ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ AEG

بررسی ارورهای ظرفشویی AEG

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی آاگ و نمایندگی الکترولوکس خوش آمدید . در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی ارورهای ماشین ظرفشویی آ ا گ و ارورهای ماشین ظرفشویی الکترولوکس بپردازیم . لازم به ذکر است که این کدهای خطای در ماشین های ظرفشویی آاگ و ماشین های ظرفشویی الکترولوکس مشترک می باشد . گارانتیران با بیش از ۱۵ سال سابقه تعمیرات ، تحت نظارت سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه ، شرکت ثبت شده معتبر و حامی حقوق مشتریان می باشد . هم اکنون جهت مشاوره و یا سفارش تعمیرات با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

 

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ AEG

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ AEG

یکی از ویژگی های ماشین ظرفشویی آاگ نمایش عیب دستگاه به صورت یک کد خطا بر روی صفحه نمایش دستگاه می باشد . این ویژگی باعث می گردد که تکنسین برای تشخیص عیب دقیق ، کار راحت تری داشته باشد . از طرفی باعث می شود که روش تعمیر صحیح و خطا از بین برود و کارشناس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ به تصورات خود بسنده نکرده و تعمیر خود را بر پایه احتمالات شروع نکند . بدین منظور در این قسمت به بررسی چند ارور اصلی ظرفشویی آاگ AEG می پردازیم و دلایل بروز آن عیب و راه های پیشگیری راه بررسی خواهیم کرد.توجه داشته باشید که این اطلاعات برای آگاهی شما از ایراد دستگاه بوده و حضور یک تکنسین مجرب به برند آاگ AEG برای تعمیر ظرفشویی الزامی باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات و یا مشاوره با گارانتیران تماس بگیرید.

ارور i10 ماشین ظرفشویی آ ا گ

این ارور مربوط به سیستم ورود آب به دستگاه می باشد . ابتدا شیر آب ورودی دستگاه را بررسی کنید . در غیر اینصورت سیستم سنسور آب ، شمارش گر و یا مگنت ورودی دچار آسیب شده است . در مواردی معدود ایرادات بردی نیز باعث بروز این عیب در دستگاه می گردد . جهت جلوگیری از بروز این عیب ، از فیلتر های سختی گیر استفاده کنید.

 

ارور i20 ماشین ظرفشویی آ ا گ

در حالت کلی ارور I20 مربوط به سیستم تخلیه آب می شود . اما در بسیاری از موارد به این ایراد مربوط نمی شود . اگر این کد خطا را مشاهده کردید و آب نیز داخل دستگاه جمع شده بود احتمالا مگنت خروجی خراب می باشد اما در غیر اینصورت ، احتمالا ایراد از برد و برنامه های دستگاه و یا سیستم هیدرواستات می باشد.حضور تکنسین الزامی است.

ارور i30 ماشین ظرفشویی آ ا گ

این ایراد مربوط به سیستم سنسور امنیتی و نشتی یاب و یا فلود سنسور می باشد . اما سوال اینجاست که چه عاملی باعث نشتی آب شده است؟ آبگیری بیش از حد به علت فرمان نادرست برد ، خرابی شمارنده آب و یا زنگ زدگی و ایجاد منفذهای ریز باعث ورود آب به داخل سنسورها و نمایش کد خطا ۳۰ در ظرفشویی آ ا گ AEG می شود.دستگاه را سریعا از برق بکشید

 

ارور i40 ماشین ظرفشویی آ ا گ

در اکثر مواقع این ارور مربوط به سیستم شمارش آب و هیدرو استات است اما در مواقعی که برد دستگاه دچار آسیب شده باشد این ارور با ارور I20 برابری می کند با این تفاوت که احتمالا در این ارور ، باید سنسور ترمال را نیز تعویض کرد . از سوی دیگر بهتر است پس از این اقدامات ، مخازن نیز اسید شویی شده و جرمگیری شود تا مشکل تکرار نگردد.

 

ارور i50 ماشین ظرفشویی آ ا گ

ارور ۵۰ در حالت کلی مربوط به خرابی موتور ظرفشویی آاگ می باشد . حال اینکه احتمال دارد جسمی صلب داخل موتور دستگاه رفته باشد و حرکت موتور و هیت پمپ را مسدود کرده باشد و یا اینکه موتور دستگاه به دلایل مختلف ، بخصوص داغ شدن بیش از حد المنت سوخته باشد و نیاز به تعویض موتور دستگاه باشد . دستگاه را از برق بکشید.

 

ارور i60 ماشین ظرفشویی آ ا گ

ارور ۶۰ را زمانی مشاهده می کنید که آب دستگاه به هیچ وجه داغ نمی شود و ظروف با آب سرد شسته خواهند شد . در مدل های قدیمی ظرفشویی آاگ ، اگر ایراد بردی در دستگاه وجود نداشته باشد ، مشکل با تعویض المنت حل خواهد شد اما در سری جدید این دستگاه ، نیاز به تعویض هیت پمپ ماشین ظرفشویی آاگ می باشد . تماس بگیرید.

 

ارور i70 ماشین ظرفشویی آ ا گ

در حالتی که ارور ۷۰ را مشاهده کردید برد ماشین ظرفشویی آاگ دچار خرابی و ایراد شده است و نیاز به سرویس و در برخی موارد حتی نیاز به تعویض دارد . در این حالت دستگاه به صورت کامل کار می کند اما به هیچ وجه آب داغ نمی شود و عملا شستشو کیفیتی نداشته و از طرف دیگر ظروف مرطوب بوده و به هیچ وجه خشک نمی شود.

ارور i80 ماشین ظرفشویی آ ا گ

یکی از مشکلات سخت افزاری برد ماشین ظرفشویی آاگ می باشد که علاوه بر تعمیرات کلی ، نیاز به نصب پروگرم مجدد بر روی برد دستگاه می باشد . این حالت به علت شوک های شدید برقی و نوسانات الکترونیکی در ماشین ظرفشویی آاگ ایجاد می شود . اگر منزل شما دچار نوسان برق می باشد ( ولتاژ زیر ۲۰۰) حتما از استابلایزر استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی AEG

اعزام فوری

تضمین حداقل نرخ

۶ ماه ضمانت

پشتیبانی قوی

تعمیر ظرفشویی آاگ

توجه داشته باشید در برخی موارد مشاهده شده است که ماشین ظرفشویی آاگ هیچ ارور و کد خطایی به نمایش نمی گذارد اما دستگاه از حرکت باز می ایستد . برای مثال در ماشین ظرفشویی های ۹۹۰۰۹ آاگ ، در برخی موارد به جای نمایش ارور ۲۰ بر روی صفحه نمایش ، ماشین ظرفشویی آاگ در ۱ دقیقه آخر ایست کرده و کار متوقف می شود و روی همان عدد می ایستد . به همین منظور حضور تکنسین مجرب در محل برای رفع عیب لازم می باشد . توجه داشته باشید مشاوره با کارشناسان آ ا گ گارانتیران رایگان بوده و تا حد امکان شما را به صورت تلفنی راهنمایی خواهند کرد.

تعمیرگاه مرکزی ماشین ظرفشویی آاگ AEG

ارورهای ماشین ظرفشویی آاگ AEG

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021