نمایندگی تعمیرات بکو beko

تعمیرات تخصصی بکو

به وب سایت رسمی گارانتیران ، نمایندگی مجاز تعمیرات بکو beko خوش آمدید. هم اکنون جهت سفارش تعمیرات با گارانتیران به شماره تماس ۴۹-۸۸۶۷۵۳۴۸ تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام تکنسین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. لازم به ذکر است پس از تماس با گارانتیران و یا تکمیل فرم ، کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت تا عیب دستگاه شما حل گردد.

نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو beko

اگر به دنبال مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو در تهران هستید با گارانتیران تماس بگیرید. چرا که قوی ترین و مجرب ترین کارشناسان در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند و استفاده از قطعات ارجینال بکو beko از مهم ترین ویژگی گارانتیران می باشد.سرعت در ارائه خدمات و پشتیبانی همه جانبه از دیگر ویژگی های مجموعه تعمیراتی بکو گارانتیران می باشد.اما سوال اینجاست که گارانتیران اقدام به تعمیر چه لوازم خانگی بکو می کند.  در حال حاضر تعمیرات لباسشویی ، ظرفشویی ، ساید بای ساید و یخچال فریزر ، گاز و فر و … در دستور کار دپارتمان خدماتی بکو قرار دارد. بدین منظور تمامی تعمیرکاران دوره های تخصصی آموزش های لازم این برند را گذرانده و در کار خود از مجرب ترین ها می باشند. بیشترین ایراداتی که در ماشین لباسشویی های بکو beko مشاهده می شود مربوط به سیستم تخلیه و پمپ دستگاه می باشد. در موارد دیگر معمولا مشکلات زیادی مشاهده نشده است. البته نباید از ایرادات الکترونیکی که از نوسانات برقی بوجود می آید چشم پوشی کرد. در مورد ساید بای ساید های بکو beko ایرادات فن دستگاه به فراوانی گزارش می گردد. البته هر ۶ ماه یکبار نیز فیلتر ساید بای ساید دستگاه نیاز به تعویض و سرویس های دوره ای دارد. به شما این تذکر را می دهیم که در حفظ و نگهداری قطعات ظاهری این برند کوشا باشید زیرا لوازم زینتی دستگاه به شدت کمیاب می باشد. ماشین های ظرفشویی بکو در ایران طرفداران زیادی ندارد و فروش بسیار کمی در ایران را به خود اختصاص داده است. بکو beko تنها ۲ درصد بازار ظرفشویی ایران را در اختیار دارد که عددی به شدت پایین می باشد.

تکنسین های مجرب

قطعات اورجینال

سرعت خدمات بالا

پشتیبانی قوی

مرکز تخصصی تعمیرات بکو

به همان اندازه ای که از ظرفشویی بکو در ایران استقبال نشده است از ساید بای ساید بکو استقبال شده است. با این که این برند در ایران تبلیغات وسیعی ندارد اما مصرف کنندگان ایرانی از ساید بای ساید و یخچال آن رضایت کامل دارند. یکی از دلایل این رضایت ، قیمت مناسب قطعات آن نسبت به دیگر برندهای تولیدکننده لوازم خانگی می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور سفارش تعمیرات و درخواست سرویس های دوره ای با گارانتیران،نمایندگی تعمیرات بکو beko تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو beko

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    تماس مستقیم با نمایندگی