نصب تعمیر ماشین لباسشویی | نصب لباسشویی بوش | نصب لباسشویی آاگ | نصب لباسشویی ایندزیت | نصب لباسشویی میله | نصب لباسشویی توکار

نصب تعمیر ماشین لباسشویی

به وب سایت رسمی گارانتیران ، شرکت رسمی تعمیرات و نصب لوازم خانگی خوش آمدید . گارانتیران معتبرترین و قوی ترین نمایندگی در زمینه نصب ماشین لباسشویی مبله و توکار می باشد . این مرکز با بیش از ۱۵ سال سابقه تخصصی برندهای مطرح اروپایی ، قوی ترین کارشناسان و تکنسین های نصب لباسشویی های برند اروپایی از جمله ، بوش ، نف ، میله ، الکترولوکس ، زیمنس و … را در اختیار دارد . هم چنین به منظور نصب مجدد لباسشویی نیز تعمیرکاران حرفه ای به منظور نصب مجدد ، سرویس و تعمیرات احتمالی در اختیار این مرکز می باشد . هم اکنون جهت تعمیر و نصب ماشین لباسشویی با گارانتیران تماس حاصل فرمایید.

در نگاه اول، مقوله نصب ماشین لباسشویی مقوله ای ساده به چشم می آید اما می توان گفت یکی از تخصصی ترین نصب ها، نصب ماشین لباسشویی می باشد به خصوص اگر نصب اولیه دستگاه باشد. علاوه بر این نصب ماشین لباسشویی توکار((ایستا)) نیاز به تخصص بسیار بالا دارد که از عهده ی یک نصاب معمولی بر نمی آید. همواره یکی از بزرگترین عیب ماشین های لباسشویی که توسط افراد مبتدی نصب شده است لرزش بسیار بالای ماشین لباسشویی می باشد. ما بر این باوریم که نصب صحیح و آموزش دقیق و صحیح باعث جلوگیری از بروز عیوب زیادی در ماشین لباسشویی می شود. تمامی نصاب های گارانتیران مجرب و حرفه ای می باشند که نسبت به نصب تمامی برندهای معتبر آشنایی کامل دارند. سیاست گارانتیران این است که علاوه بر نصب دستگاه، آموزش استفاده دستگاه و نکات نگه داری آن را به شما یادآور شود.در صورت نیاز به مشورت با مشاوران و یا اعزام تکنسین با ما تماس بگیرید.

نصب ماشین لباسشویی

یکی از نکاتی که پس از نصب ماشین لباسشویی به آن توجه ویژه ای داشته باشید استفاده از جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی همان برند می باشد . این جرمگیر باید ماهیانه در لباسشویی ریخته شده تا مخزن به صورت کامل شسته شود . در صورت عدم استفاده از جرمگیر لباسشویی ، به صورت تدریجی بوی نامطبوعی در لباسشویی تولید می شود و از سوی دیگر لاستیک دور درب لباسشویی سیاه شده و دچار کپک زدگی می شود.اگر تا بحال از جرمگیر ماشین لباسشویی استفاده نکرده اید احتمالا رسوبات سفید بخصوص بر روی لباس های مشکی خواهید دید که ناشین از همان جرم های داخل دیگ و لاستیک ماشین لباسشویی می باشد.

فیلتر آب لباسشویی

فیلتر های آب ورود به لباسشویی شامل دو نوع کلی می باشد که در نوع اول فیلتر های صافی بر سر ورودی آب قرار گرفته تا از ورود املاح و سنگ های معدنی به داخل لباسشویی جلوگیری کنند . در نوع دوم هیچگونه صافی در فیلتر وجود نداشته و مگنت های چرخنده با یون بندی آب ورودی به ماشین لباسشویی از تولید رسوب در لباسشویی جلوگیری می کند . به فیلتر های نوع دوم ، فیلتر نئوکال نیز گفته می شود . توصیه این مرکز استفاده از فیلتر های یونیزه نئوکال می باشد زیرا علاوه بر عمر طولانی اثر بخشی بسیار بالایی دارد و باعث کیفیت بالای شستشوی ماشین لباسشویی می شود . البته این یک توصیه بوده و در هنگام نصب هیچگونه تاکیدی بر نصب فیلتر برای لباسشویی نمی باشد.

نصب تعمیر ماشین لباسشویی نصب لباسشویی توکار بوش نصب لباسشویی آاگ نصب لباسشویی گاگنا نصب لباسشویی نف نصب لباسشویی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021