نمایندگی کنوود

نمایندگی کنوود در تهران و مرکز تخصصی تامین قطعات و تعمیرات کنوود در ایران با ضمانت رسمی

نمایندگی تعمیرات کنوود

گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات کنوود در تهران ، به عنوان معتبرترین و قوی ترین شرکت در زمینه تعمیر لوازم خانگی کنوود ، به شما خدمات ویژه ای را ارائه خواهد داد . تمامی تعمیرات کنوود که توسط نمایندگی گارانتیران صورت میگیرد شامل ۱۸۰ روز گارانتی رسمی می باشد . هم اکنون می توانید به منظور تعمیر ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود ، تعمیر یخچال کنوود و … با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی کنوود kenwwod

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود

در زیر به برخی از سوالات و ابهامات مشترکان کنوود که بیش از موارد دیگر تکرار شده است پاسخ داده ایم . هم چنین می توانید به منظور سفارش تعمیرات لوازم خانگی کنوود و مشاوره با کارشناسان ، با گارانتیران نمایندگی کنوود تماس حاصل فرمایید .

نمایندگی کنوود تعمیرات چه دستگاهی را انجام می دهد؟

هم اکنون گارانتیران به عنوان نمایندگی کنوود kenwood در تهران تعمیرات لوازم خانگی بزرگ از جمله ماشین لباسشویی کنوود ، ماشین ظرفشویی کنوود ، یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود ، جاروبرقی کنوود و … را انجام می دهد . توجه داشته باشید که این مرکز لوازم خانگی کوچک کنوود از جمله مخلوط کن ، تستر ، سیستم های صوتی و تصویری و … را انجام نمی دهد .

آیا قطعات مصرفی ارجینال کنوود می باشد؟

تمامی قطعات مصرفی که توسط کارشناسان گارانتیران به کار می رود قطعه اصلی شرکت کنوود بوده و شامل ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

آیا تکنسین های گارانتیران تخصص لازم برای تعمیرات کنوود را دارند؟

تمامی کارشناسان نمایندگی کنوود ، دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کنوود را گدرانده اند وهیچگونه ابهامی نسبت به تعمیر کنوود ندارند . لازم به ذکر است که این کارشناسان به صورت متعدد مدل دستگاه شما را در کارگاه های آموزشی شرکت مشاهده کرده و تعمیرات را فرا گرفته اند.

آیا گارانتیران تعمیرات جاروبرقی کنوود را نیز انجام می دهد؟

بله . یکی از معتبرترین و قوی ترین تیم تعمیرات جاروبرقی کنوود در ایران متعلق به شرکت گارانتیران ، نمایندگی کنوود kenwood می باشد.

آیا در مراحل تعمیرات دستگاه از منزل خارج می شود؟

خیر . در هیچ یک از مراحل تعمیرات دستگاه به هیچ وجه از منزل خارج نخواهد شد . تلاش تیم تعمیرات بر این است که ایراد دستگاه در محل حل گردد . اما در صورتی که قطعه ای ( مانند برد لباسشویی ) نیاز به تعمیرات داشته باشد ، فقط قطعه مورد نظر به شرکت انتقال داده خواهد شد .

پس از تعمیرات لوازم کنوود چه مدت دستگاه ضمانت دارد ؟

پس از اتمام تعمیرات کنوود ، خدمات و قطعات صورت گرفته شامل ۱۸۰ روز گارانتی می باشد . برای مثال در صورت تعویض پمپ ماشین لباسشویی کنوود ، پمپ دستگاه و اجرت کار شامل ۱۸۰ روز گارانتی می باشد . این به این معناست که گارانتیران به عنوان نمایندگی کنوود تا ۶ ماه پس از تعویض پمپ موظف است که در صورت خرابی مجدد پمپ ، قطعه را تعویض نماید و حتی بابت تعویض اجرت نیز دریافت ننماید.

آیا قیمت تعمیرات کنوود مشخص و مصوب می باشد؟

بله . نرخ هزینه ها با توجه به نرخنامه مصوب شرکت ارائه می شود و تا حداکثر ۴۰ درصد پایین تر از نرخ نامه های سازمان های نظارتی می باشد . پس از پایان مراحل تعمیرات نیز فاکتور شما توسط بازرسی مجموعه بازبینی و چک می شود.

نمایندگی کنوود در تهران

نمایندگی کنوود در تهران

اعزام سریع تکنسین

۶ ماه گارانتی تعمیرات

۷ روز گارانتی بازگشت

تضمین بهترین قیمت

نمایندگی kenwood

اگر لوازم خانگی کنوود شما خراب شده است و نیاز به تعمیر تخصصی در محل دارد ، با ما تماس بگیرید. گارانتیران به عنوان نمایندگی کنوود در ایران ارائه دهنده خدمات پس از فروش این برند ژاپنی در ایران می باشد.فرقی ندارد چه مدل دستگاهی از کنوود دارید و چند سال است خریداری کرده اید. ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر و ساید بای ساید ،گاز ، فر و مایکروویو هم اکنون زیر چتر حمایتی گارانتیران قرار دارد. ما قوی ترین خدمات کنوود را در ایران ارائه خواهیم داد. زیرا قوی ترین کادر تعمیرات کنوود را در اختیار داریم.یکی از مشکلات خریداران لوازم خانگی کنوود تامین قطعه و البته تعمیرات تخصصی لوازم برند کنوود می باشد.بسیاری از مشتریان نسبت به تعمیرات صورت گرفته توسط شرکت های مختلف ابراز نارضایتی دارند که برگرفته از تخصص ناکافی می باشد.ساید بای ساید کنوود kenwood و ماشین لباسشویی این برند بیشترین فروش را در بازار لوازم خانگی در ایران دارند. بدین منظور گارانتیران تخصص اصلی خود را بر روی تعمیرات این دو دستگاه قرار داده است و قطعات کامل آن ها را نیز فراهم آورده است. بیش از ۵ همایش تخصصی برند کنوود در کشورهای مختلف برای انتقال تجربه به تکنسین های کنوود گارانتیران برگزار شده است. علاوه بر تمامی موارد بالا تکنسین های مجموعه هر ماه نسبت به تغییرات و مدل های جدید بروزرسانی می شوند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی