ارور F23 در لباسشویی بوش و زیمنس

رفع عیب کد خطای F23 لباسشویی بوش

آیا بر روی نمایشگر لباسشویی بوش کد F23 را مشاهده کرده اید؟ هم اکنون جهت رفع عیب کد خطای F23 لباسشویی بوش و یا دیگر عیوب و ایراد در لوازم خانگی بوش ، درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بوش خود را به یکی از دو روش ذیل اطلاعات خود را در نمایندگی بوش ثبت نمایید.

ارور f23 در لباسشویی بوش

ارور F23 لباسشویی بوش و زیمنس

در این قسمت قصد داریم به بررسی تخصصی ارور F23 در لباسشویی بوش و برند زیر مجموعه آن یعنی زیمنس بپردازیم . در ابتدا به شما توضیح می دهیم که در حالت کلی ارور F23 مربوط به چه قسمتی در لباسشویی می باشد و در ادامه به بررسی راه های پیشگیری از بروز این عیب خواهیم پرداخت . در صورتی که قصد تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و یا زیمنس را دارید با گارانتیران ، نمایندگی بوش در تهران و بزرگترین مرجع تعمیرات لوازم خانگی بوش تماس بگیرید.

ارور F23 به چه معناست؟

ارور F23 در لباسشویی بوش و زیمنس

کد خطا و یا ارور F23 در ماشین لباسشویی بوش BOSCH به صورت خلاصه به سیستم نشتی آب دستگاه و یا ایراد عدم تشخیص سطح آبگیری اشاره شده است . این به آن معنا می باشد که یکی از المان های اصلی در ماشین لباسشویی بوش و یا ماشین لباسشویی زیمنس دچار خرابی شده و در سیستم آبگیری دستگاه اختلالاتی بوجود آمده که باعث افزایش و یا کاهش سطح آبگیری شده است . در هنگام مشاهده ارور F23 لباسشویی زیمنس و ارور ۲۳ لباسشویی بوش ، احتمالا دستگاه به صورت مداوم کار کرده و خاموش نمی گردد . در ادامه به ۴ علت اصلی بروز این عیب در ماشین لباسشویی بوش خواهیم پرداخت.

دلایل اصلی نمایش ارور F23 در ماشین لباسشویی بوش و زیمنس

نشتی آب از قطعات

یکی از دلایل بروز این عیب و نمایش ارور F23 در ماشین لباسشویی بوش BOSCH ، نشتی ناشی از پارگی لاستیک و یا خرطومی دستگاه می باشد . این نشتی باعث ورود آب به المان های امنیتی دستگاه شده و یا اینکه آب روی قطعات اصلی دستگاه ریخته است. در مواردی معدود نیز شکستگی و سوراخ شدن دیگ لباسشویی عامل اصلی این نشتی می باشد.

خرابی سنسورها

سنسورهای ورود آب در ماشین لباسشویی بوش  دچارخرابی گردد ، باعث می شود آب بیش از حد وارد دستگاه شود و از مخزن های خروج آب با فشار بالا خارج شود. در این هنگام معمولا پمپ به صورت یکسره کار می کند و از خروج آب از کابین دستگاه جلوگیری می کند.عمر مفید سنسورهای گردش آب در ماشین لباسشویی های بوش و زیمنس ۵ سال می باشد.

عیب در برد لباسشویی

اگر برد لباسشویی بوش BOSCH دچار اختلال در سیستم گردد و یا برنامه ها درست اجرا نشود ، باعث می شود که سیستم ورود و خروج آب به مشکل بر بخورد و در همان ابتدای کار شما ارور F23 را مشاهده کنید. برد لباسشویی های بوش از چند قسمت اصلی تشکیل شده است که بخشی از آن تنظیم کننده میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی با توجه به برنامه انتخابی می باشد .

عدم جرمگیری لباسشویی

البته این احتمال در ماشین لباسشویی های بوش بسیار کم پیش می آید اما در برخی موارد دستگاه نیاز به جرمگیری توسط تکنسین دارد تا سنسورها به درستی وظیفه خود را انجام دهند . از جمله این سنسورها المنت هیتر و هیدروسنسور می باشد.البته اگر لباسشویی بوش شما هم اکنون ارور F23 را نشان می دهد دیگر برای جرمگیری عادی دیر شده است.

سوالات متداول در ارتباط با پیغام F23 در لباسشویی بوش و زیمنس

علاوه بر توضیحات مطرح شده در صورتی که سوال و ابهامی در مورد ارور F23 لباسشویی بوش در ذهن دارید با گارانتیران تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند . در زیر به برخی از بیشترین سوالات متداول ارور ۲۳ اشاره کرده ایم…

راه پیشگیری از بروز عیب مربوط به ارور F23 چیست؟

اصلی ترین علت نمایش کد ۲۳ در لباسشویی بوش پارگی و آسیب دیدگی خرطومی ها و سید دیگ می باشد . پس لازم است که جیب لباس ها با دقت بررسی شود و ازانداختن لباس های با اجسام صلب به داخل لباسشویی جدا خودداری شود . در ضمن سعی کنید به صورت مداوم از لباسشویی استفاده نکنید و هر بار استفاده با ۴ ساعت فاصله زمانی صورت گیرد.

آیا پارگی لاستیک نیز می تواند باعث نمایش ارور F23 شود؟

بله . یکی از دلایل اصلی ارور ۲۳ در لباسشویی بوش پارگی و نشت آب از لاستیک ماشین لباسشویی بوش می باشد که نیاز به تعویض دارد .

هزینه تعمیرات ارور F23 چه مقدار است؟

ارور F23 در ماشین لباسشویی بوش دلایل مختلفی دارد پس اعلام هزینه دقیق به هیچ وجه امکان ندارد . با این وجود تمام تلاش کارشناسان گارانتیران به عنوان نمایندگی بوش این است که این عیب با کم ترین زمان ممکن و در سریع ترین زمان ممکن حل گردد.

علت نمایش نامنظم ارور ۲۳ لباسشویی بوش و زیمنس چیست؟

سنسورها به صورت دائمی ارور را نمایش نمی دهند و در برخی از موارد پس از مدتی به اشتباه تشخیص رفع عیب داده و دیگر نمایش ارور نمی دهند . اما پس از مدتی و با تکرار عیب ، کد خطا مجددا به نمایش در می آید.

گارانتیران ، نمایندگی رسمی تعمیرات بوش در تهران

محبوب ترین صفحات نمایندگی بوش

برای رفع عیب ارور F23 در لباسشویی بوش و زیمنس ، حضور یک تکنسین مجرب الزامی می باشد زیرا عیبی تخصصی بوده و عدم توجه به آن ، آسیب های بسیار جدی ای را به لباسشویی بوش وارد خواهد کرد . هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان با گارانتیران تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب این مرکز شما را راهنمایی کنند . لازم به ذکر است که این مرکز ، نمایندگی رسمی تعمیرات بوش و تحت نظارت سازمان اصناف و اتحادیه بوده و به عنوان بزرگترین مرجع تعمیرات لوازم خانگی کشور به حساب می آید.

تعمیر لباسشویی بوش

فهرست
Call Now Button45396 - 021