ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

ارور E15 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH را بررسی نموده  و به دلایل اصلی بروز این عیب اشاره کرده ایم . در حالت کلی در هنگام مشاهده پیغام E15 روی ظرفشویی بوش ، دستگاه به هیچ وجه کار نمی کند و چراغ شیر آب که مخصوص نمایش ارور می باشد نیز روشن می گردد.هم اکنون می توانید به منظور مشورت با کارشناسان و یا درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با گارانتیران تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیرات بوش را تکمیل نمایید.

تعمیر تخصصی ظرفشویی بوش

به سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی بوش خوش آمدید . در این قسمت از سایت به بررسی تخصصی ارور E15 در ظرفشویی بوش می پردازیم . لازم به ذکر است که این قسمت برای اطلاع شما از عیب دستگاه و راه های پیشگیری بوده و برای تعمیرات نیاز به حضور یک کارشناس متخصص می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و یا مشورت با کارشناسان زبده نمایندگی بوش با گارانتیران تماس حاصل فرمایید .

علت نمایش کد خطای E15 روی نمایشگر ظرفشویی بوش

یکی از ارور های متداول در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH ، کد خطای E15 می باشد . در حالت کلی این کد خطا مربوط به سیستم سنسورواتر دستگاه می باشد که بیانگر افزایش سطح آبگیری دستگاه می باشد . یعنی یکی از قطعات دستگاه باعث شده است که آبگیری از حالت طبیعی خارج شود . زمانی که سطح آبگیری زیاد شود ، آب اضافی از مخازن امنیتی خارج و وارد سنسورها می شود . در این حالت سنسور فعال شده و پیغام E15 می دهد . در این حالت در بسیاری از موارد حتی دستگاه خاموش هم نمی شود. در این قسمت از سایت به دلایل بروز این ایراد در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH اشاره خواهیم کرد. لازم به ذکر است که هدف از طرح این موضوع ، اطلاع شما از عیب دستگاه و راه های پیشگیری از بروز ارور E15 و این عیب می باشد و در صورت مشاهده این ایراد با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب گارانتیران عیب دستگاه شما را حل کنند.

نشتی ماشین ظرفشویی بوش

یکی از دلایل مشاهده این ارور در ماشین ظرفشویی بوش مربوط به عیوب الکترونیکی دستگاه می باشد . در حالت کلی در شرایطی ، ایرادات بردی ماشین ظرفشویی BOSCH باعث عدم تنظیم آبگیری دستگاه شده و سطح ورود آب به داخل مخزن به شدت افزایش می یابد و همین امر باعث فعال شدن سنسورهای امنیتی دستگاه می باشد.

سیستم آب شمار بوش

یکی از دلایل بروز کد خطا E15 در ظرفشویی بوش BOSCH ، خرابی سیستم تشخیص میزان ورود آب به ظرفشویی می باشد .با خرابی مجموعه ی آب شمار ، چرتکه محاسبه میزان آب ورودی به دستگاه خراب شده و دستگاه نمی تواند تشخیص دهد که چه مقدار آب وارد ماشین ظرفشویی بوش BOSCH شده است و آب ورودی از ظرفشویی بوش خارج می شود.

برد ظرفشویی بوش

همین گونه که گفته شد دلیل اصلی این عیب ، افزایش سطح آب گیری می باشد . در مواردی نشتی ( اعم از سوراخ و شیار روی بدنه و یا پارگی خرطومی ها) می تواند باعث بروز نمایش این ارور شود زیرا سنسورهای دستگاه خیس شده و از بروز نشتی در ظرفشویی بوش BOSCH مطلع خواهند شد. از دستگاه به هیچ وجه استفاده نکنید.

عدم جرمگیری ظرفشویی

در مواردی محدود ، به دلیل ایجاد رسوب و جرم بر روی سنسورهای ماشین ظرفشویی BOSCH ، دستگاه در میزان آبگیری و مقدار آب وارد شده به مخزن هوا و مخزن شستشو دچار ایراد می گردد . لازم به ذکر است که ماشین ظرفشویی بوش هر ۶ ماه یکبار نیاز به سرویس دوره ای توسط تکنسین مجرب و جرمگیری مخازن و صفحات شسشو دارد.

رفع خطای E15 ظرفشویی بوش

چهار مورد ذکر شده از موارد اصلی بروز این عیب در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد که تشخیص اینکه کدام یک دلیل بروز این عیب شده است را باید که کارشناس مجرب بوش BOSCH سپرد. شما عزیزان می توانید هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با واحد سفارش تعمیرات نمایندگی با شماره ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ و در خارج از ساعات کاری  فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید. در کمترین زمان ممکن کارشناس متخصص نسبت به دستگاه شما در منزل شما حاضر شده و عیب دستگاه شما را حل خواهد کرد. تمامی این تکنسین ها متعهد و مجرب بوده و ملزم به تهیه قطعات اصل و گارانتی دار از شرکت می باشند و به هیچ وجه نمی توانند از قطعات متفرقه استفاده کنند. علاوه بر آن ، در پایان کار تکنسین فاکتور رسمی شرکت را با گارانتی خدمات و قطعات تقدیم شما خواهد نمود. لازم به ذکر است که گارانتیران عضو رسمی اتاق اصناف ایران بوده و تمامی فعالیت های خدماتی آن زیر نهاد های مربوطه می باشد.

ارور E15 ظرفشویی بوش BOSCH

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021