تعمیر فر و گاز زیمنس

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات گاز و فر زیمنس خوش آمدید.

هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی لوازم خانگی گارانتیران
قطعات اورجینال
پشتیبانی قوی
سرعت بالا

تعمیر گاز زیمنس تعمیر فر زیمنس

تعمیر گاز زیمنس تعمیر فر زیمنس

گارانتیران ،  تعمیرات گاز زیمنس تعمیر فر زیمنس

اگر سیستم های پخت و پز زیمنس شما ، از جمله گاز زیمنس ، فر مایکروفر و مایکروویو زیمنس ، هود زیمنس شما دچار عیب و ایراد شده است و نیاز به تعمیر دارد هم اکنون با گارانتیران تماس بگیرید. گارانتیران نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی زیمنس SIEMENS دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه تعمیر گاز و فر و مایکرو می باشد و بی شک قوی ترین مرکز خدمات زیمنس در ایران می باشد.این مرکز تاکید خود را بر تربیت تکنسین های مجرب و استفاده از قطعات اصل B/S/H شرکت مادر زیمنس قرار داده است. در صورت تماس با شرکت ، در کمتر از ۳۰ دقیقه کارشناس متخصص دستگاه ، جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت.تمامی تعمیرات جز در مواردی خاص در منزل انجام شده تا در هزینه و زمان صرفه جویی گردد. تمامی تکنسین ها قطعات مصرفی احتمالی را با خود به همراه دارند. متاسفانه وجود شرکت های متفرقه باعث گردیده است که در بسیاری از موارد تکنسین هایی برای تعمیر دستگاه مراجعه می کنند که علاوه بر اینکه تخصصی ندارند ، مدل دستگاه شما را تابحال ندیده اند. آاگ

گارانتیران به شما تضمین می دهد که تمامی کارشناسان ما نسبت به دستگاه شما تخصص بالایی داشته و هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما ندارند.

تماس با گارانتیران

فرقی نمی کند که چه مدل گاز یا فر دارید و چه ایرادی دارد. ما تمام مشکلات شما را حل خواهیم کرد. بیشترین ایرادی که در گازهای زیمنس بوجود می آید مربوط به روشن نشدن گاز و یا فندک دستگاه می باشد که معمولا هر ۵ سال یکبار این خرابی امری طبیعی می باشد.در فرهای زیمنس SIEMENS نیز بیشترین علت روشن نشدن دستگاه و یا عدم گرمایش نیز می باشد. در مایکروویو های زیمنس نیز فیوز پریدن از ایرادات بسیار پرتکرار است که مربوط به سیستم بردی دستگاه می باشد. در تمامی موارد بالا مشکل دستگاه شما را در سریع ترین زمان ممکن حل خواهیم کرد.

 ØªØ¹Ù…یر گاز زیمنس SIEMENS

 

هم اکنون گارانتیران تمامی قطعات اورجینال شرکت BSH آلمان و ترکیه را اعم از ترموکوبل و ترانس و چدنی و انواع برد مایکروفر و ویو را در اختیار دارد.قطعات زینتی پرمصرف نیز هم اکنون در انبارها وجود دارد تا در صورت نیاز در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.در صورت نیاز به انتقال به مرکز تعمیرات و عدم تعمیر در منزل ، دستگاه شما در حرفه ای ترین مرکز تعمیرات زیمنس سرویس خواهد شد.مجرب ترین کادر تعمیراتی موجود در ایران به تعمیر دستگاه شما خواهند پرداخت . این کادر همگی از اساتید به نام تعمیرات گاز و فر زیمنس میباشند.گارانتیران به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ، ضمانت می دهد که مشکل شما در کمتر از ۲۴ ساعت حل خواهد شد.

تعمیر گاز زیمنس تعمیر فر زیمنس

تعمیر گاز زیمنس,تعمیرات فر زیمنس,تعمیرگاه زیمنس,نمایندگی زیمنس,تعمیر فر توکار زیمنس, تعمیرگاه مجاز زیمنس

با گارانتیران در ارتباط باشید...

جهت سفارش تعمیرات با ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی