ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

بررسی ارورهای لباسشویی ال جی

برای اطلاع از ارورهای ماشین لباسشویی ال جی می توانید از این صفحه از سایت استفاده کنید . گارانتیران به عنوان  شرکت رسمی تعمیر لباسشویی ال جی  به شما قوی ترین خدمات را هدیه خواهد داد . بدین منظور قصد داریم در این قسمت به بررسی جز به جز ارورهای ماشین لباسشویی الجی بپردازیم . لازم به ذکر است که این ارورها برای اطلاع همکاران و مشتریان از عیب دستگاه بوده و برای تعمیرات نیاز به تعمیرکار متخصص می باشد . هم اکنون جهت سفارش تعمیر لباسشویی الجی با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ارور های ماشین لباسشویی ال جی LG به صورت دو حرف انگلیسی در کنار هم بر روی نمایشگر ظاهر می گردد . هر کد نشانگر یک خانواده از ایرادات مشابه می باشد . برای مثال ارور OE نشانگر ایرادات مربوط به سیستم گردش آب و تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی می باشد. لازم به ذکر است که کدهای خطا در لباسشویی های تسمه ای ال جی با مدل های Direct Drive هیچگونه تفاوتی ندارد .در ادامه به بررسی ارورهای ماشین لباسشویی الجی خواهیم پرداخت.

ارور IE لباسشویی ال جی :

در هنگام مشاهده ارور IE در لباسشویی ال جی ، احتمالا آب بیش از حد مجاز وارد ماشین لباسشویی شده است و در برخی مواقع در مدل های قدیمی لباسشویی الجی ، آب از مخزن به بیرون خارج می شود . احتمالا برد به درستی فرمان زمان آبگیری را نمی دهد و یا اینکه هیدرواستات ماشین لباسشویی خراب شده است . در برخی موارد گرفتگی های مخازن داخلی نیز عامل بروز این عیب می شود .

 

ارور OE لباسشویی ال جی :

ارور OE در حالت کلی مربوط به عدم تخلیه آب مخزن می باشد . در صورتی که ماشین لباسشویی آب را به درستی خارج نکند و یا اینکه گردش آب در ماشین لباسشویی ال جی به درستی صورت نگیرد مطمئنا این کد خطا را مشاهده خواهید کرد . در ضمن در اکثر مواقع در صورت مشاهده این ارور درب لباسشویی ال جی باز نخواهد شد .

ارور HE لباسشویی ال جی :

کد خطای IE در لباسشویی ال جی مربوط به عدم گرمایش آب شستشو می باشد . این ارور وقتی بر روی نمایشگر ظاهر می شود که هیتر لباسشویی به درستی عمل نکند . معمولا این کد خطا پس از ده دقیقه بعد از شروع شستشو روی نمایشگر ظاهر خواهد شد. این کد خطا یکی از کمترین و نادر ترین ایراداتی است که در لباسشویی ال جی بوجود می آید .

 

ارور TE لباسشویی ال جی :

اگر منزل و یا محل کار شما نوسانات شدیدی دارد حتما این ارور را بزودی مشاهده خواهید کرد . این کد خطا در لباسشویی ال جی مربوط به ایرادات بردی ماشین لباسشویی ال جی می باشد و مربوط به سیستم دیجیتال برد اصلی از جمله آی سی اصلی می باشد .

 

ارور CE لباسشویی ال جی :

موتور ماشین لباسشویی هیچ عکس العملی نشان نمی دهد . این ایراد بالینی پس از مشاهده ارور CE در لباسشویی ال جی می باشد . این کد خطا مربوط به ایرادات موتوری از جمله خرابی کلکتور ، خرابی روتور ، خرابی تاخو و … می باشد . لازم به ذکر است که معمولا هر ۵ سال یکبار حداقل این ارور را مشاهده خواهید کرد.

 

ارور DE لباسشویی ال جی :

ارور DE مربوط به سیستم سوییچ امنیت درب می باشد . اینکه آیا سوییچ درب فرمان شروع به کار را نمی دهد و یا اینکه برد دستگاه به میکروسوئیچ فرمان نمی دهد جای بحث دارد . اما به طور قطع این ارور مربوط به دو عامل برد فرمان لباسشویی ال جی و یا میکروسوییچ لباسشویی ال جی می باشد.

 

ارور IE لباسشویی ال جس

اعزام فوری

تضمین حداقل نرخ

۶ ماه ضمانت

پشتیبانی قوی

تعمیرات تخصصی لباسشویی ال جی

هم اکنون می توانید جهت مشورت با کارشناسان و درخواست سفارش تعمیرات لباسشویی ال جی  ، فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید و یا اینکه با دفتر نمایندگی تعمیرات تماس حاصل فرمایید .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی