تعمیر ماکروفر بوش – تعمیرفر بوش

نمایندگی تعمیرات ماکروویو و فر بوش 

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی بوش و مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر و فر بوش خوش آمدید . این مرکز قوی ترین تکنسین های تعمیر فر و ماکروفر بوش را در اختیار داشته که تمامی دوره های تخصصی این برند را گذرانده و هیچگونه ابهامی نسبت به دستگاه شما نخواهند داشت . هم اکنون جهت مشاوره با کارشناسان و یا سفارش تعمیرات با نمایندگی بوش تماس حاصل فرمایید و یا اینکه به صورت آنلاین فرم درخواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا در کم ترین زمان ممکن کارشناسان این مرکز عیب دستگاه شما را حل نمایند.

تعمیر فر بوش

تعمیرات تخصصی ماکروویو بوش

شاید برای شما سوال باشد که اصلی ترین ایرادات و عیوب فر و مایکروفر بوش مربوط به چه مواردی می باشد و بیش ترین گزارش تعمیرات در فر و ماکروفر بوش چیست ما در این قسمت علاوه بر اینکه ایرادات اصلی ماکروفر و فر بوش را بیان خواهیم کرد ، راه های جلوگیری از بروز این عیوب را نیز به شما خواهیم گفت .

تعمیر ماکروویو بوش

 یکی از اصلی ترین ایرادات ماکروفر بوش عدم گرمایش می باشد . این عیب معمولا هر دوره ۵ ساله در ماکروفر بوش رخ می دهد . در اکثر موارد ایراد این حالت مربوط به لامپ مگ و یا برد ماکروفر بوش می باشد که فرمان گرمایش را به درستی انجام نمی دهد . برای جلوگیری از بروز این عیب در ماکروفر بوش ، برای مناطق پر نوسان حتما ترانس استابلایزر تهیه کرده و بین هر استفاده ۳۰ دقیقه ای ، ۱۰ دقیقه به دستگاه استراحت دهید.

ماکروفر بوش گرم نمی کند

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

تعمیر ماکروفر بوش – تعمیرفر بوش

این ایراد در منزل مشتری و در سریع ترین زمان ممکن حل خواهد شد مگر در مواقعی که دستگاه شما نشتی اشعه داشته و نیاز به تست اشعه دارد که در این صورت برای حفظ سلامتی نیاز به انتقال برخی قطعات دستگاه می باشد . لازم به ذکر است که تکنسین های این مرکز دوره های تخصصی تست اشعه و پرتو شناسی را گذرانده اند.

تعمیرات تخصصی فر و ماکروفر بوش BOSCH

ماکروفر و فر بوش BOSCH شما خاموش شده است و روشن نمی شود ؟ ما بیشترین دلیل این ایراد را در عیوب بردی یافته ایم . در بسیاری از موارد آی سی اصلی برد فر و ماکروفر بوش دچار آسیب می گردد و باعث روشن نشدن دستگاه می گردد . توصیه ما این است که به هیچ وجه ماکروفر و فر بوش را بدون استابلایزر استفاده ننمایید . در موارد معدودی نیز سوختگی نمایشگر باعث این اتفاق می گردد.

خاموش شدن ماکروفر بوش

فهرست
تماس مستقیم با نمایندگی