در لباسشویی بوش قفل شده است و باز نمی شود و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بوش می باشد . دستگیره در لباسشویی بوش میکروسوئیچ لباسشویی بوش زه لباسشویی بوش در لباسشویی

در لباسشویی بوش قفل شده است و باز نمی شود.

میدونیم که دغدغه الان شما اینه که در ماشین لباسشویی قفل شده و باز نمیشه . تو این قسمت از سایت قصد داریم به دلایل اصلی بروز این عیب و راه حل های متناسب با ایراد بوجود اومده رو به شما پیشنهاد بدیم . توصیه ما اینه که این مطلب رو به صورت کامل تا آخر بخونید و در صورتی که مشکل ماشین لباسشویی بوش شما حل نشد با گارانتیران تماس بگیری. گارانتیران قوی ترین و معتبرترین شرکت خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و نمایندگی بوش در تهران هستش که دارای معتبرترین مدارک داخلی و بین المللی هستش . خب اگه میخای مشکل ماشین لباسشویی بوش حل بشه پس این قسمت از سایت رو تو آخر مطالعه کن . بزن بریم !!!

دستگیره ماشین لباسشویی بوش

در لباسشویی بوش قفل شده است و باز نمی شود

درب لباسشویی بوش قفل شده و باز نمی شود دستگیره لباسشویی بوش دستگیره در لباسشویی خراب شده است

در ابتدا بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی بوش شما قفل کودک نشده است ؟ اگر لباسشویی قفل کودک شده باشد بر روی صفحه نمایشگر عکس یک کلید مشاهده خواهید کرد و برنامه های ماشین لباسشویی کار نمی کند . اگر برنامه های لباسشویی بوش کار می کند و درب لباسشویی باز نمی شود ایراد مربوط به قفل کودک نمی باشد . اگر دستگاه شما قفل کودک شده است به صفحه آموزش باز کردن قفل کودک مراجعه کنید . (ورود به صفحه آموزش باز کردن قفل کودک)

در ادامه باید ایراد را در قسمت درب دستگاه و یا سیستم های امنیتی که فرمان باز کردن درب ماشین لباسشویی را دارند بیابیم . از جمله این حالت می توان به خرابی دستگیره درب ماشین لباسشویی بوش ، خرابی زه ماشین لباسشویی بوش ، خرابی لولا ماشین لباسشویی بوش و خرابی میکروسوئیچ لباسشویی بوش اشاره کرد .

در لباسشویی بوش قفل شده است

در صورت شکستگی دستگیره درب لباسشویی بوش ، دستگیره حالت لق شدگی پیدا می کند و درب ماشین لباسشویی به هیچ عنوان باز نخواهد شد حتی اگر از نوار وضعیت اضطراری نیز استفاده نمایید باز هم درب ماشین لباسشویی باز نمی شود و برای باز شدن نیاز به حضور تکنسین مجرب می باشد .

بسیار پیش می آید که دستگیره لباسشویی بوش به دلیل آسیب در زه و یا میکروسوئیچ لباسشویی و البته بی دقتی مصرف کنندگان می شکند . پس بعد از دستگیره می توانیم ایراد را در زه ، لولا و و میکروسوئیچ لباسشویی بوش بیابیم . حال سوال اینجاست که میکروسوئیچ چیست؟

میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش

در صورتی که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش دچار خرابی گردد از باز شدن درب دستگاه ممانعت به عمل می آید . متاسفانه در مواردی که این قطعه  خراب می شود به علت وارد شدن فشار زیاد به دستگیره توسط کاربر ، دستگیره لباسشویی بوش نیز در اکثر موارد دچار خرابی و شکستگی می شود . به نوعی می توان گفت سوئیچ در لباسشویی ، مهم ترین سنسور امنیتی در دستگاه می باشد.

حال با توجه به نکات گفته شده و بررسی ماشین لباسشویی بوش می توان به عیب اصلی دستگاه پی برد . هم اکنون می توانید جهت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش با گارانتیران نمایندگی تعمیرات بوش در تهران تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از ۶۰ دقیقه عیب دستگاه شما حل گردد .

کارشناس ما در این ویدئو به شما آموزش می دهد تا چگونه درب ماشین لباسشویی بوش که قفل شده است را باز نمایید . توجه داشته باشید که در صورتی که نتوانستید در را باز نمایید به زه و دستگیره دستگاه فشار زیاد وارد نکنید که آسیب بیشتری به دستگاه وارد گردد . پس از باز کردن در ماشین لباسشویی با گارانتیران ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس حاصل فرمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی