ارور F57 لباسشویی بوش

بررسی تخصصی دلایل بروز ارور F57 در لباسشویی بوش و راه های احتمالی پیشگیری از بروز این عیب

ارور E57 و F57 در ماشین لباسشویی بوش

در این قسمت از وب سایت نمایندگی بوش قصد داریم به بررسی پیغام ۵۷ در لباسشویی بوش BOSCH بپردازیم . اینکه به چه دلیلی این عیب در دستگاه بوجود می آید ، راه های پیشگیری چیست و برای رفع عیب چه اقداماتی می بایست انجام دهیم. هم چنین می توانید به منظور سفارش تعمیر لباسشویی بوش از طریق روش های زیر اقدام نمایید.

ارور F57 لباسشویی بوش

ارور E57 در ماشین لباسشویی بوش 

در حالت کلی این کد خطا مربوط به عیوب موتوری و برد دیجیتال دستگاه می باشد . البته ایراد اصلی از موتور دستگاه بوده اما به علت عدم توجه به این عیوب ، برد دستگاه نیز دچار ایراد می گردد . اگر زغال ، کلکتور و تاخو دچار ایراد باشد به نوعی تداخل در کارکرد دستگاه داشته و ارور E57 و یا ایردات مشابه را به صورت آلارم مشابه خواهید کرد. بسیاری از ارورها در ابتدای کار و یا در حین شستشوی لباس نمایش داده می شود اما این کد خطا در همان لحظه روشن شدن دستگاه و پیش از هر گونه اقدامی ظاهر می شود . توصیه ما این است که پس از نمایش موتور با نمایندگی تماس بگیرید زیرا در صورت استمرار روشن و خاموش شدن دستگاه ، برد دچار آسیب می گردد.

راه های پیشگیری از بروز پیغام E57 در لباسشویی بوش

اگر از لباسشویی بوش خود در هفته بیش از ۴ مرتبه استفاده می کنید حدودا هر ۳ سال یکبار باید منتظر بروز این عیب و نمایش ارور E57 و یا F57 لباسشویی بوش باشید . به علت اینکه کلکتور دستگاه در این حالت عمری از ۲ تا ۵ سال دارد . از سوی دیگر اگر دستگاه شما آبرزش داشته باشد در صورتی که آب به داخل موتور دستگاه نفوذ کند احتمالا این کد خطا را مشاهده خواهید کرد.در مواردی محدود نیز نوسانات برقی باعث بروز این عیب و نمایش پیغام E57 در لباسشویی بوش می گردد . لازم به توضیح است که اگر ولتاژ برق منزل پایین تر از ۲۰۰ و بالاتر از ۲۴۰ ولت باشد آسیب های جبران ناپذیری به لباسشویی وارد خواهد گردید.

آیا ارور ۵۷ در لباسشویی بوش نیاز به اعزام تکنسین دارد؟

رفع کد خطای E57 در لباسشویی بوش

ارور E57 یکی از تخصصی ترین کد خطاهای لباسشویی بوش بوده که حضور تکنسین مجرب الزامی می باشد . به هیچ وجه نگذارید که افراد غیر متخصص اقدام به تعمیرات لباسشویی بوش بخصوص در مورد ارورهای E57 , F67 , 6767 و … نمایند. لازم به ذکر است که تمام کارشناسان تعمیرات این مرکز دوره های تخصصی جز به جز رفع عیب لباسشویی بوش را گذرانده اند. در بسیاری از موارد دیده می شود که ارور ۵۷ یک ایراد سطحی بوده است اما به دلیل تعمیرات غیر تخصصی توسط افراد مبتدی ، آسیب های جدی به دستگاه وارد شده است .به دلیل محدوده وسیع ایراداتی که این ارور را شامل می شود هزینه دقیقی نمی توان برای این عیب بیان کرد . اما به شما این تضمین را می دهیم که در هنگام حضور تکنسین در منزل ، پیش از انجام هر اقدام عملی و تنها در تستی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای ، تکنسین عیب دقیق لباسشویی بوش و هزینه دقیق تعمیرات را به شما اعلام خواهد نمود.

تعمیر لباسشویی بوش

نمایندگی بوش در تهران

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی