بررسی تخصصی ارور HRS در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی جنرال الکتریک خوش آمدید . در این قسمت ، قصد داریم به بررسی تخصصی ارور HRS در ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک پروفایل بپردازیم. لازم به ذکر است که این توضیحات به منظور اطلاع شما از عیب دستگاه بوده و در مورد این عیب ، حضور تکنسین مجرب الزامی می باشد. هم اکنون جهت اعزام تکنسین با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

ارور HRS ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک چیست؟

یکی از بیش ترین ارور هایی که در ساید بای ساید جنرال الکتریک و یخچال جنرال الکتریک با آن مواجه خواهید شد کد خطا و یا ارور HRS  می باشد . این ارور در حالت کلی مربوط به ایرادات برد الکترونیکی دستگاه می باشد . البته یک ایراد داخلی می تواند باعث بروز این عیب در دستگاه شود که اصلی ترین قطعه فن یخچال جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC می باشد . وقتی که فن به درستی عمل نکند و گردش هوا درست انجام نشود ، ایراد اصلی به سیستم موتور و کندانسور وارد شده و برد دستگاه دچار اختلال می گردد.توصیه مهم کارشناسان این است که کندانسور دستگاه هر سال سرویس شده و هم چنین از درست کار کردن فن دستگاه اطمینان حاصل نمایید. توضیحات بالا به این معنی نیست که حتما برد و یا فن دستگاه خراب بوده و در بسیاری از مواقع ، سرویس دستگاه باعث رفع این ارور می گردد.

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

 نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک پروفایل ایران

گارانتیران به عنوان یکی معتبر ترین شرکت های خدماتی ایران ، قوی ترین تکنسین های ساید بای ساید و یخچال آمریکایی را گرد آورده است و دوره های تخصصی تعمیرات سیستم های برودتی جنرال الکتریک پروفایل را برگزار کرده و به تامین قطعات ارجینال این برند پرداخته است تا با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان ، قوی ترین و بهترین خدمات را ارائه دهد . این مرکز تنها نمایندگی جنرال در ایران می باشد که تمامی خدماتش شامل ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط بوده که به صورت کتبی می باشد . از دیگر ویژگی های بارز این مرکز سرعت بالای خدمات می باشد . در صورت ثبت سفارش تعمیرات در کمتر از ۳۰ دقیقه ، تکنسین با شما تماس گرفته و برای حضور در منزل شما اعلام آمادگی خواهد کرد . هم اکنون جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و رفع تخصصی ارور HRS جنرال الکتریک ، با ما تماس بگیرید.

ارور hrs یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک general electric

ارور HRS جنرال الکتریک

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی