ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH

نمایندگی رسمی تعمیرات بوش

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی بوش در تهران و  قوی ترین و معتبرترین مرکز تعمیر ظرفشویی بوش خوش آمدید . این شرکت ، تحت نظارت سازمان اصناف ایران ، عضو رسمی اتحادیه ، عضو کانون شرکت ها و حامی حقوق مشتریان بوده و با بیش از ۱۵ سال رزومه موفق تعمیرات در کشور به قطب تعمیرات لوازم خانگی بوش در ایران بدل شده است . در این قسمت از سایت قصد داریم به بررسی تخصصی ارور E09 در ماشین ظرفشویی بوش بپردازیم . لازم به ذکر است که مطالبی که در این صفحه مشاهده مینمایید برای اطلاع شما و تعمیرکاران ظرفشویی بوش از عیب دقیق دستگاه بوده و خواهشمندیم که افراد غیر متخصص از اقدامات ناآگاهانه خودداری نمایند. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

ارور e09

ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH یکی از کد خطاهای متداول بوش بوده که مربوط به عدم گرمایش آب توسط ظرفشویی می باشدو نشانه آن عدم خشک کردن ظروف است . در این قسمت قصد داریم به بررسی تخصصی این پیغام بپردازیم. کد خطا یا همان ارور E09 در ظرفشویی بوش مربوط به عدم گرم کردن آب ماشین ظرفشویی می شود . وظیفه این گرمایش در تمامی مدل های ماشین ظرفشویی بوش به جز مدل های زئولیت دار مربوط به هیت پمپ ماشین ظرفشویی می شود . فرمان گرمایش توسط برد ظرفشویی بوش به هیت پمپ داده می شود . پس اگر ماشین ظرفشویی شما آب را داغ نمی کند باید عیب را در برد دستگاه و یا هیت پمپ دستگاه جستجو کنیم . در اکثر موارد اگر نقص در سیستم گرمایش مربوط به برد باشد شما ارور E01 و E02 را مشاهده خواهید کرد و اگر عیب از هیت پمپ باشد ارور E09 . البته تاکید می کنیم در برخی موارد ، زیرا بسیار مشاهده شده است که برد دستگاه ایراد دارد اما ارور E09 نمایش داده شده است .

معمولا در صورت بروز عیب در سیستم المنت هیتر و یا هیت پمپ ماشین ظرفشویی بوش ، این ارور را در پایان کار دستگاه و به جای آلارم پایان کار خواهید دید. اولین ایرادی که شما در کار دستگاه در هنگام مشاهده این ایراد خواهید دید ، شستشوی ضعیف ظروف و خیس بودن دستگاه و ظرف ها در پایان کار می باشد. در ابتدا می خواهیم دریابیم که اساسا علت شکل گیری این ایراد در ماشین ظرفشویی بوش BOSCH چه عواملی است… یکی از مهم ترین عوامل آسیب رساندن به دستگاه در مقوله این ایراد ، استفاده بیش از حد و عدم توجه به بازه های زمانی می باشد. باید توجه داشت که در بین هر استفاده از ماشین ظرفشویی حداقل ۳ ساعت به دستگاه استراحت دهیداما علت دیگر بروز این ایراد کثیف بودن دستگاه و بی توجهی به نظافت دستگاه می باشد که موجب فشار زیاد به سیستم های گرمایش دستگاه و موتور می شود. از دیگر دلایل بروز این ایراد و مشاهده ارور E09 می توان به شوینده های نامرغوب و تقلبی اشاره نمود . البته می توان ضعف قطعات را نیز از دیگر دلایل بروز این ایراد دانست.

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

ارور E09 ظرفشویی بوش

ارور E09 ماشین ظرفشویی بوش BOSCH یکی از کد خطاهای متداول بوش بوده که مربوط به عدم گرمایش آب توسط ظرفشویی می باشدو نشانه آن عدم خشک کردن ظروف است . در این قسمت قصد داریم به بررسی تخصصی این پیغام بپردازیم.کد خطا یا همان ارور E09 در ظرفشویی بوش مربوط به عدم گرم کردن آب ماشین ظرفشویی می شود . وظیفه این گرمایش در تمامی مدل های ماشین ظرفشویی بوش به جز مدل های زئولیت دار مربوط به هیت پمپ ماشین ظرفشویی می شود . فرمان گرمایش توسط برد ظرفشویی بوش به هیت پمپ داده می شود . پس اگر ماشین ظرفشویی شما آب را داغ نمی کند باید عیب را در برد دستگاه و یا هیت پمپ دستگاه جستجو کنیم . در اکثر موارد اگر نقص در سیستم گرمایش مربوط به برد باشد شما ارور E01 و E02 را مشاهده خواهید کرد و اگر عیب از هیت پمپ باشد ارور E09 . البته تاکید می کنیم در برخی موارد ، زیرا بسیار مشاهده شده است که برد دستگاه ایراد دارد اما ارور E09 نمایش داده شده است .

E09 ظرفشویی بوش

راه های پیشگیری از بروز ارور E09 در ظرفشویی بوش 

در ادامه به راه های پیشگیری این عیب خواهیم پرداخت . توجه داشته باشید این ها روش های درمان نبوده و تنها برای پیشگیری می باشد . در ابتدا سعی کنید که حداقل هفته ای یکبار از ماشین ظرفشویی به صورت مداوم استفاده نمایید . حتی اگر قصد استفاده از ماشین ظرفشویی را ندارید به صورت هفتگی به صورت خالی از دستگاه استفاده نمایید. دوما اینکه به صورت ماهیانه از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش استفاده نمایید . این جرمگیر را باید در مخزن جای قرص ظرفشویی بوش ریخته و از درجه ای طولانی با دمای بالا مانند درجه های قابلمه شور ۷۰ درجه استفاده نمایید. سوما اینکه سعی کنید از مواد شوینده ارجینال استفاده نمایید. بخصوص استفاده از ماده جلا دهنده اصلی از مهم ترین نکات برای جلوگیری از بروز این عیب می باشد.پس در حالت کلی ارور E09 مربوط به خرابی های موتور و هیت پمپ و یا ایرادات برد ماشین ظرفشویی بوش می باشد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات ارور E09 و یا مشورت با کارشناسان ، با گارانتیران نمایندگی بوش و مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش تماس حاصل فرمایید.

آیا تکنسین های گارانتیران تخصص لازم جهت رفع خطای E09 ظرفشویی بوش دارند؟

گارانتیران به شما ضمانت می دهد که تکنسین های اعزامی توسط مجموعه ، دوره های تخصصی بررسی و رفع عیب کد خطاهای ظرفشویی بوش BOSCH بویژه ارور E09 را گذرانده و هیچگونه ابهامی نسبت به تعمیرات ظرفشویی بوش ندارند . این کارشناسان دارای گواهینامه ها معتبر شرکت بوش می باشند.

آیا کد خطای E09 ایراد هزینه بر و زمان بری می باشد؟

ارور E09 یکی از خاص ترین کد خطاهای ظرفشویی بوش می باشد . به هیچ عنوان نمی توان عیب دقیق و هزینه تعمیرات را پیش از بررسی دقیق بیان کرد . این ایراد می تواند با شستشوی سنسورها توسط تکنسین در کمتر از ۱۰ دقیقه حل گردد و در مواردی نیاز به هیت پمپ و یا حتی برد دستگاه می باشد . نمی توان هیچ پیش بینی خاصی انجام داد اما می توان این تضمین را داد که گارانتیران تنها شرکتی می باشد که عیب دقیق دستگاه را تشخیص و حل می نماید و بر اساس حدس قطعات سالم را تعویض نمی کند.

آیا رفع عیب ارور E09 در منزل انجام میشود؟

بله. برای رفع کد خطای E09 مراحل تعمیرات در منزل و در حضور مشتری انجام خواهد شد و تمام تعمیرات صورت گرفته توسط گارانتیران بدون انتقال ماشین ظرفشویی بوش و به صورت تخصصی در منزل انجام خواهد شد.

ارور e09 ظرفشویی بوش

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی