ارور E40 ماشین لباسشویی آ ا گ

ارور E40 در لباسشویی آاگ

خیلی خوش اومدی . میدونم ماشین لباسشویی آاگ داری و دچار ایراد شده و خیلی نگرانی . اما نظر ما اینه که هر مشکلی راه حلی داره و شاید ما بتونیم مشکل لباسشویی آاگ شما رو حل کنیم . فقط کافیه این صفحه روکامل مطالعه کنی . تیم گارانتیران به عنوان نمایندگی آاگ  و قوی ترین و معتبرترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، تمام تلاش خودش رو کرده که بتونه مشکل لباسشویی شما رو حل کنه . پس این صفحه رو کامل و دقیق مطالعه کن و اگه مشکل لباسشویی آاگ حل نشد با ما تماس بگیر تا کارشناسای مجرب این مرکز مشکلت رو حل کنن .

خب مثل اینکه ارور یا همون کد خطای E40 روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی آاگ ظاهر شده . ما اول میخایم توضیح بدیم که اصن ارور E40 در لباسشویی آاگ مربوط به چه عیب و ایرادی هستش و علت بروز این کد خطا چیه و در ادامه راه های پیش گیری و البته راه حل احتمالی رفع عیب رو بهتون آموزش بدیم . البته اگه مشکل حل نشد باز هم جای نگرانی نداره و ما به عنوان نمایندگی آاگ موظفیم عیب دستگاه شما رو حل کنیم . بزن بریم!!!

ارور e40 لباسشویی آاگ

اول لازمه بگیم ایراد E40 دقیقا به چه قسمی مربوط میشه . به همین دلیل به سایت رسمی آ ا گ آلمان رجوع می کنیم . در این سایت در پاسخ به ارور E40 ماشین لباسشویی آاگ به متن زیر برخورد خواهید کرد ” code e40 is a eror that indicate fault in door lock and problem in mainboard

منظور از این متن اینه که ایراد رو در سیستم های امنیتی درب ماشین لباسشویی آاگ و برد لباسشویی آاگ باید پیدا کنیم. بسیاری از مشتریان آاگ در هنگام مشاهده این ارور اظهار دارند که در هنگام فشردن در ماشین لباسشویی ، این کد خطا موقتا رفع شده است که در این صورت سوییچ درب خراب شده است .

لباسشویی ارور E40 می دهد

در هنگامی که ارور E40 را برای اولین بار بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی آاگ مشاهده کردید حتما این قطعه را تعویض نمایید زیرا در دراز مدت آسیب دیدگی سوییچ درب به برد ماشین لباسشوی آسیب های جدی وارد خواهد کرد . پس توصیه ما این است قبل از خراب شدن کامل حتما این قطعه را تعویض نمایید.

ارور E40 ماشین لباسشویی آ ا گ

میکروسوئیچ یا door switch یک قطعه امنیتی و از پر اهمیت ترین لوازم مصرفی لباسشویی و برای جلوگیری از باز شدن درب دستگاه در هنگام شستشوی لباس ها می باشد . در صورت خرابی میکروسوئیچ در ماشین لباسشویی آاگ ، درب دستگاه قفل نشده و شروع به کار نمی کند.

در مورد راه حل ارور E40 در ماشین لباسشویی آاگ ، روش خاصی وجود ندارد . شاید با فشار دادن درب لباسشویی ، در لحظه مشکل را حل کند اما مجدد با این کد خطا مواجه خواهید شد  زیرا میکروسوییچ یک قطعه مصرفی است و معمولا باید هر ۸ سال یکبار تعویض گردد و در صورت عدم تعویض ، آسیب جدی به برد وارد خواهد شد. در کنار آسیب دیدگی میکروسوئیچ درب ، برد دستگاه نیز در بسیاری از موارد دچار عیب و ایراد می گردد . در مدل های ۶۲۶۳۰ ، ۶۲۳۰۰ ، ۶۲۶۰۰ ، ۷۴۸۵۰ ، ۸۷۴۵۰ لباسشویی آاگ این حالت به وفور دیده می شود .

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021