تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به وب سایت رسمی گارانتیران شرکت رسمی تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران خوش آمدید . در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی تخصصی ارور OE لباسشویی ال جی بپردازیم و راه های احتمالی رفع عیب و پیشگیری از بروز این عیب را بیان کنیم . لازم به ذکر است که به هیچ عنوان افراد غیر متخصص نسبت به تعمیر لباسشویی الجی اقدام نکنند تا از بروز عیب های ناشی از عدم تجربه در ماشین لباسشویی بوجود نیاید . هم چنین می توانید جهت مشورت با کارشناسان این مرکز و سفارش درخواست اعزام تکنسین با گارانتیران تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست تکنسین را تکمیل نمایید.

ارور OE لباسشویی ال جی

ارور OE در حالت کلی مربوط به عدم تخلیه آب لباسشویی ال جی و یا عدم رعایت گردش آب در محفظه ماشین لباسشویی ال جی است . معمولا در مواقعی که با کد خطا OE در لباسشویی الجی مواجه می شوید یا آب درون لباسشویی مانده است و لباس ها خشک نشده است و درب باز نمی شود . و یا اینکه لباسشویی با کیفیت به شدت پایینی شسته شده است . معمولا آب کثیف در محفظه می ماند و دستگاه هیچ حرکتی انجام نمی دهد . در اینجا توجه کنید که به علت وجود آب در ماشین لباسشویی الجی ، در دستگاه باز نخواهد شد پس به هیچ وجه به دستگیره لباسشویی الجی فشار وارد نکنید تا دچار شکستگی نشود . اما این ایراد به چه دلایلی در ماشین الجی به وجود می آید و راه حل پیشگیری چیست ؟

ارور OE بیاسشویی ال جی

اگر می خواهید هیچ گاه با این خطا مواجه نشوید و ارور OE را روی صفحه نمایشگر لباسشویی الجی خود نبینید حتما فیلتر قبل از شستشوی لباس ها جیب ها و متعلقات لباس ها را از لوازم خالی کنید . برای شستشوی پرده ها حتما گیره ها را خارج نمایید . از انداختن لباس های کرک دار و پتوهای کرکی داخل لباسشویی به شدت پرهیز کنید و از شسشوی کفش و لباس های کار شده اجتناب کنید . حتما هر شش ماه یکبار فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز نمایید و از جرمگیر های ماشین لباسشویی برای شسشوی مخزن استفاده کنید.

نرخ نامه مصوب شرکت گارانتیران :

ایاب ذهاب و تشخیص عیب در محل    : ۲۵۰۰۰  تومان

اجرت تعویض پمپ و جرمگیری مخزن : ۸۰۰۰۰ تومان

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی