نمایندگی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در ایران خوش آمدید . گارانتیران شرکت رسمی تعمیرات الکترولوکس بوده و به عنوان نمایندگی الکترولوکس ، عضو رسمی سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه ، عضو کانون شرکت ها و حامی حقوق مشتریان و با بیش از ۱۵ سال رزومه موفق در زمینه تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ، به قطب خدماتی این برند در ایران تبدیل شده است . هم اکنون می توانید جهت سرویس و یاتعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی ۵ ایراد متداول ماشین ظرفشویی الکترولوکس بپردازیم . لازم به ذکر است که به شما یاد آور شویم ماشین ظرفشویی الکتروکس با آاگ بخصوص در سری های جدید مشترک بوده و ایراداتی که در ذیل به آن اشاره می کنیم مربوط به ماشین ظرفشویی آاگ هم می باشد.

در ماشین ظرفشویی الکترولوکس آب مانده است و تخلیه نمی کند.

در تمامی ماشین ظرفشویی ها وظیفه تخلیه آب دستگاه به پمپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس داده شده است . فرمان عملکرد تخلیه توسط برد ماشین ظرفشویی به پمپ داده می شود و تشخیص اینکه چه زمانی موعد تخلیه آب ماشین ظرفشویی رسیده است وظیفه ی قطعه ای به نام هیدرواستات می باشد . پس در مواقعی که ظرفشویی الکترولوکس شما با این عیب مواجه شده است باید ایراد را در این سه قسمت یافت . معمولا در هنگام مشاهده این عیب بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی الکترولوکس ارور i20 را مشاهده خواهید کرد .

ماشین ظرفشویی الکترولوکس ظروف را تمیز نمی شوید.

بیشترین تماس مشتریان در مورد ماشین ظرفشویی الکترولوکس با موضوع عدم شستشوی مناسب ظروف می باشد . اگر ظروف در ماشین ظرفشویی الکترولوکس تمیز شسته نمی شود دلایل بسیار زیادی از جمله گرفتگی مخازن گردش آب ، کثیف بودن فیلتر ها که ناشی از عدم جرمگیری ماشین ظرفشویی الکترولوکس می تواند باعث این موضوع باشد . البته به موضوع اصل بودن مواد شوینده ظرفشویی نیز توجه زیادی داشته باشید.

ظرفشویی الکترولوکس صدای زیادی می دهد.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی را ابتدا در پره های آبفشان جستجو کنید . آیا آبفشان ها به ظروف گیر نکرده است ؟ اگر چندین بار است که صدای زیادی از ماشین ظرفشویی می شنوید احتمالا پره های پمپ و یا موتور گردش آب دچار خرابی شده است . حضور تکنسین الزامی می باشد.

ظروف با آب سرد شسته شده و خشک نمیشود

در ظرفشویی ها از جمله ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، آب به وسیله هیتر گرم می شود و بخاری نیز برای خشک کردن ظروف توسط همین هیترها فراهم می شود . در مواردی که آب ماشین ظرفشویی الکترولوکس داغ نمی شود ایراد از هیتر و یا برد فرمان ماشین ظرفشویی می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

الکترولوکس Electrolux یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان میباشد. اصلیت این برند متعلق به کشور سوئد میباشد که البته هم اکنون با ادغامی که با آاگ AEG داشته است به شرکتی چند ملیتی تبدیل شده است. یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی الکترولوکس از پرطرفدارترین تولیدات الکترولوکس میباشد. پس از ادغام آاگ و الکترولوکس فروش ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، ۶۰ در صد افزایش پیدا کرد که در آن برهه رشد بسیار چشمگیری بود. ماشین ظرفشویی ۹۰۰۰ الکترولوکس ، ۵۴۷۵۰ favorit ,ماشین ظرفشویی الکترولوکس ۹۹۰۰۹ از مدل های پرطرفدار الکترولوکس در جهان میباشد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021