پاکت جاروبرقی بوش در کمتر از ۶۰ دقیقه به دست شما خواهد رسید |  نمایندگی بوش تعمیر جاروبرقی بوش |سفارش آنلاین پاکت جاروبرقی بوش | پاکت نوع type p | پاکت نوع type g | مشاوره رایگان تعمیرات بوش جاروبرقی

پاکت جاروبرقی بوش

گارانتیران به عنوان نمایندگی بوش ، با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تعمیرات جاروبرقی بوش ، آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر جاروبرقی بوش و برند زیر مجموعه آن یعنی تعمیر جاروبرقی زیمنس و همچنین تامین  قطعات جاروبرقی از جمله پاکت جاروبرقی و فیلتر هوا و هپا می باشد . شما می توانید  هم اکنون جهت سفارش پاکت جاروبرقی بوش با این مرکز تماس بگیرید . توجه داشته باشید که جاروبرقی های بوش دارای ۱۶ مدل پاکت می باشد که نوع پاکت مورد استفاده برای جاروبرقی بوش شما توسط کارشناسان این مرکز به صورت تلفنی و کاملا رایگان مشخص می شود . پس از سفارش پاکت جاروبرقی بوش ، سفارشات تهران در کمتر از ۶۰ دقیقه و شهرهای دیگر کمتر از ۲۴ ساعت به دست مشتری خواهد رسید . پس هم اکنون به خانواده گارانتیران مرکز تخصصی تامین قطعات لوازم جانبی بوش بپیوندید.

پاکت جاروبرقی بوش

پاکت جاروبرقی بوش

ویژگی های پاکت های عرضه شده توسط گارانتیران :

پاکت های این مرکز فابریک بوش بوده و شامل ۵ لایه پارچه نانو می باشد . پارچه های مصرفی در ساخت این پاکت سوپر تکس بوده و تا %۹۹ از نفوذ گرد و غبار به داخل محفظه و تا %۷۰ از نفوذ رطوبت به داخل محفظه و فیلتر ها جلوگیری می کند . ضخامت هر لایه پارچه نانو مصرفی در پاکت جاروبرقی بوش BOSCH از ۳ تا ۵ میکرومتر می باشد . به دلیل حالت عایق این پاکت ها تا %۳۰ صدای تولیدی در مخزن جاروبرقی کاهش یافته و باعث افزایش عمر موتور دستگاه می شود .

چرا از پاکت های جاروبرقی غیر فابریک بخصوص کاغذی استفاده نکنیم ؟

اولین و اصلی ترین عیب استفاده از این پاکت ها نفوذ خاک در داخل شبکه فیلتر ، موتور و در برخی موارد سیم جمع کن جاروبرقی بوش می شود که باعث صدمات جدی به جاروبرقی می شود به ویژه پاکت های کاغذی به علت فرسودگی سریع ، به شدت مکش و صدای جاروبرقی را تحت تاثیر خواهد داد . از طرفی پاکت های کاغذی در برابر رطوبت به راحتی از بین رفته و هیچگونه مقاوتی ندارند و به راحتی باعث ورودی گرد و خاک به داخل موتور دستگاه می شوند.

راه های سفارش پاکت جاروبرقی بوش چیست ؟

راه حل تماس مستقیم با دفتر مرکزی به شماره ۰۲۱۴۵۳۹۶

و در صورت عدم پاسخگویی در ایام تعطیل با شماره ۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸   

  راه دوم : ارسال عکس دستگاه و موضوع سفارش به  تلگرام یا واتساپ شماره ۰۹۱۲۲۲۶۷۹۱۸  و یا آیدی تلگرام  @ RECENTERR       

همچنین می توانید جهت سفارش دیگر قطعات و لوازم جانبی بوش از جمله بدنه جاروبرقی بوش ، فیلتر هوا و هپا جاروبرقی بوش و … و   همچنین تعمیرات جاروبرقی بوش با گارانتیران تماس بگیرید تا عیب جاروبرقی بوش شما در سریع ترین زمان ممکن حل گردد.

پاکت جاروبرقی بوش| تعویض پاکت بوش | سفارش آنلاین پاکت جاروبرقی بوش | پاکت نوع type p | پاکت نوع type g | مشاوره رایگان

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    فهرست
    Call Now Button45396 - 021