تعویض فیلتر ساید بای ساید   تعمیر یخچال آمریکایی ساید بای ساید جنرال

تعویض فیلتر ساید بای ساید

تعویض فیلتر ساید بای ساید

به وب سایت رسمی گارانتیران ، مرکز تخصصی تعمیرات و تامین لوازم جانبی ساید بای ساید و یخچال آمریکایی و اروپایی خوش آمدید. هم اکنون جهت تعویض فیلتر و یا تعمیر ساید بای ساید های برند های اروپایی و آمریکایی با این مرکز تماس حاصل فرمایید . از برندهای زیر مجموعه گارانتیران می توان به جنرال الکتریک general electric ، وایت هاوس ، وستینگهاوس ، مای تک ، بوش BOSCH ،زیمنس ، مابه mabe ، کنمور ، سامسونگ ، الجی و … اشاره کرد . لازم به ذکر است این مرکز هیچگونه خدماتی در قبال دستگاه های ایرانی ندارد . هم اکنون جهت سفارش تعمیرات و یا تعویض فیلتر تماس بگیرید…

تعویض فیلتر ساید بای ساید

چرا فیلتر ساید بای ساید را تعویض کنیم؟

علت اصلی اینکه فیلتر ساید بای ساید نیاز به تعویض دارد ، حفظ سلامت انسان است . معمولا پس از ۶ ماه فیلترهای ورودی آب دچار جرم و لجن زدگی می شود که باعث ایجاد حساسیت در بدن انسان می شود . بسیاری از مشتریان اظهار دارند که از آبسرد کن ساید بای ساید خیلی کم استفاده می کنند ،آیا آن ها هم باید هر ۶ ماه فیلتر را تعویض کنند؟ در پاسخ باید گفت که در این گونه مواقع حتی باید زودتر از موعد این اتفاق بیفتد زیرا آب ساکن تولید جرم و لجن بیشتری نسبت به آب روان دارد و احتمال تولید جلبک در مخزن فیلتر وجود دارد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

آیا عدم تعویض فیلتر به ساید بای ساید هم آسیب می رساند؟

بله . در دراز مدت عدم تعویض فیلتر باعث آسیب جدی به لوله ها و مخازن داخلی دستگاه و در مواردی به مگنت های ورودی آب می شود . اگر لوله های و شلنگ های دستگاه در محفظه پرس شده دستگاه باشد هزینه های بالایی را به دستگاه وارد می کند پس حتما حداقل یکبار فیلتر داخلی دستگاه را تعویض نمایید . از برندهایی که مخازن داخلی آن ها پرس است می توان به ویرپول ، جنرال الکتریک و الجی اشاره کرد. علاوه بر آن عدم تعویض به موقع فیلتر های ساید بای ساید باعث کاهش نسبی فشار آب ، کاهش آب ورودی به یخساز و فشار به موتور یخساز ساید بای ساید می شود.

تعویض فیلتر ساید بای ساید مای تک

موعد تعویض فیلتر ساید بای ساید چه زمانی است؟

بهترین زمان تعویض فیلتر ساید بای ساید هر ۶ ماه یکبار می باشد . البته از راه های دیگری نیز می توان زمان تعویض را تخمین زد که یکی از آن ها تغییر رنگ یخ ساخته شده داخل مخزن و یا کاهش سرعت ساخت یخ می باشد . از سوی دیگر کاهش فشار آب مخزن نیز می تواند یکی از دلایل این باشد که به شما نشان دهد موعد تعویض فیلتر ساید بای ساید رسیده است . البته در مواردی که علاوه بر فیلتر داخلی ، فیلتر خارجی نصب کرده باشید این زمان می تواند حتی به یکسال نیز برسد.

تعویض فیلتر ساید بای ساید

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی