد. بهره گیری از کادر مجرب و کارآزموده و نکات ممتاز این مجموعه می باشد.از سوی دیگر گارانتیران سریع ترین مرکز تعمیرات می باشد به گونه ای که پس از تماس با مرکز ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.تاکید ما بر استفاده از قطعات ارجینال و فابریک الجی می باشد. این قطعات گارانتی داشته و این گارانتی در فاکتور رسمی شرکت ثبت خواهد شد.در کنار تمام این ها ، ما تمامی سرویسکاران خود را ملزم به رعایت اخلاق و متانت و اتقان در کار می کنیمو قوانین سرسختانه ای برای مقابله با بداخلاقی ها داریم سوال اینجاست که ساید بای ساید ال جی بیشتر با چه ایراداتی مواجه خواهد شد؟در حالت کلی بیشترین گزارش تعمیرات و سرویس مربوط به تعویض فیلتر های دستگاه می باشدو در مرحله بعدی سرد شدن یخچال و یا فریزر است.معمولا ایرادات بردی بیشترین سهم خرابی را در ساید بای ساید های الجی داشته است.از سوی دیگر خرابی فن دستگاه نیز منجر به عدم تهویه و سرد ماندن قسمتی از دستگاه خواهد شد. توجه داشته باشید که باید در حفظ قطعات زینتی دستگاه بکوشید زیرا به شدت قطعات نایابی می باشد.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ساید بای ساید ال جی و یخچال فریزر ال جی با گارانتیران تماس بگیرید. ما مشکل دستگاه شما را همین امروز حل خواهیم کرد.

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

تعمیر ساید بای ساید و یخچال ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی lg

تعمیر ساید بای ساید ال جی lg

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی